Şans Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Şans büyüsü sayesinde hayatınızın olumsuz giden yönlerinin olumlu yönde değişmesin sağlanmaktadır. Büyü etkisini gösterdiği andan itibaren, önünüze fırsatlar gelmeye başlayacaktır.

Şans büyüsü genellikle papazlar tarafından yapılan, kişinin hayatını daha şanslı olarak geçirmesini sağlayan bir büyü türüdür. Özellikle bazı dönemlerde oldukça şanssız olduğunuzu düşünebilirsiniz. Böyle zamanlarda büyülerden yardım almak hem o an için hem de daha sonrasında daha kaliteli bir hayat geçirmenizi sağlayabilir. Bahsettiğimiz şans ritüeli sayesinde hayatınızın her döneminde daha şanslı bir insan olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise büyüyü yaptırmak için güvenilir bir medyum hoca bulmak!

Güvenilir medyum hocalardan veya papazlardan bu büyüyü yaptırmak için randevu alabilirsiniz. Ülkemizde genellikle papazların bu büyüyü yaptığı görülmektedir. Büyü yaptıran kişinin şansı, hayatının diğer zamanlarına oranla çok daha fazla artacaktır. Böylece yaşam için daha kolay bir süreç sizi bekleyecek.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kısmet Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Şans Büyüsü Nedir? 

Sans Buyusu 2
Şans büyüsü

Aklınıza gelebilecek her konuda eskiden günümüze gelen büyüler bulunmaktadır. Bazı büyülerin yapılması kolay olabiliyorken bazılarının yapımı ise gerçekten zordur.

Şans büyüsü nedir? Geçmişten günümüze gelmeyi başaran büyüler arasında gelmektedir. Aslında eski kaynaklarda yer alan bilgilere göre bir büyü değil, ritüel işlemden ibarettir. Fakat büyü olarak yapılma durumu da oldukça fazla görülmektedir. Büyüyü yaptıran kişi aşk ve iş hayatında oldukça şanslı olacaktır. İş anlamında önüne daha çok fırsat ve daha çok iş çıkabilir. Bunun yanı sıra aşk hayatında da beklenmeyen sürprizler kişiye yakın zamanda gelecektir. Bundan dolayı herkesin hayatında en az 1 defa yaptırması gereken büyüler arasında gelmektedir.

Bazı kaynaklarda büyünün yan etkisinin olduğu söylense de günümüzde papazlar tarafından verilen bilgilerde böyle bir durum söz konusu değildir. Söz konusu eski kaynaklarda şans büyüsü etkisi geçtiği zaman kişi belirli bir süre daha kötü bir şansa sahip olur ve denge kurulur.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Talih Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Şans Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyünün yapımı için gerekli malzemeleri ve medyum hoca – papazı bulmanız gerekmektedir. Geriye kalan süreci onlar sizin yerinize halledecektir.

Şans büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için gerekli olan malzemeler arasında 12 tane 4 yapraklı yonca, sizin fotoğrafınız ve saç teliniz gereklidir. Gerekli olan malzemeleri tamamlamadan önce medyum hoca veya papaz bulmanız daha iyi olacaktır. Çünkü bazı medyum hocalar veya papazlar büyüyü yaparken kendi tekniklerini daha çok kullanmaktadır. Eğer ekstra malzeme isterlerse, tekrardan malzeme aramak ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

Medyum hoca ya da papaz bulduktan sonra büyüyü yapması için onunla konuşun. Büyünün yan etkisi olup olmayacağını ve sizi nelerin beklediğini mutlaka öğrenin. Eğer hala yaptırmak istiyorsanız öyle yaptırın.

Son olarak büyü yaptırmak isteyen kişilerin güvenilir medyum hocalar ya da dürüst papazlar bulması son derece önemlidir. Ayrıca büyülerde, diğer alemden varlıklarla temas halinde olduğundan dolayı papazlar yerine medyum hocaları tercih etmelisiniz. Sonuç olarak aynı olsa da kendi dininizden birisine yaptırmak daha verimli olacaktır.

Şans Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyülerin etkilerini en son medyum hoca ve papaza sormalısınız. Çünkü farklı teknik uygulaması durumunda burada yazanların harici bir durumla karşılaşabilirsiniz!

Şans büyüsü etkileri nelerdir?

  1. İş hayatınızda son derece iyi fırsatlar karşınıza çıkar.
  2. Eğer iş bulmakta zorluk çekiyorsanız karşınıza güzel iş teklifleri gelecektir.
  3. Aşk hayatında pasiflik çekiyorsanız yakın zamanda bu durum tersi yönde değişecektir.

Yukarıda yer alan etkilerin hepsi farklı farklı karşınıza çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir