Ruhsal Değişiklik Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Ruhsal değişiklik büyüsü kara büyü kategorisinde incelenen büyüler arasında gelmektedir. Karşınızdaki kişinin psikolojisini alt üst etmeye yarayan bir büyüdür.

Ruhsal değişiklik büyüsü nedir? Bu büyü sayesinde karşınızdaki kişinin sürekli değişen bir ruh haline sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Yapılma amacı kişinin en mutlu anında bile üzgün bir duruma gelmesini sağlamaktır. Bu sayede kişi gerçekten kötü bir psikoloji içerisine girer. Bazı vakalarda bu büyünün sonucu olarak intihar durumları bile gözükmektedir. Kişinin işleri her ne kadar yolunda gidiyor olsa da değişken ruh halinden dolayı kötüleşmeye başlayacaktır. Aynı şekilde kişinin eşiyle ve ailesiyle olan durumunda da değişimler görülecektir. Kötü amaçlı yapılan bir büyü olup kişinin hayatını gerçekten oldukça olumsuz duruma getirmektedir.

Büyüyü yaptırmak için kara büyü yapan medyum hocalar bulmanız gerekmektedir. Aynı zamanda çevrenizden birisine bu büyü yapıldığını düşünüyorsanız, büyü bozan hocalara başvurmanız gerekmektedir. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Hafıza Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Ruhsal Değişiklik Büyüsü Nedir? 

Ruhsal Degisiklik Buyusu 2

Kara büyüler insanların hayatlarını kısa süreliğine de olsa oldukça kötü etkilemektedir. Kişi kara büyü etkisindeyken dayanılmaz derecede büyünün etkisi altında olacaktır.

Ruhsal değişiklik büyüsü nedir? Kişinin ruh halinin sürekli olarak değişim göstermesini sağlayan bir büyüdür. Büyü oldukça kötüdür çünkü kişi olmadık yerlerde olmadık ruh değişimlerine sahip olacaktır. Örnek olarak mutlu olması gereken bir an, kişiye oldukça kötü gelebilir. Bazı örneklerde kişinin cenazede durmayan kahkahaları şeklinde de yorumlanmıştır. Tesirinin büyük olmasından dolayı da herkes tarafından yapılmayan büyüler arasında gelmektedir.

Büyüyü yaptırdığınız kişi gerçekten kötü bir döneme girecektir. Sonuç olarak ölümle bile bitebilecek bir serüvenden bahsediyoruz. Bundan dolayı büyüyü yaptırmak istediğinizden emin olmalı ve bu büyünün günah olduğunu bilmelisiniz.

Kara büyüler ülkemizde birçok hoca tarafından yapılmaz veya yapılması reddedilir. Bundan dolayı yapacak hocayı bulma sürecinde biraz zorluk çekebilirsiniz. Fakat buna rağmen hocanın güvenilir olmasına özen gösterin.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Şans Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Ruhsal Değişiklik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kara büyülerin yapımı sırasında kullanılan malzemeler insanın midesini bulandıran cinsten malzemelerdir. Bundan dolayı bulunması kolay değildir.

Ruhsal değişiklik büyüsü nasıl yapılır? Büyününü yapılması için gerekli olan malzemeleri temin etmeniz gerekebilir. Bu büyünün yapılması için gerekli olan malzemeler şu şekildedir: Büyüyü yapacağınız kişinin fotoğrafı, annesinin adı ve doğum yeri ilk aşamada gereklidir. Daha sonraki süreçte 1 adet fare kuyruğu ve yılan derisi gereklidir. 

Her hoca her büyüyü farklı metodlar ile öğrenmiş olabilir. Bundan dolayı yapımı sırasında da farklı malzemelerin istenmesi muhtemeldir. Fakat bu büyü genellikle ülkemizdeki medyum hocalar tarafından bu şekilde yapılmaktadır. Hocalar ilk olarak kara büyünün tam etki etmesi için karşınızdaki kişiye bakım yapmaktadır. Bakım işlemi ile birlikte kişinin işlem tahtası açık hale gelir. Bu muska taşıyan kişilerin de büyüden etkilenmeleri açısından yapılan bir ritüel işlemdir.

Son aşama olarak hoca kendi hocasından öğrenmiş olduğu teknikler ile büyüyü yapmaktadır. Kara büyülerin yapımı sırasında genellikle ortamda bulunmanız istenmez.

Ruhsal Değişiklik Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyülerin insanlar ve hayvanlar üzerindeki etkileri aşırı derecede fazladır. Peki ruhsal değişiklik büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Kişi olur olmadık durumlara üzülecektir.
  2. Büyü yaptırdığınız kişi mutlu olması gereken anlarda durduk yere üzüntü içerisine girecektir.
  3. Kişide daimi olarak kaybetme korkusu olacaktır.
  4. Ciddi olunması gereken ortamlarda kişinin aşırı derecede hormon salgılaması ile birlikte kahkaha atması görülebilir.

Yukarıda yazan etkileri gördüğünüz bir yakınınız varsa büyü bozan hocalar yardımı ile büyüyü bozdurmanız mümkündür!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir