Soğutma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Soğutma büyüsü genellikle üçüncü kişiler tarafından yapılan kara büyü kategorisinde yer alan bir büyü türüdür. Tarafların birbirinden soğumasını ve uzaklaşmasını amaçlamaktadır.

Soğutma büyüsü nedir? Büyünün yapılmasının ardından karşılıklı olarak tarafların birbirinden uzaklaşması görülecektir. Karşınızdaki kişilerin iradesi dışında yapılan bir davranış olduğundan dolayı da kötü amaçlı yapılan büyüler arasında gelmektedir. Böyle olmasından dolayı “Kara Büyü” kategorisinde incelenir. Evlilik, nişan veya ortaklık gibi kavramların bozulması amaçlanarak yapılan bu büyü oldukça etkili büyüler arasında gelmektedir. Her ne kadar etkili olsa da büyü etki süresince, karşılıklı olarak tartışma yaratmaktadır. Büyünün etkisi sona erdiği zaman tarafların tekrardan bir araya gelmesi gibi durumlar yaşanabilir. Veya büyü bozma işlemi yaptıran kişilerin, tekrardan bir araya gelmesi ve bağışıklık kazanması gibi durumlar olabilir. 

Karşınızdaki kişilere yaptırmış olduğunuz büyünün etkisinin bitmemesi açısından düzenli olarak bakım işlemi yaptırmanız mümkündür. Belirli bir süreden sonra ortaklık zaten söz konusu olmayacaktır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Zayıflama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Soğutma Büyüsü Nedir? 

Soğutma büyüsü
Soğutma büyüsü

Büyüler eski tarihlerde çoğunlukla iyilik ve bereket için yapılırdı. Fakat eskiden de kara büyüler ile uğraşan ve insanların kötülüğünü amaçlayan büyüler vardı.

Soğutma büyüsü nedir? Eski tarihlerden günümüze kadar gelmeyi başaran büyüler arasında gelmektedir. Evlilik, nişan, söz veya iş ortaklığı gibi birçok kavrama etki etme gücüne sahiptir. Yapılan büyü sayesinde sevgililer veya ortaklar oldukça büyük anlaşmazlıklara girebilirler. Öyle ki tarafların aralarının oldukça kötü olmasına neden olacak kavgalar, tartışmalar görülecektir. Büyü, kara büyü kategorisinde olduğundan dolayı güçlü cinler ve şeytani cinler tarafından yapılmaktadır. Bundan dolayı tarafların etki altına girmemeleri oldukça zordur. Etki altına girdikleri zaman ise büyünün etkisi nedeniyle çoğu olaya karşı oldukça negatif bir davranış söz konusu olacaktır.

Yapılan soğutma işlemi ülkemizde veya diğer ülkelerde genellikle medyum hocalar tarafından yapılmaz. Medyum hocalardan da yapanlar olmasına karşın genellikle papazlar tarafından yapıldığı görülmektedir. Özellikle Ermeni papazlar tarafından oldukça fazla yapılan büyüler arasında gelir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Yahudi Medyum Hocalar

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin yapımıyla ilgili bilgi sahibi olmak, güvenilir medyum hoca bulmak kadar önemlidir. Çünkü karşınızdaki kişi sizi geçiştirmek veya fazla para almak için farklı yöntemlere başvurabilir.

Soğutma büyüsü nasıl yapılır? Kara büyü kategorisinde yer alan bu büyü, karşınızdaki kişinin işlem tahtasının açık olmasıyla kısa sürede etkisini gösterir. Büyüyü yapmadan önce işlem tahtasının açılması için papazlar tarafından bakım işlemi uygulanır. Papazların bakım işlemi, medyum hocalara göre farklılık gösterse de karşınızdaki kişinin fotoğrafı veya kişisel bir eşyası gereklidir. Eşyasına yapılan bakım işleminden sonra karşınızdaki kişi veya kişiler büyüye açık konuma gelir. Daha sonrasında papazların kendi yöntemleri sayesinde kara büyünün uygulanması gerçekleşir.

Kara büyü kategorisinde yer aldığından dolayı ülkemizde çoğu medyum hoca tarafından yapılmaz. Çünkü dinimiz bu tarz büyüleri günah kılmıştır. Fakat illa yaptırmak istiyorsanız da yapan medyum hocaları veya papazları bulmanız mümkündür. Bulduğunuz isimlerin güvenilir olmasına da dikkat etmelisiniz. Çünkü son zamanlarda sahtekar medyumlar fazlaca karşımıza çıkmaktadır.

Soğutma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kara büyülerin etkileri, ak büyülere oranla daha geç görülmesine karşın oldukça etkili şekilde görünmektedir. Bundan dolayı da etkilerinin okunmasından daha çok kolay bir şekilde fark edilmesi gerçekleşir.

Soğutma büyüsü etkileri nelerdir? Büyünün etkileri taraflar arasında kavga çıkması, sözlü tartışma çıkması, arkadan konuşma ve dedikodu yapılması tarzındadır. Bunlar sonrasında ortaklığın kısa sürede sona ermesi durumu görülecektir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir