Sabun Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Sabun büyüsü kötü amaçlı yapılan büyüler arasındadır. Büyü karşınızdaki kişinin psikolojisi bozduğu gibi, fiziksel zararlar da verir.

Sabun büyüsü nedir? Kara büyü kategorisinde yer alan büyü insanlara kötülük yapmaya yarayan büyüler arasında gelmektedir. Oldukça etkili büyülerden olan bu büyü, insanların psikolojik olarak çökmelerine neden olmaktadır. Bununla da kalmayan büyü, psikolojik rahatsızlıkların yanı sıra insanlara fiziksel olarak da oldukça büyük zararlar vermektedir. Büyünün etkisi kısa süreli değil uzun sürelidir. Kısacası bu büyüyü yaptığınız kişi ilk başta psikolojisi bozacaktır. Fakat büyünün süresi bitmesine rağmen psikoloji kolay kolay yerine gelmez. Çünkü direkt olarak insanın bünyesini dağıtan etkide bir büyüdür.

Kara büyüler yapılması zor olduğundan ve kötü amaçlı yapıldığından dolayı bütün medyum hocalar tarafından yapılmaz. Bazı hocalar büyünün yapılmasının oldukça zor olmasından kaynaklı olarak yapmazken bazı hocalar ise işin dini boyutunu düşünmektedir. Sizde büyüyü yaptırmadan önce dinimiz tarafından günah kıldığını bilmelisin.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Sadakat Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 2022

Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü ne amaçla yapılır? Büyünü yapılış amacı tamamen kötüye yöneliktir. Bundan dolayı da yaptırması oldukça zor büyüler arasında yer alır.

Sabun büyüsü nedir? Büyünün yapıldığı kişi ilk uykusundan sonra oldukça stresli bir güne başlayacaktır. Stresli bir güne başlayan kişi, günün geri kalanında da daha çok çökecektir. Kişinin doğrudan psikolojisini hedefleyen bu büyüyle birlikte, kişi oldukça olumsuz düşünmeye başlar. Kısa sürede herhangi fiziksel zarar olmasa dahi, uzun vadede kötü etkilenen psikolojiden dolayı kişinin fiziksel olarak çökmesi de görülür. Kişi eğer hayatını böyle devam ettirmeye devam ederse kısa süre sonra intihar girişimleri de olacaktır. Bundan dolayı büyünün dozajının ayarlanması da oldukça önemlidir. Fakat büyünün etkisi her ne kadar bitse de kişi olduğu psikolojiden çıkamayabilir. 

Kişinin hayatını sona erdirmesi bu büyü tarzında oldukça fazla görülmektedir. Bundan dolayı yaptırmadan önce iyice düşünmek gerekir.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Nohut Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? Etki Süresi 2022

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü
Sabun büyüsü

Büyünün yapılması için ihtiyacınız olan birçok materyal bulunmaktadır. İhtiyacınız olan bu maddeler kolay bir şekilde temin edilebilir.

Sabun büyüsü nasıl yapılır? Büyü yapılış olarak oldukça zor olmasına karşın kolay malzemeler ile yapılmaktadır. Büyünün yapılması için, öncelikle kişiye bakım işleminin uygulanması gerekmektedir. Bakım işlemi için kişinin fotoğrafına, annesinin adına ve doğum tarihine ihtiyacınız var. Bunları tamamladıktan sonra bakım işlemi sona erer ve asıl büyünün yapılmasına geçebilirsiniz. Büyünün yapılması için 41 tane iğne, sabun ve kişinin daha önce kullanmış olduğu 1 çakmak gerekmektedir. Kişi kullanmasa dahi çakmağa temas etmesi oldukça önemlidir. Büyünün tam olarak etkili olması için son gereken şart budur.

Gerekli malzemelerin tamamlanmasının ardından medyum hocalar ve papazlar tarafından büyü yapılmaktadır. Ülkemizde kara büyü yapan fazla medyum hoca bulunmadığı için büyüyü genellikle papazlar yapmaktadır. Papaz sayısının da ülkemizde az olduğunu varsayarsak, büyüyü yaptırmak için detaylı araştırma yapmanız gerekecek.

Sabun Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Sabun büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Kısa süre içerisinde kişi dış dünyayla olan bağını koparmak isteyecektir.
  2. Kişi daha çok içe dönük yaşamaya başlar.
  3. Kısa vadede kişinin sürekli olarak kabus görmesi mümkündür.
  4. Uzun vadede kişinin kendine daha çok zarar vermeye başlaması görülecektir.
  5. Bazı durumlarda kişi sürekli olarak birinin onu takip ettiğini düşünebilir.
  6. Fiziksel etkilerden bir tanesi kişideki yemek istediğinin azalmasından dolayı şiddetli zayıflama olarak görülebilir.

Çevrenizde bu sorunları yaşayan birileri varsa acilen medyum hocaya götürmeniz önerilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir