Titizlik Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 2022

Titizlik büyüsü sayesinde etrafınızda fazla titiz olmayan kişilerin daha sağlıklı bir hayat geçirmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda fazla titiz olan kişilerin de sorununun çözülmesi sağlanabilir.

Titizlik büyüsü nedir? Yapılan bu büyü ile birlikte çevrenizde aşırı titiz olan kişilerin kendilerini toplamaları sağlanır. Genellikle aşırı titizlik durumu bir hastalık olarak bilinmektedir. Aslında normal olan bu durum aşırıya kaçtığı zaman rahatsız edici olabilmektedir. Durumun böyle olması sonucunda da hem kişiye hem de çevreye psikolojik ve fiziksel olarak zarar gelebilir. Durumun önlenmesi amacıyla büyü yaptırmak, çözümlerden birisidir. Aynı zamanda bu durumun tersi için de büyü yaptırmak mümkündür. Kişinin temizlik ile uzaktan yakından alakası yok ise ona büyü yaptırarak daha hijyenik birisi olması sağlanabilir. Yapılan büyü sonrasında kişi 30 günlük bir süreçte daha temiz olması gerektiğini düşünmektedir. Sonrasındaki süreçte ise büyü etkisini kaybetse dahi kişinin alışkanlık kazanması ve temiz bir birey olarak devam etmesi görülecektir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Büyü Yapan Hocalar 2022

Titizlik Büyüsü Nedir?

Titizlik büyüsü 2

Büyüler sayesinde insanların daha düzgün bir hayat yaşamaları sağlanmaktadır. Bahsedeceğimiz bu büyü de psikolojik bir rahatsızlık olan titizlik ile alakalı insanların daha duyarlı olmalarını sağlamaktadır.

Titizlik büyüsü nedir? Herkesin çevresinde mutlaka aşırı temiz ve temizlik ile alakası olmayan bireyler vardır. Durumun böyle olması özellikle aynı ortamda bulunmaya başladığınız zaman rahatsız edici bir durum olabilir. Çözümü eğer psikolojik seanslar vb. durumlarda alamadıysanız büyüye başvurarak sorunun çözümü için büyük bir adım atabilirsiniz. Yapılan büyü aşırı titiz kişilerin gereksiz düşüncelere dalmamasına ve gerektiği kadar temiz olmalarına yarar. Temizlikle alakası olmayan kişiler ise daha düşünceli davranarak kendisi ve çevresi açısından daha hijyenik bir birey olmaya çalışır.

Büyünün etkisi aşağı yukarı 30 gün olarak bilinmektedir. Eğer bu süreçte kişi alışkanlık kazanıp büyü içerisindeki duruma dönüşmezse, tekrardan büyü yaptırmak gerekebilir. En azından kişi bunu alışkanlık haline getirene kadar.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Büyü Yapan Medyum Hocalar 2022

Titizlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Titizlik Buyusu 3

Büyülerin yapımı aslında basit olmasına karşın bilgi gerektirmesinden ötürü her insan tarafından yapılamaz. Ayrıca büyü yapmak için kadim zamanlardan gelen bu güce sahip olmak gerekmektedir.

Titizlik büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için öncelikli olarak kişinin işlem tahtasının açılması gerekmektedir. İşlem tahtası açmak için kişinin fotoğrafı, annesinin adı ve doğum tarihi gereklidir. Bu bilgilerin fotoğrafa safran mürekkebiyle yazılmasından sonra kişiye bakım işlemi uygulanmaktadır. Bakım işlemiyle birlikte kişi yapılacak olan büyünün etkilerinin tam olarak almak isteyecektir. Bakım işlemi tamamlandıktan sonra ise büyünün yapılmasına geçiş yapılabilir. Titizlik ile alakalı 2 farklı büyü, 2 farklı amaçla yapılmaktadır. Karşınızdaki kişinin daha temiz olmasını veya daha düşünceli olmasını isteyebilirsiniz. Büyünün gidişatı da tam olarak bu belirlenen kriterlere göre değişiklik göstermektedir. 

Güvenilir medyum hocalar tarafından alınması gereken bu hizmet, ölçüt olduğundan dolayı oldukça önemlidir. Çünkü büyünün iki farklı yönde yapılabilmesinden ötürü büyüyü daha önce yapmış birisiyle çalışmak daha iyi olacaktır.

Titizlik Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyülerin etkileri tüm insanlar tarafından oldukça merak edilen konular arasında gelmektedir. Her büyünün etkisi farklı olsa da genel olarak büyülerin etkileri isimlerinde yer almaktadır.

Titizlik büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Kişi oldukça titiz bir huya sahip ise daha düşünceli olarak kafasında her şeyi takmaması sağlanır. Bu sayede daha az temizlik yaparak, gerektiği kadar hijyenik olur.
  2. Eğer kişi temizlikten çok uzakta bir yerde ise daha düşünceli bir yapıya bürünmesi büyü sayesinde sağlanır. Bu sayede kişi gerektiği kadar temizlik yaparak kendisine ve çevresine büyük iyilik yapmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir