Tuz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Tuz büyüsü sayesinde istediğiniz olaylara yön vermek mümkün hale geliyor. Detayları internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

Tuz büyüsü nedir? Yapılan büyü aslında bir aşk büyüsü ve ayırma büyüsü olarak iki farklı şekilde görülmektedir. Kullanılan maddenin tuz olmasından dolayı büyüye bu isim verilmiştir. Büyünün yapılış şekline göre iki farklı amaçla kullanımı mümkündür. Yani büyü hem ak büyü hem de kara büyü kategorisinde görülmektedir. Ak büyü kategorisinde yapılan büyü ile sevenlerin kavuşturulması amaçlanmaktadır. Kara büyü olarak yapılması durumunda ise çiftlerin aralarının bozulması gibi durumlar söz konusu olacaktır. Yapılan bu büyü sitemizde bulunan diğer ayırma büyülerine göre etkisi daha az olan büyüler arasında gelmektedir. Masrafsız bir büyü olmasından dolayı eşiyle arası kötü kişilerin ayrılması amacıyla büyü yapılmaktadır. Aşk büyüsü olarak ise genellikle köy yerlerinde bu büyüye başvurulmaktadır. Fazla tecrübe gerektirmemesine karşın yine de medyum hocalar tarafından yapılmalıdır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Yılan Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Tuz Büyüsü Nedir? 

Tuz Buyusu

Büyülerin bazılarının isimleri, büyü yapımında kullanılan malzemeye göre isimlendirilmektedir. Tuz kullanılarak yapılan bu büyü türünde de ismi genellikle bu şekilde söylenmektedir.

Tuz büyüsü nedir? Aşk büyüsü olarak yapılması ile çiftlerin birbirlerini rüyalarında görmeleri ve sürekli karşılaşmaları gibi durumlar söz konusu olacaktır. Sürekli karşılaşma olayı ise kullanılan tuzun kişileri birbirlerine çekme ile açıklanmaktadır. Büyünün yapılması ile birlikte bireyler sürekli olarak birbirlerini rüyalarında görmeye başlarlar. Kısacası akıllarında sürekli olarak birbirleri olmaktadır. Durumun böyle olması da sonucun aşk ile bitmesine vesile olacaktır.

Büyülerin bazıları iki yönlü yapılmaktadır. Kara büyü olarak yapılması durumunda fazla etkili olmamasına karşın tarafların arasına husumet girmesine neden olur. Eğer taraflar bu zorlu süreci aşabilirlerse daha güçlü bir evlilikleri olacaktır. Fakat aşamamaları durumunda ayrılık muhtemel olarak gündeme gelecektir. Nedeni bilinmese de en çok köy yerlerinde bu büyüye başvurulduğu görülmektedir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Erkekleri Etkileme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Tuz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin nasıl yapıldığını bilmek güvenilir hoca bulmak kadar önemlidir. Çünkü hocanın ne yapacağını takip etmek sizin açınızdan da önemlidir.

Tuz büyüsü nasıl yapılır? Büyüyü yapmak için gerekli olan malzemeler genellikle medyum hocalar tarafından temin edilmektedir. Fakat bazı durumlarda sizin de malzemeleri temin etmeniz gerekebilir. Hocalar tarafından temin edilen malzemeler büyünün yapımında kullanılan ana malzemelerdir. Bunun yanı sıra bakım işleminin yapılması için karşınızdaki kişinin ve sizin fotoğrafınız gerekecektir. Fotoğraflara mürekkep ile yapılan işlemden sonra sizin veya büyüyü yaptırmak istediğiniz kişinin işlem tahtası açık hale gelir. İşlem tahtasının açılması ise sizlere gerçekten büyük etki etmektedir. İşlem tahtası büyünün tam olarak etki etmesini kolaylaştırır. Daha sonrasında ise büyünün yapım aşamasına geçiş yapılır.

Güvenilir medyum hocalar bularak büyünün yapımından %100 sonuç alabilirsiniz. Sonuç almak için yapmanız gereken en önemli detay malzemelerim tamamlanması ve büyü yapılırken ortamda bulunmanızdır. Çünkü hocanın gerçekten büyü yaptığını ancak o zaman anlarsınız.

Tuz Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Tüm büyülerin etkilerini bilmek hem o büyüden korunmak için hem de dolandırılmamak için oldukça önemlidir.

Tuz büyüsü etkileri nelerdir?

  • Aşk büyüsü olarak yapılması durumunda taraflar birbirlerini çeker. Sürekli olarak karşılaşma, denk düşme gibi durumlar söz konusu olur.
  • Aşk büyüsü olarak yapılması durumunda taraflar birbirlerini daimi olarak rüyalarında görmeye başlarlar.
  • Ayrılık büyüsü olarak yapılması durumunda en ufak konular tartışmaya sebep olabilir. Fakat fazla büyük bir etkisi yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir