Yılan Büyüsü Nasıl Bozulur? Nedir? 2022

Yılan büyüsü nasıl bozulur? Hem ak hem de kara büyü kategorisinde yapılan büyüler arasında gelmektedir. Bu şekilde çalışmasından ötürü büyüyü yaparken oldukça dikkat edilmelidir.

Yılan büyüsü nasıl bozulur? Büyünün ismi kullanılan malzemelerin yılan derisi ve yılan yumurtası olmasından kaynaklanmaktadır. Genellikle büyüler amaçlarına göre isimlendirilir iken bu büyü yılan olarak adlandırılmaktadır. Çünkü kullanılan malzemeler ile hem iyi hem de kötü niyetli büyüler yapılmaktadır. Büyü ak büyü olarak kullanıldığı zaman aşk büyüsü olarak kullanılmaktadır. Fakat kara büyü olarak kullanımı ölüm büyüsü olarak geçmektedir! Bundan dolayı büyüyü yapacak olan hocanın oldukça dikkatli olması ve büyülerin ikisini de tam olarak bilmesi gerekmektedir.

Böylesine karmaşık büyüleri yapan hoca bulmak biraz zor olmaktadır. Fakat buna rağmen ülkemizde iki büyüyü de yapacak medyum hocalar bulunmaktadır. Büyüyü yaptırmak istediğiniz hocanın referanslarına ve önceki yaptığı işlere bakmanız önerilmektedir. Bunu forum sitelerinde hocalar hakkında yazılan yorumlardan bulabilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemizin “Medyumlar” kategorisi içerisinde hocalar hakkında da bilgi bulabilirsiniz.

Yılan Büyüsü Nedir?

Yilan Buyusu Nasil Bozulur 2
Yılan büyüsü nasıl bozulur

Hem ak hem de kara büyü olarak yapılabilen büyüler arasında gelmektedir. Nadiren böyle olayların görülmesine karşın oldukça etkili büyüler arasında gelmektedir. 

Yılan büyüsü nedir? Ak büyüler arasında da oldukça etkili olan büyü aşk büyüsü olarak yapılmaktadır. Aşk büyüsü yaptırdığınız kişinin uzun süre boyunca size ilk zamanki gibi aşık olması görülecektir. Daha sonrasında ise kişinin normal evlilik hayatına adapte olması ve ilişkinin devam ettiği görülmektedir. Kara büyü olarak yapılması durumunda kişinin oldukça zor zamanlar geçirmesi görülmektedir. Ölüm büyüsü olarak geçen büyü kişinin oldukça fazla acı çekerek ölmesine neden olmaktadır. Genellikle kişinin kronik hastalıklarından dolayı öldüğü görülmektedir. Eğer kronik hastalığı yoksa dikkat dağınıklığı nedeniyle yaptığı hatalardan ölümler görülmektedir. Bazı durumlarda kişi büyünün yarattığı acıya dayanamaz ve kendisi intihar eder. 

Büyünün bu denli etkili olmasından ötürü yaptıracağınız hocanın referansının olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü kara büyülerin yanlış yapılması, çevrenizi kötü etkileyebilir. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur? Nedir? 2022

Yılan Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yılan büyüsü nasıl bozulur? Büyülerin bozulması için öncelikli olarak nasıl yapıldıklarının anlaşılması gerekmektedir.

Büyüleri bozmak aslında kolaydır. Fakat büyülerin bozulması için nasıl yapıldığının bilinmesi gerekmektedir. Eğer medyum hocalar bu konu hakkında tecrübe sahibi ise, kolaylıkla büyülerin bozulması için işleme geçebilirler. Fakat her türlü büyünün yapılması için yüzlerce yöntemi bulunmaktadır. Bu da potansiyel bilginin fazla olmasını gerektirmektedir. Fark ettiyseniz büyü bozan hocaların birçoğu da bu yüzden yaşlı insanlardır. Bu yazımızda sizlere “Yılan büyüsü nasıl bozulur?” sorusuna cevap verdik. Diğer yazılarımıza da mutlaka göz atın!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur? Nedir? 2022

Yılan Büyüsü Bozan Hocalar

Yılan büyüsü nasıl bozulur? Hocalar insanların üzerinde olan büyülerin bozulması konusunda yardımcı olurlar.

Büyü bozan hocalar ne yapar? Eğer üzerinizde büyü varsa bu kısa süre içerisinde size ve çevrenize yansıyacaktır. Fakat bazı büyüler kişinin kendisinin anlamaması için oldukça özenilerek yapılmaktadır. Bundan ötürü toplum olarak bu konuda bilinçlenmemiz oldukça önemlidir. Eğer çevrenizde veya sizin üzerinizde büyü varsa direkt büyü bozan hoca arayışına girmeniz gerekir. Güvenilir bir hoca bulduktan sonra kendinizi ona bırakabilirsiniz. Peki hocaların vermiş olduğu hizmetler nelerdir?

  1. Hocalar üzerinizde büyü olup olmadığı konusunda değerlendirme yaparlar.
  2. Eğer üzerinizde büyü varsa büyünün nasıl yapıldığını, ne amaçla yapıldığını anlamaya çalışırlar.
  3. Büyünün nasıl ve ne amaçla yapıldığı çözüldükten sonra büyünün bozulması mümkün hale gelir.
  4. Bozulması için gerekli işlemler hocalar tarafından yapılmaktadır.
  5. Kişinin büyünün bozulması sürecinde kendini rahat hissetmesi için dualar okurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir