Yılan Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Yılan büyüsü hem ak hem de kara büyü kategorisinde yapılan büyüler arasında gelmektedir. Bu şekilde çalışmasından ötürü büyüyü yaparken oldukça dikkat edilmelidir.

Yılan büyüsü nedir? Büyünün ismi kullanılan malzemelerin yılan derisi ve yılan yumurtası olmasından kaynaklanmaktadır. Genellikle büyüler amaçlarına göre isimlendirilir iken bu büyü yılan olarak adlandırılmaktadır. Çünkü kullanılan malzemeler ile hem iyi hem de kötü niyetli büyüler yapılmaktadır. Büyü ak büyü olarak kullanıldığı zaman aşk büyüsü olarak kullanılmaktadır. Fakat kara büyü olarak kullanımı ölüm büyüsü olarak geçmektedir! Bundan dolayı büyüyü yapacak olan hocanın oldukça dikkatli olması ve büyülerin ikisini de tam olarak bilmesi gerekmektedir.

Böylesine karmaşık büyüleri yapan hoca bulmak biraz zor olmaktadır. Fakat buna rağmen ülkemizde iki büyüyü de yapacak medyum hocalar bulunmaktadır. Büyüyü yaptırmak istediğiniz hocanın referanslarına ve önceki yaptığı işlere bakmanız önerilmektedir. Bunu forum sitelerinde hocalar hakkında yazılan yorumlardan bulabilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemizin “Medyumlar” kategorisi içerisinde hocalar hakkında da bilgi bulabilirsiniz.

Yılan Büyüsü Nedir? 

Yılan büyüsü

Hem ak hem de kara büyü olarak yapılabilen büyüler arasında gelmektedir. Nadiren böyle olayların görülmesine karşın oldukça etkili büyüler arasında gelmektedir. 

Yılan büyüsü nedir? Ak büyüler arasında da oldukça etkili olan büyü aşk büyüsü olarak yapılmaktadır. Aşk büyüsü yaptırdığınız kişinin uzun süre boyunca size ilk zamanki gibi aşık olması görülecektir. Daha sonrasında ise kişinin normal evlilik hayatına adapte olması ve ilişkinin devam ettiği görülmektedir. Kara büyü olarak yapılması durumunda kişinin oldukça zor zamanlar geçirmesi görülmektedir. Ölüm büyüsü olarak geçen büyü kişinin oldukça fazla acı çekerek ölmesine neden olmaktadır. Genellikle kişinin kronik hastalıklarından dolayı öldüğü görülmektedir. Eğer kronik hastalığı yoksa dikkat dağınıklığı nedeniyle yaptığı hatalardan ölümler görülmektedir. Bazı durumlarda kişi büyünün yarattığı acıya dayanamaz ve kendisi intihar eder. 

Büyünün bu denli etkili olmasından ötürü yaptıracağınız hocanın referansının olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü kara büyülerin yanlış yapılması, çevrenizi kötü etkileyebilir. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kötü Talih Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Yılan Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin nasıl yapıldığı, büyünün etkiler kadar fazla araştırılmaktadır. Fakat büyülerin yapımını medyum hocalara bırakmak en doğrusu olacaktır.

Yılan büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapımı için gerekli olan malzemeler adından da anlaşılacağı üzere yılanla ilgili malzemelerdir. Gerekli olan malzemeler yılan yumurtası ve yılan derisi olarak bilinmektedir. Hem aşk büyüsü hem de ölüm büyüsü yapmak için iki maddenin de gerekli olduğu bilinmektedir. Ülkemizde bu malzemeleri karşılayan medyum hocalar olduğu gibi, bazı medyum hocalar malzemeleri sizin temin etmenizi istemektedir. Oldukça zor malzemeler olduğundan dolayı da büyüyü yaptırmanın ücreti fazla olabilir.

Gerekli malzemeler tamamlandıktan sonra büyü yapılacak kişinin fotoğrafının üzerine safran mürekkebi ile büyü yazılır. Büyünün yazıldığı fotoğraf ile yumurta ve deri 5 günlük süreçte aynı ortamda bekletilir. Bazı hocaların büyü yapmak için fotoğrafın üzerine yumurtayı kırması ve deriyi içeri koyması gibi durumlar görülmektedir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Büyü Bozan Hocalar 2022

Yılan Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyünün iki farklı yönü olduğundan dolayı etkileri ayrı ayrı inceleyebiliriz.

Yılan büyüsü etkileri nelerdir? Büyü ak büyü olarak yapılması durumunda, yaptığınız kişi size karşı oldukça büyük duygular beslemeye başlar. Kişinin gündüzü, gecesi; varı, yoğu sizin olur. Kişi aklından sizi asla atamaz. Ölüm büyüsü olarak yapılması durumunda ise kişi giderek kötü hale gelen psikolojiye sahip olur. Bunun yanı sıra fiziksel rahatsızlıklar da çeken kişi 30 günlük sürenin sonunda ölecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir