Süryani Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? 2022

Süryani büyüsü son yıllarda adını sıklıkla duymaya başladığımız bir büyü türüdür. Süryani büyüsü bir çeşit aşk ve bağlama büyüsüdür. Genellikle eşlerin ya da sevgililerin birbirlerine yaptıkları büyülerdendir. İsminin Süryani büyüsünün olmasının sebebi ise süryaniler tarafından sıklıkla uygulanmasıdır. Genellikle aşk ve bağlama çeşitlerini çokça duymuş olsak da aslında Süryani mezhebinden olan kişiler yıllardır kendi kutsal kitaplarını da kullanarak yaptıkları büyüler bütünüdür.

Yüz yıllardır Süryani medyumlar tarafından kullanılan bu aşk büyüleri kısa zamanda tesirini göstermektedir. Süryani büyüleri aşk büyülerinin arasında en iyi tesir edenidir. Çünkü Süryani büyüsünü yaparken şeytan ile iş birliği yapılır. Buna rağmen işlemler yapılırken insanlar risk altına girdiklerini düşünmektedirler. Ancak böyle bir risk söz konusu değildir. Tabi eğer Süryani büyüsünü işinin uzmanı bir medyum yapıyorsa. Süryani büyüsünü insanlar tek başlarına yapmamalıdırlar. Bunun yerine işinde gerçekten uzman Süryani büyüsü yapan medyum ile birlikte çalışmalıdırlar. Çünkü Süryani büyüsü karmaşık ve şeytanla çalışılan bir büyü türüdür. Süryani büyüleri asırlardır yapılmasına karşılık hakkında çok az şey bilinmektedir. Bunun en büyük sebebi çok güçlü büyüler oldukları için Süryani mezhebi medyumları tarafından dikkatle korunmalarıdır. Ayrıca Süryani büyüleri ermeni büyüleri ile karıştırılmamalıdır. Yaptırmak İsteyenlerin Atması Gereken Adımlar. Eğer birinizi kendiniz bağlamak, sizden başka kimseyi gözünün görmesini istemiyorsanız Süryani büyüsüne bu konuda güvenebilirsiniz. Ancak bu büyünün bozulamaz oluşunu da aklınızdan çıkarmamalısınız. O kişinin aşkını gerçekten istiyorsanız ancak bu büyüye başvurmalısınız. Eğer doğru kişiyi bulduğunuzu düşünüyorsanız o zaman büyüyü yaptırmak için kesinlikle doğru medyumu da bulmalısınız. Bu büyüyü evde tek başınıza yapamazsınız. Medyum büyüyü yapacağınız kişi ile ilgili bilgileri sizden alır. Daha sonra süryani büyüsü için gerekli malzemeler dikkatlice bir araya getirir ve söz konusu büyüyü Süryani dilinde yapar.

Süryani Büyülerinden Beklenmesi Gerekenler

Bu büyüden cilt büyülerindeki büyülerle aynı sonuçları bekleyebilirsiniz. Süryani büyüsü kaç günde tutar diye merak ediyorsanız diğer bağlama büyülerinden daha kısa zaman içerinde etkisini gösterdiğini söyleyebiliriz. Genel olarak bağlama işlemi 8 ila 21 gün arasında etkisini göstermesi beklenir. Eğer daha uzun sürerse etkisinin göstermemiş demektir. Büyünün yapıldığı kişide bu süre içinde fikirlerinde değişiklik ve büyüyü yapana karşı davranışlarında farklılaşma beklenmektedir. Diğer bir yandan Süryani büyüsü insanların psikolojileri üzerinde olumsuz etkileri de vardır. Bunların başında sıklıkla görülen kâbuslar ve gece uyanmaları gelir. Bireylerde halsizlikler de sıklıkla karşılaşılır.

Süryani büyüleri hakkında bilgisi olan insanlar bu büyülerin çok kuvvetli olmalarından dolayı ciddi büyü işlemlerinin başında geldiklerini bilmektedirler. Bu sebeple günümüzde bile çok mecbur kalınmadıkça Süryani büyüleri medyumlar tarafından önerilmemekte. Eğer çalıştığınız medyum gerçekten iyi bir medyumsa sizi bu konuda uyaracaktır. Ayrıca bu konuda deneyimi olmayan medyumlar sizleri daha deneyimli medyumlara yönlendireceklerdir. Öncelikle Süryani büyüsü yapan medyum seçilirken çok ama çok dikkatli olunmalıdır. Çünkü siz büyüyü yaptırdıktan gerisi şeytan ve yardımcılarının tasarrufuna kalmış olacaktır. Böyle bir durumda da büyüyü yapan kişinin işini eksiksiz ve yanlışsız olarak yapması gerekir. Aksi halde istediğinizden çok daha farklı sonuçlarla karşılaşırsınız. Çünkü bu büyü çok ama çok kuvvetlidir. Süryani büyülerinin bu kadar kuvvetli olmasının sebebi bu mezheplerde ki insanların enerjiyi yönetim seviyelerinin çok yüksek olmasıdır. Eğer sizde bu güçten yararlanmak istiyorsanız enerjileri güçlü bir şekilde yöneten, üçüncü gözü açık olan ve beşinci boyuttaki varlıkları yönlendirebilen medyumları tercih etmelisiniz.

Süryani Büyüsü Yaptıranların Düşünceleri

Yazımızın bu bölümünde iyi bir medyumla çalışmış Süryani büyüsü yaptıranların yorumları bulabilirsiniz. Süryani büyüsü yaptıranlardan gelen yorumların başında büyünün kısa sürede etkisini gösterdiğine şaşıranlar yer almaktadır. Yaklaşık bir hafta içerisinde hem geri döndürme büyüleri hem de âşık etme büyüleri etkisini göstermeye başladığını birçok yorumcu paylaşmaktadır. Yorumcuların paylaştıkları diğer ortak görüşü ise uzman bir medyum ile çalışıldığında büyünün hiçbir risk içermemesi. Süryani büyülerini uzman ellerin yapmasına izin vererek doğabilecek bütün risklerden uzaklaşmış oluyorlar. Süryani büyülerinin çok etkili olmasa konusunda hem fikir olan yorumcular aynı zamana da âşık olma büyülerini, bağlama büyülerini ya da soğutma büyülerini ilk elden deneyenler oluşlardır. Özellikle sevdiği insan ile arasında kavga çıkmış ve daha sonra onlara hiçbir şekilde ulaşamamış olan kişilerin yaptırdıkları Süryani büyüleri ile ilgili yorumları ise oldukça şaşırtıcı. Sevdiklerinden hiçbir şekilde haber alamayarak endişe ve üzüntü içinde boğulan yorumcular Süryani büyülerini yaptırdıktan kısa bir süre sonra sevdikleri insanların onlara âşık bir şekilde geri döndüklerini anlatıyorlar. Hatta büyülere hiçbir şekilde inanmayan insanlar bile çok zorda kaldıkları ve her şeyi denedikleri halde sorunlarının üstesinden gelemeyip son çare diye Süryani büyüsüne başvuranlar var. Bu insanlar şu anda Süryani büyülerinden bir damla bile şüphe etmiyorlar.

Süryanilerin Büyüleri Nasıl Yapılır?

Süryani büyüsü, bağlama büyüsü olarak bilinen ve birleştirmek amacı taşıyan tılsımdır. Genellikle eşler veya sevgililer tarafından yaptırılır. Süryani büyüsü, kişinin başkasını kendisine bağlamak istemesi sonucunda yapılır Büyüyü yapan kişi medyum olarak isimlendirilir. Büyü yapı olarak karmaşıktır. Bu nedenle mutlaka büyü alanında bilgi sahibi kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. İnsanlar olarak bizler, sevgiye, sevilmeye muhtacız. Ancak bazen işler istediğimiz gibi gitmediğinde, sorunlar yaşayabiliriz. Örneğin; biz birine aşık olabilir ancak o bizi sevmeyebilir. Bu durum Süryani büyüsünü yapmak için gerekli bir nedendir. Sevdiğimiz kişinin bize bağlanması için bu büyüye başvurabiliriz. Oldukça etkilidir. Kısa sürede sevdiğiniz kişinin size bağlanmasıyla sonuçlanır. Tarihteki en karmaşık ve en etkili büyüler içerisinde yer alır.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnsanlar maddi alemde yapamadıkları için manevi güçlere ihtiyaç duyabilirler. Süryani aşk büyüsü bu yapılamayan, istenilen şeylerin gerçekleştirilmesi için başvurulan tılsımlardır. Süryani büyüsünün nasıl yapıldığı konusunda internet ortamda çok farklı bilgiler vardır. Fakat bu bilgilerin gerçek olmadığını belirtmeliyiz. Bu büyü, Süryani büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılmaktadır. Medyumlar haricinde büyüyü yapmaya kalkışmak, tehlikeli sonuçlara yol açmaya çalışmaktır. Bu nedenle büyünün nasıl yapıldığı konusunda mutlaka medyumlara danışmanız gerekiyor. Süryani büyünün yapılışı, kişiyi etkilemek amacı taşır. Büyüde manevi alemlerle irtibat kurulur. Manevi varlıklar irtibat kurulduktan sonra istenen kişinin aklına hükmetmeye başlarlar. Burada kişi etkilenmeye başlar. Manevi varlıkların etkisinde olan kişi, büyüyü yaptırmak isteyen kişiye dönmeye başlar. Süryani büyüsü etkisi yapıldıktan 2 haftaya kadar ortaya çıkmaktadır. Fakat bu etkinin tamamen sonuç vermesi biraz zaman alabilir. Bunun için medyumlar görüşülebilir. Süryani Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Süryani büyüsünün etki etme biçimi, iradenin devre dışı kalması şeklindedir. Büyü yapılan kişi, bir süre sonra kendi iradesini kaybeder. Bunun yerine onda inanılmaz değişimler meydana gelir. Hiç sevmediği şeyleri sevmeye, sevdiği şeylerden nefret etmeye başlar. Büyüyü yaptıran kişiye doğru yönelir. Ondan başkasını gözleri göremez. Sürekli onun yanında olmak ister. Büyü yapan kişiye kısacası aşık olur. Süryani büyüsünün etkisi 2 haftada kendini göstermeye başlar. Eğer büyü yapılan kişi evliyse boşanır. Sevgilisi varsa ondan ayrılır. Kısa sürede büyüyü yaptıran kişiye döner. Bağlama büyüsüyle benzerlik gösteren Süryani büyüsünde amaç, kişilerin kavuşturulmasıdır. Bu kavuşma manevi alemlerin güçlerine başvurularak yapılır. Büyünün ismi Süryani medyumlardan gelir. En eski büyülerden olan Süryani büyüsü, Süryani medyumlar tarafından yapılmaya başlanmış, etkileri çok fazla olduğundan tüm dünyaya yayılmıştır. Süryani büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka sabırlı olunmalı, Süryani büyüsü belirtileri görülmedikçe hiçbir şey yapılmamalıdır. Çünkü etki süresi sonuç süresi değildir. Sonucun net biçimde alınması için zaman gerekir. Adımların karşı taraftan atılması gerekmektedir. Örneğin büyü yapan kişi büyüden hemen sonra sevdiğinin yanına gidip, ‘beni seviyor musun’ dememelidir. Bu büyünün etki akışını bozabilecek bir davranıştır. Sabırla beklenmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir