Papaz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri

Papaz büyüsü insanlık tarihinde belirlenen en etkili kara büyüler arasında gelmektedir. Detayları öğrenmek için tıklayın!

Papaz büyüsü nedir? Büyüler arasında en etkili büyüler kara büyüler olarak bilinmektedir. Kara büyüler insanların genel olarak kötülükleri amaçlanarak yapılmaktadır. Bundan dolayı da ülkemizde kara büyü yapan hoca bulmak oldukça zordur. Fakat yine de araştırma yaparak bulmanız mümkün hale gelmiştir. Yapılan büyü ile birlikte karşınızdaki kişiyi oldukça zorlu bir süreç bekler. Çünkü bu büyü karşınızdaki kişinin hem psikolojisini hem de fiziksel yönlerini alt üst etmeye yöneliktir. İlk aşamada karşınızdaki kişinin psikolojisi yerle bir olur. Dolayısıyla da kişi yeme, içme gibi hayatı fonksiyonlarını bile gerçekleştirmek istemeyecektir. Oldukça bunalımlı süreçten geçecek olan birey, zorluklara kolay kolay dayanamaz. Genellikle büyünün sonucu intihar vakalarıyla sonuçlanmaktadır.

Papaz Büyüsü 2

İsminin papaz olmasının sebebi kullanılan kelimelerin Türkçe olmamasından kaynaklanmaktadır. İlk olarak Ermeni papazlar yaptığı için de böyle adlandırılmıştır. Günümüzde ise hem papazlar hem rahipler hem de medyum hocalar tarafından yapılan büyüler arasında gelmektedir.

Papaz Büyüsü Nedir?

Büyülerin insanlar üzerinde bırakmış oldukları etki, büyünün etkisi geçmesine rağmen kolay kolay dinmemektedir. Bundan dolayı büyü yaptırmadan önce iyice düşünmeniz gerekir!

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü nedir? Büyü karşınızdaki kişinin hem psikolojisini hem de fiziksel yönlerini alt üst etmeye yöneliktir. İlk aşamada karşınızdaki kişinin psikolojisi yerle bir olur. Dolayısıyla da kişi yeme, içme gibi hayatı fonksiyonlarını bile gerçekleştirmek istemeyecektir. Oldukça bunalımlı süreçten geçecek olan birey, zorluklara kolay kolay dayanamaz. Genellikle büyünün sonucu intihar vakalarıyla sonuçlanmaktadır. Büyüyü yaptırdığınız kişi aşk hayatında, iş hayatında ve gündelik hayatında oldukça kusurlu davranmaya başlar. Karşı tarafı neredeyse umursamaz hale gelir. Büyünün etkisi bitmeye başladığı zaman kişi oldukça yalnız olduğunu fark eder. Umursamazlık ve depresyonla birlikte kendine zarar vermeye başlar. Verilen bu zararlar sonucunda kişi kendini intihar ederken dahi bulabilir. Fakat nadir de olsa büyünün etkisinden kurtulup hayatını normale döndürmüş insanlar da bulunmaktadır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Duası

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü nasıl yapılır? Büyülerin yapılması için kadim zamanlardan gelen güç kullanılmaktadır. Gücün tecrübe ile birleşmesi sonucunda büyü yapılabilir hale gelir.

Papaz büyüsü nasıl yapılır? Öncelikli olarak büyüyü yalnızca papazlar yapmamaktadır. Medyum hocalar da bu tarz büyüleri yapabilirler. Her ne kadar büyü isminden dolayı papazlar tarafından yapılıyormuş gibi görülse de ilk olarak papazlar yaptığı için böyle isimlendirilmiştir. Büyünün yapımı için güvenilir medyum hocalar, papazlar veya rahipler bulabilirsiniz. Tercihinize göre büyüyü yaptırmaya başlayabilirsiniz. Bu büyü yapılmadan önce ilk adımda işlem tahtası açma işlemi uygulanmaktadır. İşlem tahtası açılan bireye büyülerin daha iyi işlediği bilinmektedir. Ayrıca işlem tahtasında muskası olan kişilere de büyü kolay kolay işlemez. Özellikle kara büyü yapılıyorsa işlem tahtasının açık olması oldukça önemlidir. Daha sonrasında ise büyünün yapılması için gerekli olan malzemeler kullanılarak

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri 2022

Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Büyülerin belirtilerine göz atarak süreç hakkında bilgi almanız mümkün hale gelmektedir. Sizde bilgi alarak süreci daha verimli geçirebilirsiniz.

Papaz büyüsü belirtileri nelerdir? 

  1. Karşınızdaki kişinin ailesiyle bağları yavaş yavaş kopacaktır.
  2. İş hayatında kovulma, iflas etme gibi durumlar görünebilir.
  3. Aşk hayatında aldatılma, aldatma ve birlikteliğin sona erdirilmesi gibi durumlar görülecektir.

Kara büyülerin ilk etkisini göstermesi yaklaşık olarak 14 günü bulmaktadır. 14 günden sonra ise 1 ay süreyle yüksek derecede etkilerini gösterirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir