Tebeşir Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? 2022

Tebeşir Büyüsü insanların sevdiği ile muhabbetlerini arttırmak adına yapılan bir büyüdür. Bu büyü ile aranızın bozuk olduğu sevdiğiniz kişi ile olan muhabbetinizi arttırabilir, eskisi gibi olabilirsiniz. Bu büyü ayırma ve soğutma büyülerine karşı yapılan bir büyüdür. %100 etkili olan büyü ile size karşı yapılmış olan ayırma ve soğutma büyülerini bertaraf edebilirsiniz. Günümüzde şeytan yer yüzünde rahatça gezmekte ve insanları etkisi altına almakta, insanların kalplerinin kararmasını fırsat bilen şeytan insanları etkisi altına alarak onlara haram ve günah olan bütün eylemleri yaptırmakta büyü de bunlardan birisi.

Tebeşir Büyüsü Nedir

Tebeşir büyüsü nedir? İki seven insanın arasına girerek onların birbirinden soğuyup ayrılmasını sağlamak ne size fayda sağlar ne de o insanlara. Bu yapılan işlem hem haramdır hem de dinden çıkmanıza neden olur. Bizim gibi medyumlar bu tür büyüleri bozarak insanlığa hizmet etmektedir. Gelelim bu büyünün yapılışına bu büyü için öncelikle bir kara tahta ve birde okunmuş tebeşir gerekmektedir. Okunmuş olan tebeşir ile kara tahtaya sevdiğimiz kişinin adını 145 defa yazacağız her yazışımız da vereceğim duayı okuyarak sürekli aynı yere yazıp sileceğiz. Yanlış anlamamanız adına örneklendiriyorum. ” Sevdiğimizin adı vildan, okunmuş tebeşirle kara tahtaya vildan yazıyoruz ve silerken vereceğim duayı okuyoruz. Bu işlemi 145 kere tekrarlıyoruz.” bu işlemi 14 gün boyunca her gün sabah namazından sonra ve yatsı namazından önce gerçekleştiriyoruz.

İşlem bittikten sonra ise her akşam yatsı namazından sonra 2 rekat şükür namazı kılıyoruz. Bu işlemi de 14 gün boyunca sürdürüyoruz. Tebeşir büyüsü ile sizi ayrılığın eşiğine getiren ayırma ve soğutma büyülerinden kurtularak, Sevdiğimiz kişi ile güzel günlere yelken açıyoruz. Bu büyüyü lütfen tek başınıza denemeyin, çünkü etkili bir büyüdür ve yanlış yapıldığı takdirde, sevdiğinizi bir daha göremeyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere “Tebeşir büyüsü nedir?” açıkladık. Daha detaylı bilgi için internet sitemizdeki diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir