Sabun Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Kimler Yapar?

Sabun büyüsü kötü amaçlı yapılan büyüler arasında gelmektedir. Özellikle kıskançlık durumlarında karşı tarafa yapılması tercih edilen büyülerdendir.

Sabun büyüsü 2

Sabun büyüsü nedir? Büyüler arasında kara büyüler olarak geçen, karşı tarafa kötülük amaçlı yapılan büyüler bulunmaktadır. Kara büyülerden birisi olan bu büyü de karşınızdaki insanı strese sokmak amaçlı yapılmaktadır. Büyüye uğrayan kişi oldukça sıkıntılı sürece girmektedir. İş hayatında, aşk hayatında ve ailevi hayatında oldukça sıkıntılı bir sürece girecektir. Dönem boyunca iş hayatında aksaklıkların yaşanması, kovulmalar ve istifa etmeler gibi durumlar görülebilir. Aşk hayatında boşanmalar, ayrılıklar veya ayrı yaşamaya başlama gibi durumlar görülecektir. Ailevi hayatında ise aile bireyleri ile arasındaki bağlarda kopukluk yaşanması görülmektedir. Genel olarak bu yönde olmasına karşın arkadaşlarıyla arasında pek sorun olmaz. Fakat bazı medyum hocalar başka büyüler ile birlikte yaparak kişinin hayattan tamamen soyut olmasını sağlamaktadır.

İnternet sitemizden güvenilir medyum hocalar ile ilgili bilgileri almanız mümkündür!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Aşık Etme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Sabun Büyüsü Nedir? 

Büyüler çoğu zaman ne için yapıldıklarına göre adlandırılsalar da bazı büyüler kullanılan malzemeye göre adlandırılmaktadır. Sabun kullanıldığı için ise büyü bu şekilde bilinmektedir.

Sabun büyüsü 3

Sabun büyüsü nedir? Büyüye uğrayan kişi oldukça sıkıntılı sürece girmektedir. İş hayatında, aşk hayatında ve ailevi hayatında oldukça sıkıntılı bir sürece girecektir. Dönem boyunca iş hayatında aksaklıkların yaşanması, kovulmalar ve istifa etmeler gibi durumlar görülebilir. Aşk hayatında boşanmalar, ayrılıklar veya ayrı yaşamaya başlama gibi durumlar görülecektir. Ailevi hayatında ise aile bireyleri ile arasındaki bağlarda kopukluk yaşanması görülmektedir. Genel olarak bu yönde olmasına karşın arkadaşlarıyla arasında pek sorun olmaz. Fakat bazı medyum hocalar başka büyüler ile birlikte yaparak kişinin hayattan tamamen soyut olmasını sağlamaktadır.

Büyülerin referansı olan, güvenilir medyum hocalara yaptırılması oldukça önemlidir. Çünkü son zamanlarda kendini medyum olarak gösteren fakat medyum olmayan hocalar insanları kandırmaktadır. Referansı olan hocalar ile çalışmak bundan dolayı oldukça önemlidir. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Şeytanın Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin nasıl yapıldığını bilmek medyum hocanın doğru büyüyü yaptığı konusunda da emin olmak açısından önemlidir. Çünkü dolandırıcı hocalara karşı bilinçli olmak gerekmektedir.

Sabun büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapımı için öncelikle güvenilir, referansı olan hoca bulmak oldukça önemlidir. Hocayı bulduktan sonra ise yapmanız gereken hocanın sizden istemiş olduğu malzemeleri toplamak olacaktır. Malzemeler bazen hocalar tarafından karşılanırken bazen ise gerekli malzemeleri sizin temin etmeniz istenmektedir. Genellikle ak büyüler yapılırken kullanılan malzemeler medyum hocalar da bulunur. Fakat kara büyüler için kullanılan malzemeler çoğunlukla sizin tarafınızdan temin edilmesi gereken malzemeler içermektedir. Malzemeler tamamlandıktan sonra hoca büyünün yapılacağı kişiye bakım işlemi uygulanmaktadır. Büyü bakımı olarak geçen bu işlem, büyünün yapılacağı kişiye büyünün tam olarak işlemesini sağlamaktadır. Kişinin işlem tahtası açılarak büyünün tam olarak etki etmesi bu sayede sağlanır.

İşlem tahtasının açılmasının ardından büyünün yapılış şekline göre gerçekleşmesi görülecektir. Yapılış şekli medyum hocanın öğrenmiş olduğu yönteme göre değişiklik gösterebilir.

Sabun Büyüsü Kimler Yapar?

Büyüleri kimlerin yapacağı da ilk büyü yaptıran kişiler açısından merak konusu olmuştur. Bu başlık altında sizlere bunun cevabını vereceğiz.

Sabun büyüsü kimler yapar? Büyüyü yaptırmak için güvenilir medyum hocalar, papazlar ve rahipler bulmanız mümkündür. İlk aşamada medyum hocalar ile çalışmak daha iyi olacaktır. Çünkü hocalar kendi dinimizin yöntemlerini kullanarak büyüyü yaparlar. Fakat bu durumda en önemlisi güvenilir kişiler ile çalışmak olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir