Sadakat Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Sadakat büyüsü sayesinde eşinizin, nişanlınızın ve sevgilinizin size daha bağlı olmasını sağlayabilirsiniz. Büyü özellikle gözü sürekli dışarıda olan erkek adaylara yapılmaktadır.

Sadakat büyüsü nedir? Büyü yaptırdığınız kişi size daha sadık ve sadakatli olacaktır. Büyünün genel yapılma amacı gözü dışarıda olan eşlerin, evliliklerine daha bağlı olması amacıyla yapılmaktadır. Fakat diğer türlü yapılışları da söz konusudur. Özellikle daha nişanlılık sürecinde eşlerin bu büyüyü yaptırdığı görülmektedir. Bunun yanı sıra sevgililerin bile bu büyüye başvurduğu durumlar söz konusu olabilmektedir.

Ek olarak büyü sadık çalışanlar isteyen iş kollarında da farklı şekillerde yapılmaktadır. Fakat büyünün genel yapılış amacı eşler arasında daha sadık bir ilişkinin yürütülmesini sağlamaktır. Bundan dolayı bu büyüyü bu şekilde yaptırmak isteyen kişiler, medyum hoca aramasında oldukça seçici olmalıdır.

Büyüyü yapacak medyum hocaları bulmak için internet sitemizin “Medyumlar” kategorisini incelemeyi unutmayın. Kategoride internette bulunan hocaların hangilerinin güvenilir hangilerinin güvenilmez olduğundan bahsedilmektedir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kısmet Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Sadakat Büyüsü Nedir? 

Sadakat Buyusu 2 1

Büyüler arasında yapılan ak büyüler, sorun çıkmaması ve sorunların çözülmesi amacıyla yapılmaktadır. Sadakat ile ilgili yapılan bu ritüel işlem de, bir tür ak büyü olarak incelenmektedir.

Sadakat büyüsü nedir? Eşlerin birbirlerine sadık olmaları amacıyla yapılmaktadır. Gözü dışarıda olan erkek adaylara daha fazla uygulandığı görülse de tam tersi durumlar da yaşanmaktadır. Büyüyü yaptırmak için eşinizin çapkın olduğunu düşünmenize gerek yoktur. Eğer eşinizin ortamında ona yakınlık kurmak isteyen farklı cins insanlar varsa da yaptırmayı düşünebilirsiniz. Tabi eşinizin isteği olmadan böyle bir durum söz konusu olmaz fakat bazı insanlar işini garantiye almak istemektedir.

Ak büyüler ülkemizde bulunan birçok medyum hoca tarafından yapılmaktadır. Fakat yine de güvenilir medyum hocaları bulmak ve onlarla çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü son zamanlarda ülkemizde kendini medyum olarak tanıtan birçok insan bulunmaktadır. Paranızın ve zamanınızın kaybolmasını istemiyorsanız güvenilir kişiler ile çalışmalısınız.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Muhabbet Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Sadakat Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sadakat ritüelinin yapılması için gerekli malzemelerin medyum hocaya temin edilmesi ile büyü yapılmaktadır. Büyünün yapımı oldukça basit ve kısa sürelidir.

Sadakat büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için işe güvenilir medyum hoca bularak başlamalısınız. Daha sonrasında hocanın istediği malzemeleri temin ederek işe başlayabilirsiniz. Büyünün yapımında genellikle kullanılan malzemeler ise şu şekildedir:

  1. Büyüyü yaptıracağınız kişinin fotoğrafı,
  2. Büyüyü yaptıracağınız kişinin annesinin adı ve doğum tarihi,
  3. Sadakati temsil eden çiçek: Beyaz Krizantem
  4. Saydığımız malzemelere ek olarak hocanın ek istekleri olabilir.

Yukarıda yer alan malzemeleri tamamladıktan sonra geriye kalan işi medyum hocaya bırakmanız gerekmektedir. Çünkü büyülerin yapılması için kadim zamanlardan gelen güce sahip insanların büyüyle uğraşması gerekmektedir. Medyum hoca ilk olarak 2 maddedeki malzemeleri kullanılarak işlem tahtası açma işlemi uygular. Daha sonrasında ise Beyaz Krizantem’in etkili kullanımı ile birlikte karşınızdaki kişiye büyünün uygulanması gerçekleşir. 

Sadakat Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyüler isimlerinde yazılı olan kısımları işlem tahtası açık insanlara etki ettirmek için vardır. Herhangi bir sorun olmaması durumunda büyüler %99 oranında büyü yapılan kişiye etki etmektedir.

Sadakat büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Büyüyü yaptırdığınız kişinin karşı cinse olan ilgisi azalacaktır.
  2. Eğer büyüyü yaptırdığınız kişinin gözü sürekli olarak dışarıdaysa bu durum tam tersine dönecekir.
  3. Kişi sizinle evli değilse bile evlilik anlamında çok ciddi adımlar atar.
  4. Eğer evliyseniz, kişi size ve evliliğine karşı daha sadık olacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir