Soğutma Büyüsü – Nedir? Nasıl Yapılır? Etki Süresi

Soğutma büyüsü isminden anlaşılacağı üzere çiftlerin arasını bozmaya yönelik yapılan büyüler arasındadır. Kötü amaçlı yapılan büyü olduğundan dolayı kara büyü kategorisine girmektedir.

Soğutma büyüsü kara büyü olmasından dolayı tüm medyum hocalar tarafından yapılmaz. Bu büyü ile evli, nişanlı veya sevgili olan iki kişinin arasını bozmak mümkündür. Kısacası büyünün asıl amacı birbirini seven iki insanın arasının bozulmasını sağlamaktır. Bundan ötürü akrabalık ve arkadaşlık bağı bulunan iki insana da yapıldığı durumlar görülmüştür. Birbirini seven iki insanın arası nifak tohumu sokarak birbirine karşı ters düşmeleri bu büyü sayesinde gerçekleşmektedir. Büyünün yapılmasının ardından taraflar birbirlerine ters düşerler ve aralarındaki nefret büyünün etkin olduğu süre boyunca ilerler.

Büyünün etkisi ile birlikte arası bozulan iki kişinin, büyü etkisini kaybetmesi ile barışması durumu gözükebilir. Bundan dolayı bu süre içerisinde gerekli adımların sizin tarafınızdan atılması gerekmektedir. Eğer adım atmayacaksanız daimi olarak büyüyü bakım işlemiyle yenilemelisiniz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Sadakat Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 2022

Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma büyüsü

Soğutma büyüsü, birbirini seven iki insanın bağlarının koparılmasını sağlayan bir büyüdür. Kara büyü sınıfı içerisinde incelenmektedir. 

Soğutma büyüsü nedir? Soğutma büyüsü sayesinde evlilikler, nikahlı eşler arasındaki ilişki, sevgililer arasındaki ilişki ve iş ortaklıkları sona erdirilebilir. Kısacası bu büyü iki tarafın birbiriyle olan ilişkilerini bitirmelerine yöneliktir. Etkili büyüler arasında gelmesine karşın kara büyü sınıfı içinde incelenir. Kara büyü olmasından dolayı ülkemizde çoğu medyum hoca tarafından yapılmaz. Bunun sebebi kötü amaçlı büyülerin, dinimiz tarafından günah kılınmış olmasından kaynaklanır. Fakat yine de parasını vererek bazı medyum hocalara bu büyüyü yaptırmanız mümkündür. 

Büyünün etki etmesinin ardından tarafların arasına girmeniz gerekmektedir. Çünkü büyü etkisini kaybettiği zaman kişiler akıllarını başlarına alabilirler. Sizin hamle yapmanız durumunda ise iş işten geçmiş olacaktır. Kısacası bu büyüyü, eğer sonraki hamleniz varsa gerçekleştirmelisiniz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Nohut Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? Etki Süresi 2022

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Kara büyülerin yapımı oldukça emek istemektedir. Aynı zamanda tüm medyumlar tarafından yapılmadığından dolayı oldukça pahalı büyülerdir.

Soğutma büyüsü nasıl yapılır? Büyüyü yapmak adına önceden büyüyü yapacağınız bir medyum hoca bulmanız gerekmektedir. Medyum hoca sizden büyü yapacağınız kişilerin kişisel bilgilerini isteyecektir. Kişisel bilgilerin yanı sıra bazı medyumlar büyünün işlevsel olması açısından tarafların kişisel eşyalarını sizden isteyebilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız iki tarafında kişisel eşyası, saç teli, kanı, teri, tırnağı gibi unsurlara ihtiyacınız olabilir. Büyü medyum hoca tarafından şeytani bir ritüel uygulanılarak yapılamktadır. Bundan dolayı büyünün yapımı sırasında yardım alınacak taraf ifrit cinler olarak bilinmektedir. Hocanın ifrit daveti yapması gerekmektedir. Bundan dolayı sakıncalı bir büyü olup, yapılmadan önce kesinlikle emin olunmalıdır.

Gerekli malzemelerin tamamlanmasının ardından medyum hocalar kendi malzemelerini de büyüye eklerler. Bu malzemeler genellikle sirke, gül yağı, pul biber ve kantaron yağı gibi malzemelerden oluşmaktadır. Tüm malzemeler tamamlandıktan sonra ifrit cin ritüeli ile birlikte büyü yapılır.

Soğutma Büyüsü Etki Süresi

Soğutma büyüsü oldukça etkili kara büyüler arasında gelmektedir. Etkisi çabuk ve oldukça fazla görünmesine karşın etki süresi pek fazla değildir. Büyü ilk etkisini 6 günlük bir sürecin sonunda gösterebilir. Etki ettikten sonraki süreçte ise en fazla 10 günlük bir süre içerisinde tarafların birbirlerinden soğumaları gözlemlenir. Hamle yapmanız gereken süreç 1 hafta sonra başlayacak olup 1 hafta içerisinde tamamlanmalıdır.

Soğutma ve diğer büyüler hakkında detaylı bilgi öğrenmek için internet sitemizin kategorilerine göz atabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir