Sadakat Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 2022

Sadakat büyüsü çiftlerin aralarındaki ilişkiyi geliştirmek amacıyla yapılmaktadır. Çiftlerin arasındaki sorunları sona erdirmek için yapılmaktadır.

Sadakat büyüsü nedir? Büyü sayesinde çiftlerin evlilikleri veya ilişkilerinin düzelmesi amaçlanmaktadır. Bundan dolayı ak büyü kategorisi içerisinde geçmektedir. Çoğu medyum hoca da ak büyü olmasından dolayı çiftlerin ilişkilerinin iyiye gitmesi amaçlı bu büyüyü yapmaktadır. Çiftlerin aralarında oluşan sorunların çözülmesi amaçlı bu büyüden yardım alınmaktadır.

Büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin güvenilir medyum hocalardan yardım alması gerekmektedir. Çünkü son zamanlarda sahtekar medyumluk olaylarında ciddi derecede artış yaşanmaktadır. Sitemizdeki yazıları inceleyerek güvenilir medyum hocalar hakkkında daha detaylı bilgi almanız mümkündür. Üstelik bu büyülerin tam olarak işlemesi, sizin de zamanınızı ve paranızı koruyacaktır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: En Hızlı Geri Getirme Ritüeli – Geri Getirme Büyüsü 2022

Sadakat Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Sadakat büyüsü hakkında detaylı bilgiyi öğrendikten sonra büyünün yapımına ve kullanılan yöntemlere göz atabiliriz. Fakat öncelikle bu büyüyü güvenilir medyum hocalara yaptırmaya özen göstermelisiniz.

Sadakat büyüsü yapmak için karşınızdaki kişinin ailesinin bilgilerine de ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu bilgilerin tam olarak ne için kullanıldığı bilinmese de sadakat büyüsü yapılırken genellikle bu istenmektedir. Ayrıca karşınızdaki kişinin fotoğrafı birçok medyum tarafından istenmektedir. Karşınızdaki kişinin yanı sıra bazı medyumlar tarafından sizin fotoğrafınız da istenebilir.

Safran mürekkebi ile fotoğrafın bir kısmına arapça yazılar yazılır. Daha sonrasında her bir köşesinde bir simge olacak şekilde fotoğraf parçalara ayrılır. Simgelere aile üyelerinin ve sizin isminiz yazılır. Fotoğrafın üzerine atılan dikiş işleminden sonra büyü tamamlanmıştır. Bazı hocalar bundan sonra bir adım daha yaparak çeşitli dualar okumaktadır. Bazıları ise ritüeller ile büyüyü daha etkin kılmak için kendi geliştirdikleri yöntemleri uygular.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Domuz Büyüsü – Nedir? Nasıl Yapılır? 2022

Sadakat Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Sadakat büyüsü

Büyüyü yaptırmak isteyenlerin muhtemelen en çok merak ettikleri soru büyünün etkilerinin ne olacağı yönündedir. Bu büyünün etkileri genel kapsamda çiftleri birbirlerine bağlama büyüsüdür.

Büyünün etkilerine daha fazla göz atmak sizi süreç hakkında bilgilendirecektir. Bundan dolayı büyüyü yaptırmadan önce etkilerine göz atmalısınız. Durum sadece bu büyü türü için değil diğer yaptıracağınız büyülerde de bu şekilde işlemelidir.Sadakat büyüsü etkileri nelerdir?

  • Büyü yapıldıktan kısa süre sonra eşler birbirleri arasındaki sorunları halletmek için çözüm arayışına girerler.
  • Eşlere birden son zamanlarda birbirleriyle daha az ilgilendikleri fikri yansır. Bunun sonucunda eşler birbirleriyle daha fazla zaman geçirmek isteyecektir.
  • Büyünün kötü bir etkisi olarak büyü yapılan çiftlerden herhangi biri, başkalarıyla olan diyaloglarında daha sinirli olabilir.
  • Büyü yaptırılan taraflar ilişkinin daha ileri adımlara gitmesini isteyebilirler.

Büyüyü yaptırmadan önce hocalara büyülerin tesirleri hakkında sorular sormaktan çekinmeyin. Çünkü hoca yalnızca büyüyü yapar bunun yaşantısı size kalacaktır.

Sadakat Büyüsü Etki Süresi

Sadakat büyüsü etki olarak ak büyüler arasında en etkili büyü çeşitleri arasında görülmektedir. Bundan ötürü yaptırmadan önce hocanıza etkilerini sormanız önemlidir.

Büyülerin etki süreleri genellikle ak büyüler için ilk 4 gündür. Aynı şekilde sadakat büyüsünün süresi de etki etme açısından ilk dört günü içermektedir. Dört günlük sürecin sonrasında büyünün etkisini yavaş yavaş göstermeye başladığını gözünüz ile görebilirsiniz. Kişi yukarıda yer alan etkileri göstermeye başlayacaktır.

Büyünün tam olarak etki süresi 30 günü aşmaktadır. Bundan dolayı sadakat büyüsünün daimi olarak bakımının yapılması gerekebilir. Fakat genellikle insanlar ilk büyüyü yaptırdıktan sonra karşılarındaki insanın samimiyetlerine güvendikleri için pek önemsemezler. Siz yine de yılda 2 defa bakım yaptırmaya özen göstermelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir