Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkisi

Sevgiliyi geri döndürme büyüsü sayesinde ayrıldığınız sevgilinizle hayatınızın sonuna kadar tekrar bir arada olabilirsiniz. Büyü çalışma olarak yapıldığı zaman %99’a varan başarı oranına sahiptir.

Sevgiliyi geri dondurme buyusu 2

Sevgiliyi geri döndürme büyüsü nedir? Büyü eski sevgiliniz ile tekrardan bir araya gelme fırsatını size sunar. Çalışma olarak yapılması daha etkili sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Genellikle büyük suçlar işleyerek ayrılan bireyler bu büyüye başvurmaktadır. Büyü sayesinde ruh eşiyle tekrardan birliktelik kurmanız mümkün hale gelmektedir. Çünkü çalışma işlemi karşınızdaki kişiyle olan birlikteliğinizi pekiştirmektedir. İşleyiş olarak karşınızdaki kişi siz veye kendi her ne kadar suçlu olursa olsun dönmek istemektedir. Karşınızdaki kişi sürekli olarak rüyalarında sizi görür, sürekli sizi düşünür ve sizsiz yapamaz hale gelir. Sonuç olarak sizi affedecek ve size yakın sürede geri dönecektir. Dönüş süresi büyünün işlemesinin ardından 1 aylık süreci kapsamaktadır. Süreci hızlandırma amacıyla sizin de bu dönemde karşı tarafa yakın olmanız önerilmektedir.

Büyüyü yaptırdıktan sonra hocanın yönergelerine uyarak büyünün tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede çalışma tamamen işlemektedir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Fransa Büyü Yapan Hocalar 2022

Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nedir?

Sevgiliyi geri döndürme büyüsü, geri getirme büyüsünü önemseyen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Her yöntemde olduğu gibi bu yöntemde de hızlanmak için belirli teknikler mevcuttur.

Sevgiliyi geri dondurme buyusu 3

Sevgiliyi geri döndürme büyüsü sayesinde insanlar manevi açıdan kaybettikleri insanlara tekrardan kavuşmaktadır. Bu ritüel sayesinde ayrılan sevgililer, ilişkileri biten evlilikler tekrardan birbirlerine kavuşabilir. Diğer geri getirme büyüsünün aksine bu büyüde, canlılara yönelik işlem yapılmaktadır. Çünkü büyü de olsa vefat eden birinin geriye gelmesi mümkün değildir. Çeşitli büyüler ile kısa süreliğine gelmiş gibi gösterilse dahi, ölen kimse bu dünyaya tekrar gelemez.

Özellikle ayrılan sevgililer tarafından oldukça fazla tercih edilen bu ritüel medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Medyum hocalar ayrılan çiftlerin tekrar bir araya gelmesi için birbirlerinin aklına girmelerini sağlamaktadır. Bu sayede taraflar ilişkilerine bir şans daha verecektir. Kısacası yapılan bu büyü iyi amaçlı yapılan nadir büyüler arasında gelmektedir

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Belçika Büyü Yapan Hocalar

Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyünün nasıl yapıldığına aşağıda yer alan aşamlardan ulaşabilirsiniz. Aşamaları hocanın da yapmasına önem gösterebilirsiniz.

Sevgiliyi geri döndürme büyüsü nasıl yapılır?

  1. İlk aşamaya güvenilir ve referansı olan sağlam hocalar bulmak diyebiliriz. Çünkü internette sahtekar hoca sıfatında birçok hoca vardır.
  2. İkinci aşamaya büyü yapılmadan önce uygulanması gereken bakım işlemini söyleyebiliriz. Bakım işlemi sayesinde büyünün etkisi daha yüksek olacaktır.
  3. Üçüncü adımda malzemelerin tamamlanması ve büyü bakım işleminin gerçekleştirilmesi diyebiliriz.
  4. Son adımda büyü, hocanın kendi öğrendiği tekniğe uygun olarak yapılır.

Yaklaşık 7-15 gün sonrasında ise büyü kontrolü yapılarak büyünün etki düzeyi tespit edilir. Saydığımız maddelerin hepsinin yapılması “Geri Döndürme Çalışması” olarak geçmektedir. Çalışma içerisinde büyüyü de içermektedir.

Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Etkisi

Büyülerin etkilerini bilmek, büyü yapıldıktan sonra nasıl davranmanız gerektiği ile ilgili bilgiyi size sunacaktır.

Sevgiliyi geri döndürme büyüsü etkisi nedir? 

  1. Büyünün etkileri ilk aşamada karşınızdaki kişinin sizi sürekli olarak rüyasında görmesi ile başlayacaktır. Kişi kesinlikle gördüğü rüyaları hatırlar.
  2. Sizi bir yerlerde görüyormuşcasına hayal edecektir. Halüsinasyon görme sıklıkları giderek artacaktır.
  3. Sürekli olarak sizi düşünür hale gelir.
  4. Sizinle ortak bulunduğu alanlarda sürekli olarak iltifat etmeye çalışır.
  5. Eğer ekip arkadaşınız ise sizinle çalışma konusunda daha istekli olacaktır.
  6. Kişi sizin yanınıza gelirken daha bakımlı olmaya özen gösterecektir.

Yukarıda yer alan adımların tamamının gerçekleşmiş olması gerekmez. Önemli olan ilk üç maddenin gerçekleşmiş olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir