Şeytani Büyüler – Nedir? Amacı, İsimleri 2022

Şeytani büyüler isminden de anlaşılacağı üzere kötü amaçlı yapılan büyülere denilmektedir. Şeytan ve onun temsilcileri aracılığı ile yapılır.

Şeytani büyüler nedir? Büyüler iyi ve kötü amaçlı yapılan büyüler olmak üzere 2 farklı alanda incelenmektedir. Bu ayrımı yaparken büyünün iyi niyetli mi yoksa kötü niyetli mi olduğuna bakılmaktadır. Şeytani olaylar tamamen kötü amaçlı yapılan büyüleri içermektedir. Bu büyü türleri şeytana ve onun temsilcilerine ithafen yapılmaktadır. Kara büyüler bu kategoride incelenmektedir.

Kötü amaçlı yapılan büyüler ülkemizde bütün medyum hocalar tarafından yapılmamaktadır. Çünkü bazı hocalar bu işin etiğini ve diğer taraftaki vebalini göz önünde bulundurur. Fakat bazı hocalar doğuştan gelen bu yeteneklerini kötü amaçlı da kullanabilir. Bu tarz büyülere karşı bilgili olmak çevrenizi ve sizi kötü amaçlı yapılan büyülerden korumaktadır.

Şeytani büyülere rastlamanız durumunda medyum hocalara giderek yardım alabilirsiniz. Hocalar kişinin rahatlaması için dualar okur ve vefk hazırlarlar.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Bağlama Ritüeli – Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri 2022

Şeytani Büyüler Nedir?

Şeytani Büyüler
Şeytani Büyüler

Büyülerin iki farklı kategoride incelendiğini söylemiştik. Ak büyü ve kara büyü olmak üzere büyüler iki farklı kategoride yapılmaktadır.

Bazı büyüler hem iyi niyetli hem de kötü niyetli yapılabilir. Fakat bu başlık altında yer alan büyülerin hepsi kötü amaçlı yapılan büyüler kapsamındadır. Kötü amaçlı yapılan büyülerde kadim güçler, şeytan ve temsilcilerinden yardım alınarak yapılır. Bu büyülerin sonucunda kişi veya kişiler oldukça zarar görürler. İnsanların hayatlarını oldukça kötü duruma sokmasının yanı sıra bazı büyülerin gücünü insanlar kaldıramaz ve intihar edebilir. Eğer bu büyüye olan ilginiz varsa bu konuda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Çünkü şeytani büyülerin geri dönüşü %90 oranla olmaz. Eğer karşınızdaki kişi bu büyüyü erken fark edip çözüme kavuşmak istemezse dönüşü asla olmayacaktır.

Şeytani büyülerin aynı zamanda yapımı sırasında da herhangi bir problem çıkmamalıdır. Çünkü bu büyülerin yapımı sırasında oluşacak hatalar; büyü yaptıran kişiyi, büyü yapılan kişiyi ve onların çevresini sonsuza kadar takip edebilir.

Şeytani Büyülerin Amacı Nedir?

Şeytani büyüler kötü amaçlı yapılan büyüler demiştik. Bu büyülerin asıl amacı büyü yapılan kişiye zarar vermektedir.

Şeytani büyülerin amacı nedir? Yapılan bu büyüler tamamen insanlara zarar verme amaçlı yapılır. Bu amaçla yapılan büyülerin amacı genel olarak şu şekildedir:

 1. Çiftleri birbirinden ayırmak.
 2. Kişinin akıl sağlığını bozmak.
 3. Büyü yapılan kişiyi cinnet geçirmeye teşvik etmek.
 4. Herhangi birine cin musallat etmek.
 5. İntihar eğilimine sürüklemek.
 6. Aile içerisindeki huzurunu kaçırmak.
 7. İnsanlara baş edemeyecekleri hastalıklar vermek.
 8. Son olarak karşınızdaki kişinin canını almaya kadar gidecektir.

Şeytanın birden fazla çocuğu vardır. Bu çocuklar günümüzde insan kılığına girerek insanları çeşitli düşünceler ile rahatsız ederler. Sonuç olarak etkiledikleri insanların düşünceleri bu yönde kayabilir. Bundan sonrası da kişilerin büyüleri kullanarak çevrelerine zarar vermeye başlaması ile gerçekleşecektir. Durumun böyle olmasından dolayı büyü yaptırmadan önce sağlıklı bir şekilde düşünmelisiniz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Saç Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? Etki Süresi 2022

Şeytani Büyü İsimleri 

Yapılan şeytani büyü isimlerini ve açıklamalarını bilmek, size ve çevrenize gelebilecek zararlar karşısında önlem almanızı sağlayacaktır.

Şeytani büyüler ve isimleri:

 • Soğutma büyüsü,
 • Papaz büyüsü,
 • Domuz büyüsü,
 • Ayırma büyüsü,
 • Ölüm büyüsü,
 • Sabun büyüsü,
 • 41 dikiş büyüsü,
 • Bez bebek büyüsü,
 • Domuz yağı büyüsü…

Şeytani büyüler arasında en yaygın kullanılan ve büyüler bu şekilde yer almaktadır. Daha fazla bilgi almak için internet sitemizde yer alan kategorileri ve büyüleri inceleyebilirsiniz. Sitemiz büyüler hakkında size detaylı bilgi sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir