Resimle Ayırma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri

Resimle ayırma büyüsü nedir? Büyüler genellikle insanların rahat anlaması açısından ismiyle yazılmaktadır. Bu büyüde adından anlaşılacağı üzere kişinin fotoğrafına yapılan büyüdür.

Resimle ayırma büyüsü, kişinin fotoğrafına yapılan ritüeller sonrasında kişinin sevgisi, nişanlısı veya eşinden ayırma işleminin yapılmasıdır. Bu büyüyü kullanarak bazı medyum hocalar iş arkadaşlarının ayrılmasını da sağlamaktadır. Fakat genel amacıyla eşlerin ayrılması bu büyüyle sağlanmaktadır. Kötü amaçlı büyüler arasında geldiğinden dolayı kara büyü kategorisinde incelenmektedir. Büyü kara büyü sınıfında incelendiğinden dolayı her medyum tarafından yapılmaz. Fakat özellikle Ege Bölgesinde bulunan medyum hocalar tarafından bu kara büyü de sıklıkla yapılmaktadır.

Büyü yaptırmak istiyorsanız, özellikle yaptıracağınız kara büyü işlemlerinde güvenilir medyum hocalar bulmaya özen göstermelisiniz. Çünkü kara büyüler oldukça tesirlidir ve yanlış yapılması durumunda kötü sonuçlara neden olabilir! Bunun yanı sıra sahte hocalarda karşılaşma ihtimaliniz de mevcuttur. Referanslı hocalar bulmaya özen gösterin.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Süryani Büyüsü – Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Resimle Ayırma Büyüsü Nedir?

Resimle ayırma büyüsü isminden de anlaşılacağı üzere kişinin fotoğrafı kullanılarak yapılan büyüye denilmektedir.

İnsanların anlaması amacıyla büyüler genellikle işlevlerine göre adlandırılmaktadır. Resimle ayırma büyüsü de bu büyüler arasında gelmektedir. Kişinin fotoğrafına yapılacak olan bakım çalışmaları ile kişinin büyü alma yetisi açılır. Daha sonrasında çeşitli yöntemler kullanılarak büyünün kişiye etki etmesi sağlanır. Bu aşamada kullanılan yöntemler medyum hocalara göre değişiklik gösterebilir. Kimisi Süryanice yazılar yazarken kimisi ise Ermenice yazılar yazarak ritüeller yapar. Yapılan ritüel işlemlerinin sonucunda ise kişinin sevdiği kişiye karşı olan duygularında değişimler görünür. Kişi artık kendine yanındaki kişiyi yakın görmez. Aynı zamanda yapılan tüm davranışlardan soğuma gibi olaylar bu dönemde yaşanır.

Etki süresi yaklaşık olarak 1 ay süren ayırma büyüsünde, kişiler ayrılmazsa daha sonrasında büyünün tekrar yapılması gerekir. Eğer büyü süresinde ayrılma yaşayan kişiler tekrardan birleşmek isterse de medyum hocalara giderek büyü hakkında yenileme yapılmalıdır.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Ayna Büyüsü – Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle Ayirma Buyusu
Resimle Ayirma Buyusu

Büyülerin yapımı medyum hocalara göre değişiklik gösterebilir. Çünkü hocanın büyüyü uygulama metodu, hocadan hocaya değişiklik göstermektedir. 

Resimle ayırma büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için kişinin fotoğrafına ihtiyaç duyulmaktadır. Fotoğrafa olan ihtiyaç kişiye bakım yapılması açısından önemlidir. Bakım sırasında kişinin büyüyü sindirmesi sağlanır. Kişinin fotoğrafına yapılan bakım işlemlerinin sonunda hocanın metoduna bağlı olarak büyünün yapılması görülecektir. En yaygın olarak kullanılan resim ayırma işlemi ise kurban kanı yoluyladır. Büyüyü yaptırmak isteyen kişi, bir kurban keserek etlerini dağıtır. Kendisi de kurbanın 8 damla kanını alarak hocaya getirir. Bu bir nevi şeytana kurban vererek kan büyüsü yapılmasını sağlamaktadır.

Ayırma büyüleri özellikle Ege Bölgesi, il ve ilçelerinde oldukça yaygın bir şekilde yapılmaktadır. Ülkemizde bu alanda büyü yapan hocaların çoğu bu yerlerde bulunmaktadır. Siz de yaptırmak istediğiniz büyü ile birlikte hocalara danışabilirsiniz.

Resimle Ayırma Büyüsü Belirtileri

Büyüler yapıldıktan sonra yapıldığı kişide önemli değişiklikler yaratan işlemlerdir. Çünkü insan iradesine oranla oldukça güçlüdürler.

Ayırma büyüsünün gözle görülür birçok belirtisi vardır. Resimle ayırma büyüsü belirtileri nelerdir? 

  1. İki tarafın da birbirlerine olan davranışları ve tutumları değişir.
  2. Tek kişilik değil, iki kişilik bir büyü olmasından dolayı taraflarda alttan alma durumu olmaz. Kavgalar büyük ölçüde sonuçlar verecektir.
  3. Kişilerin yataklarını ayırmaya başladıkları görülecektir.
  4. Tarafların yaptıkları her hareket birbirlerine batmaya başlar. Bunun sonucunda da önlenemeyen kavgalar çıkacaktır.
  5. Bağrışmalar son derece artacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir