Saç Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? Etki Süresi 2022

Saç büyüsü nedir? Yapılan saç büyülerinin türü yapılma şekline göre ak büyü veya kara büyü olarak geçmektedir. 

Saç büyüsü ülkemizde en çok bağlama amaçlı yapılmaktadır. Vücudumuzda bulunan en uzun kıllarımızdan olan saçlarımız, bir ipe benzetilmektedir. Bundan dolayı da büyüler içerisinde genellikle bağlama büyüsü olarak kullanılır. Kullanma şeklinde ve niyetine göre farklılık gösteren bu büyü türü, genellikle iyi amaçlı yapılmaktadır. Fakat bazı kadınlar özellikle kocalarını kendilerine bağlamak için yaptırmaktadır. Kısacası yapılan büyünün türüne göre değil niyetine göre de büyü türü değişiklik göstermektedir. Bu büyü türü ak büyüler kapsamında değerlendirildiğini için çoğu medyum hoca tarafından yapılmaktadır. Etki süresi ve yapılmasının da kolay olmasından ötürü yeni hoca olmuş kişiler bile kolaylıkla bu büyüyü yapabilirler.

Büyünün tesirini, nasıl yapıldığını, yapıldığı zaman gösterdiği etkileri ve etki süresini aşağıda yer alan başlıklar üzerinden inceleyebilirsiniz. Fakat büyü yapmanın medyum hocalar tarafından yapılması gerektiğinin altını çizelim!

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Domuz Büyüsü – Nedir? Nasıl Yapılır? 2022

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır?

Saç büyüsü

Saç büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapımını öğrenmeden önce öğrenseniz dahi medyum hocalar tarafından yardım almanız gerektiğini unutmayın. Çünkü en küçük büyünün bile etkisi oldukça büyüktür.

Saç büyüsü nasıl yapılır? Yapılan saç büyüsü, medyum hocalar tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Yaptırmak istediğiniz bu büyü amacınıza uygun olarak, genelde bağlama işlemleri için yapılmaktadır. Eğer kocanızın veya karınızın gözü sürekli olarak dışarıdaysa veya ev ile çok ilgilenmiyorsa bu büyü yaptırılmaktadır. Büyü yapımı sırasında sizden eşinizin saç teli istenmektedir. Zaten bu büyüye saç büyüsü denilmesinin nedeni de budur. Kişinin saç teli ile sizin saç teliniz birbirine karıştırılarak büyü uygulanır. Büyünün uygulanması sırasında hocalar çeşitli dualar ve vefkler hazırlar. Hazırlanan bu dualar, vefkler ve sonucunda yapılan ritüel ile büyü tamamlanmış olur.

Büyünün etkis süresi ve etkilerini dikkatli okumanız önerilmektedir. Çünkü bu büyünün etkileri bazı durumlarda aşırıya kaçabilir. Bu gibi durumlarda hocanıza tekrar başvurarak büyünün bozulmasını istemek en doğal hakkımızdır.

Saç Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Saç büyüsü sanıldığının aksine etkili büyüler arasındadır. Çünkü genel olarak büyüler, insan iradelerinden daha güçlü kavramlardır.

Saç büyüsü etkileri nelerdir? 

  1. Saç büyüsünü kime yapıyor iseniz sizin de saç teliniz işlemde gereklidir. Sonuç olarak bu işlem saçlarınızdan yola çıkarak sizi birbirinize bağlayacaktır.
  2. Büyüyü yaptırdığınız kişi hayatını size adar.
  3. Büyü yapılan kişi sizinle eskisinden daha çok vakit geçirmek ister. Bu büyünün en büyük belirtileri arasında yer almaktadır.
  4. Eğer evli değilseniz kişi sizinle evlilik yolunda adımlar atmak isteyecektir. Büyünün diğer farkına varma etkisi de budur.
  5. Kişi sizi hayatının merkezine koyar. Anlaşmazlıklara karşı daha olumlu bakmaya başlayacaktır.

Yukarıda yer alan etkiler bazı durumlarda abartılabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına büyüyü göze aldığınızı unutmayın.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: En Hızlı Geri Getirme Ritüeli – Geri Getirme Büyüsü 2022

Saç Büyüsü Etki Süresi

Saç büyüsünün etki süresi toplamda 1 aylık bir süreci oluşturmaktadır. Büyünün yapıldığı gün hemen etki etmesi mümkün değildir. Kişinin ilk uykuya dalmasının ardından büyü bünyesine işlemeye başlayacaktır. Bundan dolayı büyünün karşındakine etki etmesi 1 gündür. Daha sonraki 3 gün içerisinde kişi sizinle olan düşüncelerini değiştirecektir. Bazı durumlarda bu süreç 1 hafta kadar sürebilir. Etki başladıktan sonra 21 gün içerisinde kişi yukarıda yer alan etkileri size karşı gösterecektir. Bu etki süresi içerisinde kişiyle ileriye yönelik adımlar açmanız önerilir. Çünkü sonrasında etki yavaş yavaş kaybolacaktır. Fakat ileriye yönelik adımlar atmanızdan ötürü ilişki devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir