Saç Büyüsü Nedir, Saç Büyüleri Nasıl Yapılır?

Saç büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkisi ne kadardır? Saç büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Saç büyüsü ile sevdiğiniz insanı kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapılmasında saç teline ihtiyaç vardır. Saç teli ile medyum hocasına gidilerek büyünün yapım aşamaları tamamlanmalıdır. Büyünün yapılmasından sonra sevdiğiniz insan veya eşiniz size daha çok bağlanır ve sizden başka gözü kimseyi görmez.

Saç büyüsünün bozulması da çok zordur. Saç büyüsünün son aşamasında toprağa gömme işlemi yapıldıktan sonra bir başkası tarafından toprağın altından saçların geri çıkarılıp açılmaması durumunda büyü hiçbir şekilde bozulamaz.  Sadece bozulmasını istediğiniz zaman medyum hocasına giderek büyüyü bozdurabilirsiniz.

Saç Büyüsü Nedir?

Saç büyüsü ile istediğiniz kişiyi kontrolünüz altına alarak ona her şeyi yaptırabilirsiniz. Kendinize bağlanmasını sağlayarak aşık edebilirsiniz. Bunun dışında saç büyüsü iş alanında yapılan büyülerin arasındadır. Örneğin; işyerinde çalışan işçinin patronundan hoşlanmaması durumunda saç büyüsünü yaparak kendine bağlayıp patronuna her şeyi yaptırabilir. Bu sayede patronunuz sizin istediğiniz bir kişiliğe dönerek iş hayatında daha güzel bir şekilde ilişkilerinizi yürütebilirsiniz. Bu büyünün yapılması için muhakkak patronunuzun saç telini almanız gerekir. Büyünün en önemli malzemelerinden birisi, büyüyü yapılacak kişinin saç kılıdır.

Saç Büyüsü Etkisini Gösterir Mi?

Saç büyüsünün etkisi çok güçlüdür. Yapıldığı andan itibaren etkisini göstererek bütün ipleri kendi elinize alabilirsiniz. Büyünün etkisinde olanlar, istediğiniz her şeyi anında yapar. Özellikle kendinize bağlamak istediğiniz kişiyi aşık ederek yanınızdan hiçbir zaman gitmemesini sağlayabilirsiniz. Saç büyüsünü yaptırmak isteyenler, bu yüzden işinde uzman profesyonel medyum hocalarından yardım almalıdır. Medyum hocasının hazırladığı tılsımlar ve vefkler sayesinde büyünün hazırlanma aşaması kolay bir şekilde tamamlanarak büyünün etkisi kolay bir şekilde yansımaya başlar. Ayrıca büyünün karşı tarafta etki etme süresi en geç 10 gün içerisinde meydana gelir.

Saç Büyüsünün Uygulanışı

Saç büyüsünün yapılışını evde denememek gerekir. Çünkü, büyü evde yapıldığı zaman etkisini çabuk bir şekilde göstermez. Büyünün yapılması için sadece medyum hocasına gidilmesi gerekir. Medyum hocası teslim ettiğiniz saç teline, size aşık olmasını istediğiniz kişiye özel tılsımlı sözcükler ve vefk yazar. Tılsımlı sözcüklerin ve vefklerin yazılması için karşı tarafın adını ve doğum tarihini doğru bir şekilde medyum hocasına vermeniz gerekir. Bu bilgilerin yanlış bildirilmesi durumunda kendinize başka insanı aşık etmiş olursunuz ve daha sonra bu durum sizin başınıza büyük derecede bela olur. Medyum hocası saçın üzerine tılsımlı sözcükleri okuduktan sonra size verir ve siz de bu büyüyü evinizin bir bölümünde saklarsınız. Büyünün kimsenin göremeyeceği bir yerde saklanması gerekir. 7 gece büyü aynı yerde muhafaza edilir. 7 gecenin sonunda karşı tarafın size aşık olduğunu görünce büyüyü bir denize veya göle atabilirsiniz.

Büyünün etkisi hemen kendini göstermeye başlar. Yani büyünün etkisi altında olan, size ölene kadar aşık olur. İçinde sürekli size karşı hep sevgi ve bağlılık duygusu barındırır. Bu sayede siz de sevdiğiniz insanın başkasına bakmamasını sağlayarak ömür boyu yanınızdan ayrılmasını engelleyebilirsiniz.

Uzman Medyumların Saç Büyüsü Yapması

Uzman medyum hocalarının aracılığı ile saç büyüsü kolay bir şekilde yaptırılabilir. Fakat, her medyum hocasına güvenilmemesi gerekir. İşinde uzman ve gerekli bilgisi, tecrübesi, donanımı olan hocaların tercih edilmesinde yarar vardır. Tam anlamıyla büyü işlerinde ruhen çok büyük güce sahip olan hocaların büyüyü yapması sonucunda etkisini göstermesi oldukça hızlı olur. Bu yüzden saç büyüsünün etkisinin daha kuvvetli bir şekilde karşı tarafa ulaşmasını isteyenler, işinde ehli hocalara gitmelidir. Büyünün saç kılı ile yapılması sonucunda 7 günün sonunda aşık olmasını istediğiniz kişi size kör kütük bir şekilde bağlanarak sizden başka gözü kimseyi görmez. Her dakika ve saniye sizi düşünür. Sürekli hayallerini ve rüyalarını sizin yüzünüz süsler.

Kadınlara Yapılan Saç Büyüsü

Kadınlara yapılan saç büyüsünün yapılmasında önemli teknikler vardır. Aşağıda kendinize aşık olmasını istediğiniz kadına saç büyüsünü yaparken uygulamanız gereken adımlar listelenmektedir:

 • Kadınlara saç büyüsünü yapmadan önce medyum hocalarından ya da büyü kitaplarından detaylı bir şekilde yapılma tekniklerini öğrenmeniz gerekir.
 • Daha sonra aşık olmasını istediğiniz kadının saç telini temin etmeniz gerekir.
 • Saç teli alındıktan sonra kendi isminizin harfleri kadar saç teline düğüm atmalısınız.
 • Saç teline erkeğin isminde bulunan harflerin sayısı kadar düğüm atıldıktan sonra gece saç teline tılsımlı sözcüklerin okunması gerekir. Tılsımlı sözcükleri medyum hocası hazırlamalıdır.
 • Gündüz olunca saç teli beyaz ve temiz bir bezin içerisine sarılarak evde saklanır. Bu bezi evde kimsenin görmemesi gerekir.
 • Daha sonra saç teli gece olunca toprağın altına gömülmelidir.
 • Bu büyü toprağın altından çıkarılıp saç düğümleri bir başkası tarafından açılmadığı sürece ömür boyu etkisini korumaya devam eder.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde uygulanmasından sonra saç büyüsünün etkisinin altında olan kadın, size sırılsıklam aşık olur. Sizin yanınızda olmak için buluşma ayarlar ve tüm içtenliği ile size karşı olan sevgisini ve tutkusunu dile getirir. Bu sayede siz de istediğiniz kadını elde ederek hayallerinize ortak olmasına katkı sağlarsınız.

Erkeklere Yapılan Saç Büyüsü

Erkeklere yapılan saç büyüsü,  kadınlara yapılandan farklı olarak etkisini gösterir. Aşağıda erkeklere yapılan saç büyüsünün yapım aşamaları ayrıntılı bir şekilde açıklanmaktadır:

 • Aşık olmasını istediğiniz bir erkeğin traş olduktan sonraki saçlarından biraz alarak bir beze koymanız gerekir.
 • Daha sonra odundan ateşi yakıp kül elde etmeniz gerekir. Küller soğuduktan sonra bir kaba koyulmalıdır.
 • Soğumuş kül ile sevdiğiniz kişiden aldığınız saç tellerini iyice birbirlerine karışacak şekilde harmanlamanız gerekir.
 • Bu adımdan sonra karışım üzerine 4 gece boyunca medyum hocasının size özel olarak hazırladığı tılsımlı sözcükleri okumanız lazımdır. Tılsımlı sözcüklerin okunması esnasında size aşık olmasını istediğiniz erkeğin adını söylemeniz gerekir.
 • Bu işlemi yaptıktan sonra 4 günün ardından gece bu büyü toprağın altına güzel bir şekilde gömülmelidir.
 • Bu sayede aşık olmasını istediğiniz adam size 7 gün içerisinde deli gibi aşık olur. Büyünün etkisini göstermesindeki ilk zaman, büyünün yapılmasından sonraki 4. gündür. 4. günde istediğiniz adam size körü körüne bağlanmış olur.

Yukarıda verilen erkeğe yapılan saç büyüsünün adımlarının hatasız bir şekilde yapılması gerekir. Özellikle okunması gereken tılsımlı sözcükler,  medyum hocasına yazdırılmalıdır.

Saç Büyüsünü İptal Etme

Saç büyüsünün bozulması mümkündür. Fakat, büyünün etkisinin çok güçlü olmasından dolayı bozulması zaman alır. Bunun dışında büyüyü bozmak isteyenler,  evde denemek yerine medyum hocasına gitmelidir. Medyum hocası yeniden bir vekf ve tılsım hazırlayarak büyünün bozulmasını sağlayabilir. Bunun yanı sıra 7 gün boyunca her sabah ve gece büyünün bozulması için okunması gereken sureler de vardır. Bu sureleri aşağıda şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Felak Suresi: Kul, euzu birabbil felâk, min şerri ma hâlak, ve min şerri gasikin iza vakab, ve min şerrin neffasâti fil ukad, ve min şerri hâsidin iza hased.
 • Nas Suresi: Kul, euzu birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, ellezi yuvesvisu fi sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn, Amin.

Yukarıda verilen surelerin her gün düzenli bir şekilde okunması sonucunda büyü tamamen etkisini kaybeder. Büyü yapılan taraf, eski davranışlarına ve hareketlerine geri döner. Bunun sonucunda da size olan bağlılığı ve sevgisi ortadan yok olur. Büyünün bozulmasından sonra yeniden yapılması imkânsızdır. Saç büyüsü sadece bir kere yapılma koşulu ile uygulanır.

Saç Büyüsü İle Mutluluk Elde Etme

Saç büyüsü ile her zaman mutlu olma hedeflenir. Bu büyüyü yaptırmak isteyenler, bir ömür boyu sevdiği adam veya kadınla mutlu bir şekilde yaşamlarını sürdürmeyi hayal eder. Büyünün etkisi de bu hedeflerin ve amaçların gerekleşmesinde oldukça kuvvetlidir. Sevdiğiniz insanı saç büyüsü sayesinde kendinize bağlayarak birbirinize kavuşmanızı sağlayabilirsiniz.

Bununla birlikte aşık olduğunuz adam veya kadını başkasına yar etmeyerek sadece ölene kadar sizinle yaşlanmasını gerçekleştirebilirsiniz. Büyünün yapılmasında ev ortamı da kullanılabilir. Ancak evde büyünün yapılması için çok sessiz bir alanın oluşturulması gerekir. Bu sayede büyünün etkisinin bozulmaması ve daha çabuk bir şekilde tutması için gerekli çalışmalar yapılır.

Büyünün yapılmasında işinde ehli olan hocalara gidilmesinde yarar vardır. En ufacık bir hatanın olması sonucunda yanlış sonuçlar meydana gelebilir. Bu yüzden herkes sevdiği kişinin saç telini alarak medyum hocasına gidip hocanın talimatları doğrultusunda büyüyü yapmalıdır. Bu sayede büyü, çabuk ve kolay bir şekilde tamamlanmış olur.

Evli Çiftlere Saç Büyüsü Yapılması

Evli çiftlere yapılan saç büyüsü ile evliliklerinde sorunlar olan çiftlerin aralarındaki buzları eriterek yeniden bir araya gelip evliliklerini kurtarmaları hedeflenmektedir. Saç büyüsünü yaptıran evli çiftler, evliliklerindeki pürüzlükleri ortadan kaldırarak birbirlerine olan sevgi ve saygılarını korumaya devam eder. Özellikle erkekler bu büyü sayesinde eşlerine bağlanarak gözlerini başka kadınlara kaydırmaz.  Bunun sonucunda da bir ömür boyu çiftler arasında problemler yok olur.

Evli çiftler, saç büyüsünü yaptırmak istedikleri zaman medyum hocasına giderek gerekli ritüelleri öğrenebilir. Bunun yanı sıra medyum hocalarının güçlü hisleri ve tecrübeleri sayesinde kuvvetli bir büyü hazırlanarak etkisini hemen göstermesi sağlanabilir.

Evli çiftlerin yaptırdıkları saç büyüsü toplamda 4 gün içerisinde tamamen etkisini gösterir. Büyünün etkisinde kalan eş, evi terk etmişse, evine hemen döner ve bir daha karısını/kocasını bırakmaz. Böylece çiftler birbirlerine sımsıkı kenetlenerek aralıklarındaki bütün sorunları ve kavgaları çözmüş olur. Büyünün etkisinde olan taraf aynı zamanda içinden sürekli olarak eşini çok sevdiğini ve onsuz asla yaşamayacağı gibi düşünceleri geçirir.

Saç Büyüsünde Saç Sayısı

Saç büyüsünde kullanılacak saç telinin sayısında belli bir kısıtlama yoktur. Yani büyüyü yaparken istediğiniz miktarda sevdiğiniz kişinin saç tellerini alabilirsiniz. Fakat, kadınlara yapılan saç büyüsünde kullanılacak saçların biraz kalın olması gerekir. Çünkü, kadınlar için uygulanacak saç büyüsünün aşamasında düğüm atma durumu olduğu için tellerin kalın olması sonucunda daha kolay büyünün yapım aşaması tamamlanabilir.

Saç tellerinin istenildiği miktarda temin edilmesinden sonra saç büyüsünün yapılması için gerekli çalışmalara başlanmalıdır. Saç tellerinin temiz olması için beyaz bir beze sarılması gerekir. Büyünün yapılmasından önce saç tellerine hiçbir şekilde pislik veya leke değmemesi gerekir. Bu durum büyünün tutma etkisini değiştirebilir. Bütün koşullar sağlandıktan sonra büyü hazırlanarak toprağa gömülüp bir ömür boyu orda kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir