Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar

Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar sevdikleri insanları büyülerin etkisinden kurtarmak isteyen pek çok kişinin araştırdıkları konular arasında yer almaktadır. İnsanlar uzakta da olan sevdiklerine büyü yapıldığını düşündükleri zaman bu noktada ne yapabileceklerini merak etmektedirler.

Özellikle de çeşitli dualar ile onları korumak isteyen kişiler bu noktada hangi duaların okunması konusunu da araştırmaktadırlar. Büyü yapılan kişi her ne kadar uzakta bile olsa, insanlar çeşitli duaları okudukları zaman onlara yardımcı olabilmektedirler.

Özellikle de belirli sure ve duaların okunması ile birlikte Allah’ın da izniyle büyülerin etkisi ortadan kalkmaktadır. Bunun için belirli durumlara da dikkat eden kişiler, büyülerin etkisinden sorunsuz bir biçimde kurtulabilmektedirler. Bu konu hakkında okunabilecek pek çok sure ve dua bulunmaktadır. Özellikle İslam dininin kutsal kitabı olan Kur’an – ı Kerim içerisinde yer alan belirli sure ve ayetler son derecede etki göstermektedir.

Büyü Bozmak İçin Hangi Dualar Okunur?

Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar arayan kişiler özellikle de Kur’an içerisinde yer alan belirli sureleri okumayı tercih edebilmektedirler. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav)’de büyü ve sihir gibi durumlardan kurtulmak adına belirli sureleri okurmuş. İnsanlar bu sureleri okuyarak çeşitli durumlara dikkat ettikleri zaman Allah’ın izni ile birlikte bu durumlardan kurtulabilmektedirler. Sevdikleri kişiler uzaklarında olsa bile insanlar bu sureler ile birlikte büyülerin etkisini ortadan kaldırabilmektedirler.

Belirli sureler son derecede etki göstermektedir. Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar olarak karşımıza çıkan bu sureler genel anlamda şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Ayetel Kürsi suresi
 2. Felak suresi
 3. Nas suresi
 4. Bakara suresi
 5. Saffat suresi
 6. İhlas suresi
 7. Cin suresi
 8. A’raf suresi
 9. Haşr suresi
 10. Al-i İmran suresi
 11. Mü’minun suresi

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsinizAşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri 2022

Üzerimizde Büyü Varsa Nasıl Kurtuluruz?

Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar kadar dikkat edilmesi gereken çeşitli durumlar da bulunmaktadır. İnsanlar uzaklarında olan kişileri bu büyülerin etkisinden çeşitli şekillerde kurtarabilmektedirler. Bunun için belirli surelerin okunması son derecede önem taşımaktadır. Ancak büyü yapılan insanların da çeşitli durumlara dikkat etmeleri oldukça önem taşımaktadır. Bu durumlar ise genel anlamda şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Allah’a sığınmak ve O’na iman ederek sürekli olarak dua etmek
 2. Ev içerisine namaz kılmak
 3. Sıkça Kur’an okumak ya da dinlemek
 4. Ev temizliği konusunda hassas davranmak
 5. Evdeki tüm yerleri ve yüzeyleri sirkeli su ile temizlemek
 6. Sık bir biçimde bulunulan ortamları havalandırmak…

Büyü yapılan kişiler, bu tür durumlara dikkat ettikleri zaman Allah’ın da izni ile birlikte yapılan bu büyülerin etkisinin ortadan kalkması mümkün hale gelmektedir. Yine insanlar uzaklarında olsa bile sevdikleri kişilerin büyülerin etkisinden korunmaları adına dua çalışmaları uygulayabilmektedir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsinizİstanbul Medyumlar

Başkasına Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar ile birlikte insanlar başkasına yapılan büyünün bozulmasını sağlayabilmektedirler. Özellikle de çeşitli surelerin su içerisine okunması ve bu suyun uzaktaki kişiye gönderilerek içirilmesi ciddi anlamda etki göstermektedir. Böylelikle de insanlar sevdikleri kişilerin uzaklarında olsa bile büyülerin etkisinden kurtulmaları adına yardımcı olabilmektedirler. Başka birisine yapılan büyülerin bozulması adına sadece büyü yapılan kişilerin dua etmeleri gerekir gibi bir durum bulunmamaktadır. Başkalarının edeceği dua insanlar için her zaman daha iyi şekilde kabul olabilmektedir. Bu nedenle de insanlar, bir başkası için yapılan büyülerin de bozulmasını sağlayabilmektedirler. Bunun için de elbette en doğru yöntem Allah’tan istemek olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir