Talih Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Talih büyüsü, kısmetinizin açılması adına sizin üzerinize yapılan bir büyüdür. Büyü yaptırdığınız zaman çevrenizin daha çok genişlediğini fark edeceksiniz!

Talih büyüsü nedir? Kısmet büyüsünün eş değeri olarak yapılan bir büyü türüdür. Farklı olarak kişinin yalnızca aşk hayatında değil genel olarak hayatında fırsatların doğmasını sağlamaktadır. Büyüyü kendinize yaptırdığınız andan itibaren çevrenizin genişlemeye başladığını görebilirsiniz. Aşk hayatınız, iş hayatınız ve gündelik hayatınızda birçok yeni gelişmeler sizleri bekler. Birçok yönden diğer büyülerden öne çıkmaktadır. Fakat büyünün yalnızca dolunay zamanlarında yaptırılması durumunda tuttuğu görülmektedir. Kısacası gücünü aydan alan bir büyüdür.

Büyü gücünü aydan almasından dolayı dolunay olduğu zamanlarda muhteşem bir talihiniz olacaktır. Diğer zamanlarda ise bu zamanların ekmeğini yiyebilirsiniz. Fakat dolunay görülmediği zamanlarda eskisi kadar fırsatlar karşınıza çıkmayacaktır. Büyüyü yaptıran kişilerin bu konuda bilgi sahibi olması bundan dolayı oldukça önemlidir. İşlerinize girişirken bu dönemlerde olmaya dikkat edin.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Muhabbet Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Talih Büyüsü Nedir? 

Talih Buyusu
Büyüler arasında en etkili büyülerden bir tanesi de bu büyüdür. Çünkü sınırsız olarak etkili olmasının yanı sıra gücünü oldukça büyük bir kaynaktan almaktadır.

Talih büyüsü nedir? Önünüze çıkan fırsatları %1000 oranında artıran bir büyü türüdür. Bir nevi şansınızın da aşırı derecede fazla olmasını büyüyü yaptırdığınız zaman görebilirsiniz. Büyünün ilk yapılışı dolunay günleri içerisinde olmalıdır. Daha sonrasında ise dolunay olduğu zamanlarda aşırı derecede talihinizin açık olacağını fark edeceksiniz. Ayrıca büyük ay olaylar (kanlı ay, süper ay) gibi olaylarda muazzam derecede fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Aşk hayatınızda istedikleriniz bu süreçte başlayabilir ve devamını getirmek sizin elinizde olackatır. Bundan dolayı yalnızca bu tarihlerde güzel talih geçireceğinizi düşünmeyin. Diğer dönemlerde karşınıza çıkacak olayları yönetmek yine sizin elinizdedir.

Büyüyü yaptırmak istediğiniz hocaların referansının olmasına önem vermelisiniz. Çünkü bu büyüyü Türkiye’de yapan çok az hoca bulunmaktadır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: En Ağır Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Ne Kadar Sürer?

Talih Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin çoğu gücünü doğa anadan alarak meydana getirir. Fakat özellikle özel olayları ve doğayı kullanan büyüler en güçlü büyüleri oluşturmaktadır.

Talih büyüsü nasıl yapılır? İlk olarak büyüyü yapacak güvenilir ve referansı olan bir medyum hoca bulmanız gerekmektedir. Çünkü medyum hocalar harici kişiler büyü yapamaz. Eğer isterseniz alternatif olarak papazlara veya süryani hocalara da danışabilirsiniz. Fakat bu yöntem haricinde bir yöntem kullanabilirler. Büyünün yapılması için öncelikli olarak yapılacak kişinin işlem tahtasının açık olması gerekmektedir. Kişinin işlem tahtasının açılması, kişiye etki edecek büyünün tam olarak etki etmesini sağlamaktadır.  İşlem tahtası açıldıktan sonra kişinin dolunay tarihini beklemesi gerekmektedir. Dolunay ülkemizde ortalama olarak 5 güne kadar sürmektedir. Bu tarihler arasında büyü yapılarak kişinin talihi açılır.

Kişinin talihi normal zamanlarda da artar fakat dolunay tekrar geldiğinde talih canlanır. Bu sayede özellikle iş ve aşk fırsatlarını değerlendirmeniz gereken tarihleri belirleyebilirsiniz. 

İnternet sitemizin “Medyumlar” bölümünden bu büyüyü yapacak medyum hocalara göz atabilirsiniz.

Talih Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Talih büyüsünün etkileri gündelik hayatınıza, iş hayatınıza, ailevi hayatınıza ve en önemlisi aşk hayatınıza yöneliktir. Etkileri ise aşağıda yer alan maddelerden inceleyebilirsiniz.

Talih büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Aşk hayatınızda yeni bireyler sizlere karşı bir şeyler hissettiklerini belirtilecektir.
  2. İş hayatınızda yeni iş fikirleri ve yatırımlar sizi bekleyecek.
  3. Gündelik hayatınızda problem olan durumlar, çözülmeye başlar.
  4. Ailevi sorunlarının ortadan kalkması ve mutlu aile tablosu çizmeniz bu büyüyle gerçekleşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir