Sahtekar Medyum UDAR18Eylül

Sahtekar Medyum UDAR 2022/18Eylül

Site Adresi https://udarhoca.com/

Sahtekar Medyum UDAR NUMARASI : // 0534 882 23 70//

Screenshot 1
udarsahtekar eylül18
udarsahtekar
udarsahtekareylül 18

Başkalarının Fotoğrafları Alıntı,çalıntı yaparak, Sahtekarın Önünde Gidenidir.  Kendini Hoca Tanıtmaktadır. Sakın Kanmayın.. Müşterilerden gelen şikayetler doğrultusunda, paylaşıyoruz.

UDAR Mağdurları İçin, Yorumları Sergileyebilirsiniz! Tuzaga Düşmeyin

Sahte Medyum Hocanız UDAR sosyal medyanın da gücünü kullanarak her zaman ön plana çıkıyorlar. İnsanlarda adını duydukları bu dolandırıcı Sahte Medyumları gerçek Sahte Medyum sanıyorlar. Özellikle renkli dikkat çekici tanıtımlar, sakallı hoca resimleri ile Sahte sayfalar açıyorlar. İnsanların çaresizliklerini ya da manevi rahatsızlıklarını kullanarak maddi açıdan zarara uğratıyorlar. Zaten sıkıntı içerisinde olan insanlar bir de üzerine maddi sıkıntılar yaşamaya başlıyorlar.

Manevi yönden arayış içine giren insanlar Sahte Medyum Hocanız UDAR gibi dolandırıcıların tuzaklarına düşüyor. Çok fazla reklam yaptıkları için insanlar bu duruma inanıyor ve doğru Sahte Medyum ile çalıştıklarını düşünüyorlar. Bir kere kendinizi kaptırmışsanız kurtulamıyorsunuz. Ne yapıp edip sizin tüm paranızı alıncaya kadar sizi kandırıyorlar. İşlemler hiç bitmiyor. Bir işlem bitince şu işlemde var diyerek sürekli para talep ediyorlar. Artık siz de verecek bir şey kalmayınca sizinle işi bitiyor.

Oysa gerçek Sahte Medyumluk böyle bir şey değil. Gerçek Sahte Medyumlar gerçekten işinin ehli gizli bilimler konusuna hâkim kişilerdir. Çözüm odaklı çalışmalar yaparlar ve maddiyatını düşünmezler. İşlemler için ne kadar beklemeleri gerektiğini ve nelerin yapılması gerektiğini hangi uygulamaların yapılacağını dürüst olarak belirtirler.

Kendisini Sahte Medyum olarak tanıtan Sahte Medyum Hocanız  UDAR gibi dolandırıcıların tuzağına düşmemek için, öncelikle yardımcı olunan diğer insanların tecrübelerini değerlendirme ve bu konuda iyi bir araştırma yapmak gerekmektedir. Dolandırıcı Sahte Medyumlar hakkında yapılan yorumlar ve insanların nasıl kandırıldıklarını İnternet üzerinde bulunan Şikayet formlarından bulmak mümkündür. Bu alanlarda gerçekten işini gerektiği gibi yapan ve sorunları çözüme kavuşan insanlar da bulunmaktadır. Böylece gerçek ve Sahte Medyum ayırabilirsiniz. Olumlu ya da olumsuz her türlü tecrübelerinizi bu formlarda belirtirseniz insanlar bu tecrübeleri daha kolay değerlendirebilir ve dolandırılmaktan kurtulabilirler.

Sahte Medyumlar

Sahte Sahte Medyumlar olduğunu biliyordum. Zaten Sahte Medyumlara mesafeli yanaşıyordum. Fakat çaresizliğime çözüm bulmak için Sahte Medyum Hocanız UDAR ile iletişime geçtim. Doğru Sahte Medyumu bulduğumu sandım. Hem beni hem de arkadaşımı dolandırdı. İkimizi de kandırmayı başardı. Bir umut diye gittiğimiz yerden bir türlü kurtulamadık. Yaptığı işlemler bitmedi ve her işlem için para talep etti. Her seferinde 6500- TL ücret aldı. İkimizde de büyü olduğunu ve yapılacak işlemlerin uzun sürdüğüne inandırdı. Tabi aradan iki ay geçti ve daha sonra ortadan kayboldu. Bizi önce engelledi, sonra da bir daha ulaşamadık. Sizler de dolandırılmayın inanmayın diye paylaşmak istedim.

Bende manevi yönden zaten yıkılmıştım bu da yetmiyormuş gibi bir de Sahte Medyum Hocanız UDAR tarafından maddi olarak dolandırıldım. Evliliğim birçok sorun yüzünden bitmişti. Ruhsal yönden çöküntü içindeydim. Beni daha da yıktı. İnsanları bin bir türlü bahane ile kandırıyor. İlk aradığımda telefon ile kendisi görüştü. Bir daha kendisi ile görüşemedim. Çünkü telefonlara asistanım dediği kişiler çıkıyor. Kendisi ile görüşmek istediğimde kabul etmediler. Bende kendilerini şikayet edeceğimi ve paramı geri vermelerini istedim. Çünkü ortada yapılan bir şey yoktu, aramıyorlardı bile. Sadece para istemek için bana ulaşıyorlardı. Parayı isteyip şikayet edeceğim deyince de beni her yerden engellediler. Bunlarda hiç vicdan kalmamış. İnsanları sadece maddi varlık olarak görüyorlar.

Sahte UDAR Medyum Hocanız

UDAR ile tanıştım ve hayatım alt üst oldu. İşlerimde sıkıntı vardı. Bu sıkıntılı durumdan kurtulmak için internette önüme Sahte Medyum Hocanız UDAR ismi çıktı. Dolandırılacağım hiç aklıma gelmemişti. İnsanların bir sıkıntısı olmasa zaten Sahte Medyumlara gitmez. O da bunun farkında kişilerin bu sıkıntılarına çözüm bulacağına inandırıyor ve sanki çözüm buluyormuş gibi sürekli para talep ediyor. Hadi benim maddi gücüm vardı işim vardı fazla yıpranmadım. Zor durumda olan umutlarını bağlayan bulup buluş Sahte Medyum Hocanız UDAR insanlar ne yapsınlar. Yüzlerce insanı mağdur ediyorlar. Bunların hesabını yarın ahirette nasıl hesap verecek. Ama zaten inancı olsa bunları yapmaz.

Dolandırıcı Sahte Medyum Hocanız UDAR

Etrafımdaki insanlar tarafından defalarca uyarılmama rağmen Sahte Medyum Hocanız UDAR inandım. Çevrendekiler bu adam dolandırıcı inanma demelerine rağmen telefonda kendisi ile konuştuğumda çok tatlı dilli konuşması ve beni ikna etmesi yanımda beni uyaranların yalancı olduğunu düşündüm. Tabi yanılmıştım. Çok pişmanım 1000 liramı aldı. Bir daha da kendisine ulaşamadım.
Sakın Sahte Medyum Hocanız UDAR diye kendini tanıtan kişiye. Bir Sahte kendisi. Bin bir türlü hile ile insanları kandırıyor ve sadece maddi olarak sömürüyor. Beni de dolandırdı. Önce paramı aldı. Ardından sana şunu yollayacağım sen şunu yap gibi birçok şeyle beni oyaladı. Bana gelen bir şey yok. Kendisi dolandırıcı düzenbaz.
Sahte Medyum Hocanız UDAR beni de kandırdı. Eşimle aramızda sorunlar vardı. Birlikte kendisini Sahte Medyum diye tanıtan adamı aradık. Bizde büyü olduğunu söyledi. Bu büyüyü bozmak için bizden önce 17800 TL istedi. Parayı verdik. Ardından üç tane de bilezik istedi. Bir adres verdi onları da gönderdik. Bize işlemleri tamamlayınca geri döneceğini söyledi. Bekledik bir ay geçti. Hala geri dönüş olmadı. Biz de bilezikleri gönderdiğimiz adrese gittik. Orda da yok. Telefonlar kapalı. Aslında dolandırıcıymış. Alacağını alınca ortadan kayboluyormuş. Biz kandık siz de inanmayın, dolandırmayın diye Sahte Medyum UDAR ismini öğrenin istedik.

Dolandırıcı Sahte Medyumlar arasına Sahte Medyum Hocanız UDAR adını da ekleyin. Gördüğüm kadarı ile bir ben bilmiyormuşum. Herkesi dolandırmış. Kaç defa denedik. aktersizin teki. İnsanları kandırıncaya kadar iyi. Parayı alınca çok pişkin. O ilgi alaka bitiyor. Tehditler başlıyor. Haklı iken kendinizi haksız görmeye başlıyorsunuz. Benden parayı alırken iyi ve ilgili idi. Sürekli para talep ediyor. İşlemler hiç bitmiyor. Para vermek istemeyince ise senden kötüsü yok. Ha et ve tehditler başlıyor. En sonunda da telefonla ya engelliyor. Ya da telefon tamamen kapanıyor. Bir daha ulaşmanız mümkün olmuyor.

Sahte Medyum Hocanız UDAR Şikayet

Sahte Medyum Hocanız UDAR denen aktersiz bir bahane ile sürekli para istiyor. Ortada bir şey yok. Yüzsüzlüğe ba mısınız? Artık bu durum beni rahatsız etmeye başladı. Kendisine ortada bir şey yok. Neden hala para göndereyim dedim ve ardından telefonu yüzüme kapattı. Hemen beni engellemiş. Bunlarda hiç Allah korkusu kalmamış. Resmen insanları sömürüyorlar. Güvendiğiniz kişi sizi dolandırıyor.

Sahte Medyum Hocanız UDAR şebeke kurmuş. Reklamını yapıyor. Kendinin en iyi Sahte Medyum olduğuna inandırıyor. İnsanlar da çaresizlikten bu Sahte Medyum ile iletişime geçiyor. Bende Sahte Medyum mağduru olarak bunları size yazmak istedim. Kendini Hoca olarak gösteriyor. İnsanların dini duygularını kullanıyor. Ezberlediği üç beş dua ile kendini hoca sınıfına sokuyor. Bu durum parayı alınca son buluyor. Eğer ki bu kişi ile çalışanlar ya da çalışmak isteyenler var ise vazgeçin. İkna kabiliyeti çok fazla. Bu Sahte Medyuma telefon açtığıma pişman oldum. Ben mağdur oldum siz de olmayın. Bir aydan fazladır uğraşıyorum bir türlü ulaşamıyorum.

Sahte Medyum Hocanız UDAR aslında kendini anlatmış. Ama ben bunu sonradan anladım. Kendisi ile iletişime geçtiğimde benimle çok ilgilendi. Piyasa da çok fazla Sahte Sahte Medyum olduğunu. Onlar yüzünden kendi adının da kirlendiğini falan söyledi. Bende inandım. Ben iyiyim onlar kötü diye diğer Sahte Medyumlardan uzak durmamı söyledi. Sonradan öğrendim ki kendini anlatmış, herkes kendinden şikayetçi. Ben de para kaptırdım. Ama iş büyümeden yanlıştan döndüm

Dolandırıcı Medyum Hoca UDAR 

Etrafımdaki insanlar tarafından defalarca uyarılmama rağmen Medyum Hoca inandım. Çevrendekiler bu adam dolandırıcı inanma demelerine rağmen telefonda kendisi ile konuştuğumda çok tatlı dilli konuşması ve beni ikna etmesi yanımda beni uyaranların yalancı olduğunu düşündüm. Tabi yanılmıştım. Çok pişmanım 1000 liramı aldı. Bir daha da kendisine ulaşamadım.

Sakın Medyum Hoca diye kendini tanıtan kişiye. Bir sahtekar kendisi. Bin bir türlü hile ile insanları kandırıyor ve sadece maddi olarak sömürüyor. Beni de dolandırdı. Önce paramı aldı. Ardından sana şunu yollayacağım sen şunu yap gibi birçok şeyle beni oyaladı. Bana gelen bir şey yok. Kendisi dolandırıcı düzenbaz.

Medyum Hoca beni de kandırdı. Eşimle aramızda sorunlar vardı. Birlikte kendisini medyum diye tanıtan adamı aradık. Bizde büyü olduğunu söyledi. Bu büyüyü bozmak için bizden önce 17800 TL istedi. Parayı verdik. Ardından üç tane de bilezik istedi. Bir adres verdi onları da gönderdik. Bize işlemleri tamamlayınca geri döneceğini söyledi. Bekledik bir ay geçti. Hala geri dönüş olmadı. Biz de bilezikleri gönderdiğimiz adrese gittik. Orda da yok. Telefonlar kapalı. Aslında dolandırıcıymış. Alacağını alınca ortadan kayboluyormuş. Biz kandık siz de inanmayın, dolandırmayın diye Medyum Hoca ismini öğrenin istedik.

Dolandırıcı medyumlar arasına Medyum Hoca adını da ekleyin. Gördüğüm kadarı ile bir ben bilmiyormuşum. Herkesi dolandırmış. Kaç defa denedik. Karaktersizin teki. İnsanları kandırıncaya kadar iyi. Parayı alınca çok pişkin. O ilgi alaka bitiyor. Tehditler başlıyor. Haklı iken kendinizi haksız görmeye başlıyorsunuz. Benden parayı alırken iyi ve ilgili idi. Sürekli para talep ediyor. İşlemler hiç bitmiyor. Para vermek istemeyince ise senden kötüsü yok. Hakaret ve tehditler başlıyor. En sonunda da telefonla ya engelliyor. Ya da telefon tamamen kapanıyor. Bir daha ulaşmanız mümkün olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir