Sarımsak Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Sarımsak büyüsü sayesinde büyü yapılmaz. Fakat büyülerin etkisinin giderilmesi konusunda sarımsak kadar faydalı bir bitki yoktur.

Sarımsak büyüsü nedir? Büyü olmaktan ziyade insanlara yapılan büyülerin giderilmesi ve etkisinin azaltılması bu bitki sayesinde gerçekleştirilir. Kısacası büyü bozma işlemi için kullanılmaktadır. Büyü bozma işlemleri için gerekli ritüellerin sağlanması ve karşı büyü yapılarak büyünün çözülmesi hedeflenmektedir. Bundan dolayı genellikle sarımsak kullanılarak kişinin büyünün etkisinden çıkması amaçlanır.

Kara büyüler de dahil olmak üzere birçok büyünün etkisinin azaltılmasında oldukça etkilidir. Buna karşın yüksek değerli olarak adlandırılan büyüleri geçirmeye tek başına yetmeyebilir. Zaten bazı büyülerin bozulması için büyünün ne amaçla ve nasıl yapıldığını bilmek gerekir. Fakat böyle durumlarda dahi kişinin acısını azaltmak için kullanılarak fayda gösterir.

Çevrenizde veya sizde büyü olduğunu düşünüyorsanız medyum hocaların yanına gidene kadar yanınızda sarımsak taşımanız önerilir. Bu sayede büyü altında olan kişinin daha rahat olacağını gözlemleyeceksiniz.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Adet Kanı Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Sarımsak Büyüsü Nedir? 

Sarımsak büyüsü
Sarımsak büyüsü

Büyüler sayesinde birçok kişi daha iyi yaşam sürebilir. Sıkıntılardan kurtulmak için büyük etki yaratan büyüler olduğu gibi kötü amaçlı yapılan büyüler de vardır.

Sarımsak büyüsü nedir? Aslında bakıldığı zaman büyü olmamasına karşın, büyülerin bozulması işleminde oldukça etkilidir. Kötü amaçlı insanlar tarafından, başkalarının hayatlarına kötü etki edecek işlemler yapılmaktadır. Yapılan bu kötü amaçlı büyüler sonucunda kişilerin hayatı oldukça kötü duruma girebilir. Buna karşın büyüyü fark etmek ve çözüm aramak, kişinin yapabileceği en büyük faydalar arasında gelmektedir. Kişi büyüyü fark etmesi durumunda bir medyum hocaya giderek büyü bozma işlemini yaptırabilir. Fakat bu işlem için de “Büyü Bozan Medyum Hocalar” kategorisinde yer alan bir hoca bulunması şarttır. Çünkü tüm hocalar büyü bozma işlemini tam olarak yapmazlar.

Sarımsak kullanılarak kişiye etki eden büyünün çözülmesi veya etkisinin azaltılması gerçekleştirilir. Eğer büyü hala devam ediyorsa medyum hoca büyünün yöntemine göre çözüm bulacaktır. 

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Gül Yaprağı İle Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Nedir?

Sarımsak Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Aslında bir büyü olmadığından dolayı yapım aşaması yoktur. Kişinin rahatlaması açısından yanında bulundurmak bile yeterli olacaktır.

Sarımsak büyüsü nasıl yapılır? Aslında sarımsak sayesinde yapılan bir büyü yoktur. Yapılan bu işlem bir büyü bozma ritüelinden ibarettir. Kişinin bulunduğu ortamda sarımsağın yer alması ona etki eden büyünün etkisi azaltmaktadır. Hatta bazı durumlarda kişinin sarımsak bulunan ortamda belirli bir süre geçirmesinin ardından büyünün etkisi yok olabilir. Böylesine muhteşem bir etkiye sahip olmasından dolayı da büyü bozma işlemlerinde en çok kullanılan ve en etkili cisimler arasında gelmektedir. 

Büyü yapan ve büyü bozan medyum hocalar kaldıkları yerlerde sarımsak asılı olduğunu görebilirsiniz. Bu büyünün etkisinin giderilmesi ve geçmesi açısından yapılan bir önlemdir. Hatta eski evlerde duvarlarda asılan nazar boncukları ve sarımsakların olması da bu yüzdendir. 

Sarımsak Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Sarımsak sayesinde yapılan büyü bozma işleminin etkileri nelerdir?

  1. Kişi büyü etkisi altından çıkacaktır.
  2. Eğer büyünün etkisi altından çıkamıyorsa dahi daha rahat hissedecektir.
  3. Büyü etkisi ile yaptığı işlemlerden ve davranışlardan uzak kalacaktır.
  4. Kişi üzerinde olan büyünün etkisini düşünmeye başlayacak ve yanlış yolda olduğu kanısına varacaktır.

Yukarıda yer alan etkiler her ne kadar görülse de büyünün tam olarak vücuttan ve ruhtan atılması önemlidir. Bundan dolayı bir medyum hoca ile görüşmek sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Bu sayede tam olarak büyünün etkisi altından çıkmanız sağlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir