Yedirilerek Yapılan Büyü Belirtileri

Yedirilerek yapılan büyü belirtileri gerçek anlamda kendisini gösteren büyü belirtileri arasında yer almaktadır. İnsanlara bu tür büyülerin yapılması durumunda eğer büyüler tutar ise etkiler net bir biçimde ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle de eğer bir kimseye yedirilerek ya da içirilerek bir büyü yapılmış ise bu durumu anlamak son derecede kolay olacaktır. İnsanların bu tür büyülerin olup olmadığını anlamaları adına sadece gözlem yapmaları yeterli olacaktır. Eğer bu kimselerde çeşitli durumlar gözeniyor ise insanlarda büyü olması durumu kaçınılmazdır.

Yedirilerek Yapılan Büyü Belirtileri 2

Eğer bir kimsede yedirilerek ya da içirilerek yapılan büyü belirtileri bulunuyor ise zaman kaybetmeden gerekli önlemlerin alınması gerekir. Çünkü söz konusu olan büyüler kara büyü sıfatı içerisinde yer almaktadır. Ki bu büyüler son derecede tehlikeli olmaları ile dikkat çekmektedir. İnsanlar çeşitli durumları gözlemledikleri zaman kolay biçimde büyü olup olmadığını anlayabilmektedirler.

Yedirilerek Yapılan Büyü Belirtileri Nelerdir?

Yedirilerek yapılan büyü belirtileri ve bunların neler olduğu pek çok insan tarafından merak edilir. Bu tür büyülerin belirtileri çok açık bir biçimde kendisini gösterir. Bazı insanlar hazırladıkları ya da hazırlattıkları büyüleri, belirli insanların yiyeceklerine ya da içeceklerine ekleyebilirler. İster içirilsin isterse de yenilsin hiç fark etmeksizin bu büyüler insanlara ciddi anlamda zarar vermektedir. Bu nedenle de hem yapılması hem yaptırılması hem de büyülenmesi konusunda ciddi anlamda tehlike saçmaktadır.

Yedirilerek yapılan büyü belirtileri incelendiği zaman büyü yapılan kişilerde ciddi anlamda can sıkıcı durumlar meydana gelmektedir. Yine bu tür büyülerin de farklı çeşitleri bulunmaktadır. Haliyle etkileri de çeşitlerine göre değişmektedir. Her ne olursa olsun bu büyülerin ortak belirtileri yer almaktadır. Bu belirtilerden bazıları ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Aşırı derecede hızlı şekilde öfkelenmek
 2. Sürekli kin ve nefret dolu bakmak
 3. Uykuların kaçması
 4. Uykulardan hep kötü kabuslar eşliğinde uyanmak
 5. Bel, boyun ve sırt ağrıları
 6. Dine karşı sertleşmek
 7. Garip sesler duymaya başlamak
 8. Garip şeyler görmeye başlamak
 9. İştahın günden güne azalması…

Büyü Belirtisi Varsa Ne Yapmalıyız?

Yedirilerek yapılan büyü belirtileri var ise eğer insanların böyle bir durumda hemen harekete geçerek gerekli önlemleri almaları gerekir. Bu durumda ilk olarak yapılması gereken şey ise Allah’a sığınmak ve O’na yönelerek sürekli olarak dua etmektir. Aynı zamanda ev temizliğine dikkat etmek, evde sıkça ibadet etmek ve Kur’an okuyarak dua etmek de ciddi anlamda önem taşımaktadır. Yine belirli surelerin okunması da bu durumdan kurtulmak adına ciddi anlamda önemlidir. Bu sureler ise şunlardır;

 1. Ayetel Kürsi suresi
 2. Felak suresi
 3. Nas suresi
 4. Saffat suresi
 5. Bakara suresi
 6. Al-i İmran suresi
 7. Mü’minun suresi
 8. İhlas suresi
 9. Cin suresi
 10. A’raf suresi
 11. Haşr suresi

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri 2022

Kara Büyü Belirtileri

Kara büyü belirtileri ile yedirilerek yapılan büyü belirtileri tamamı ile aynı şeylerdir. Çünkü yedirilerek ya da içirilerek yapılan bütün büyüler de kara büyü olarak nitelendirilmektedir. Bahsi geçen büyü çeşidi, en tehlikeli ve en yıkıcı büyü çeşitleri arasında yer almaktadır.

İnsanların direk olarak zarar görmesi adına genel anlamda kara büyüler yapılmaktadır. Ancak bu konuda unutulmaması ve bilinmesi gereken son derecede önemli bir durum bulunmaktadır. Bu büyülerin yapıldığı kişi kadar büyüleri yapan kişiler ve yaptıran kişiler de ciddi anlamda zararlarını görebilmektedir. Bu nedenle de bu derecede tehlikeli olan büyülerden kesinlikle uzak durulması gerekmektedir.

İnternet sitemizdeki diğer büyü ve medyum yazılarına göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir