Peygamberimizin Büyü Bozma Duası – Nedir, Önerileri

Peygamberimizin büyü bozma duası ile birlikte insanlar kendilerine yapılması ihtimal olan ya da yapıldığını düşündükleri büyülerin etkilerinden kurtulabilmektedir. Büyülerden korunmak ve etkilerinden kurtulmak adına Peygamberimizin de okuduğu pek çok farklı dua bulunmaktadır. İnsanlar da bu tür etkilerden korunmak istedikleri zaman söz konusu olan duaları sık bir biçimde okumaları gerekmektedir.

Peygamberimizin Büyü Bozma Duası 2

Peygamberimiz tarafından büyüler için okunan duaları sık bir biçimde okuyan kişiler, kendilerinde birtakım büyülerin olması durumuna Allah’ın izni ile bu etkilerden kurtulabilmektedirler. Peygamberimizin bu tür etkilerden korunmak adına okuduğu dualar İslam dininin kutsal kitabı olan Kur’an – ı Kerim içerisinde yer alan sure ve ayetlerdir. Bu tür durumlardan kurtulmak ya da korunmak isteyen kişilerin de bu duaları okumaları oldukça fayda sağlamaktadır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri 2022

Peygamberimizin Büyü Bozma Duası Nedir?

Peygamberimizin büyü bozma duası okumak isteyen kişiler öncelikli olarak bu duaların hangi dualar olduğu ve ne amaçlar için okunduğunu merak ederler. Peygamberimiz de büyülere inanan birisi olarak bu dualar ile birlikte her zaman için Allah’a sığınırmış. Bu nedenle de insanların da büyü ve etkilerinden korunmak adına kesinlikle bu duaları okumaları önemli bir fayda sağlamaktadır.

Peygamberimizin Büyü Bozma Duası 3

İslam dininin kutsal kitabı olan Kur’an içerisinde büyülerden ve etkilerden korunmak adına pek çok farklı sure bulunmaktadır. Peygamberimiz de bu sureler ve dualar ile birlikte kötü enerji ve varlıklardan korunurmuş. İnsanlar hem büyülerin bozulması hem de olası kötülüklerden korunmak adına bu sureleri sık bir biçimde okuyabilmektedirler. Bunu yaparken Allah’a sığınmak da son derecede önem taşımaktadır.

Peygamberimizin Büyü Bozma Duası Önerileri

Peygamberimizin büyü bozma duası önerileri araştıran kişilerin özellikle de bu amaçlar için çeşitli sureleri sık bir biçimde okumaya özen göstermeleri gerekmektedir. Çünkü özellikle de belirli sureler bu tür durumlar için indirilmiştir. İnsanlar Peygamberimizin de okuduğu bu sureleri okumalarının yanı sıra Allah’a dua ettiklerinde Allah’ın da izni ile birlikte pek çok kötülükten ve enerjilerden korunma imkanını elde etmektedirler. Bu nedenle de az sonra belirteceğimiz surelerin sık bir biçimde okunması ciddi anlamda önem taşımaktadır.

İnsanlar belirli dualar ve sureleri okumalarının yanı sıra büyülerin bozulması adına çeşitli durumlara da dikkat etmeleri gerekmektedir. Ev içerisinde namaz kılmak, temizliğe dikkat etmek ve Allah’a iman ederek isimlerini zikretmek de bir hayli önem taşımaktadır.

Web sitemizden büyüler ve medyumlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Büyü Bozma Duaları

Peygamberimizin büyü bozma duası araştıran kişiler farklı sureleri okuyabilirler. Peygamberimizin bunun için okuduğu ve okunması tavsiye edilen sureler şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Ayetel Kürsi suresi
 2. Felak suresi
 3. Nas suresi
 4. Bakara suresi
 5. Saffat suresi
 6. İhlas suresi
 7. Cin suresi
 8. A’raf suresi
 9. Haşr suresi
 10. Al-i İmran suresi
 11. Mü’minun suresi

Bu sureler sık bir biçimde Peygamberimizin büyü bozma duası olarak okuduğu dualar olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanlar eğer Kur’an okumayı bilmiyorlar ise bu sureleri Türkçe olarak da okuyabilmektedirler. Yine Türkçe yazılışını okumak da son derecede önem taşımaktadır. Eğer okunmuyorsa da ev içerisinde bu surelerin sık bir biçime dinlenmesi gerekmektedir.

Surelerin okunması ya da dinlenmesi ardından da insanların Allah’a dua etmeleri son derecede gerekli durumlar arasında yer almaktadır. Özellikle de gece ve sabahın ilk saatinde edilen dualar daha tesirli olmaları ile dikkat çekmektedir. Bu surelerin okunması, Allah’a iman edilmesi ve dua edilmesi ile birlikte pek çok kişi büyüleri bozarak etkilerinden kurtulabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir