Ölüm Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Ölüm büyüsü nedir? Büyüler arasında kara büyü kategorisinin başında gelen büyülerdendir. Büyünün yapımı genel olarak ölüm ile sonuçlanmaktadır.

Ölüm büyüsü, kişinin psikolojisini bozarak onu ölüme itmektedir. Bundan dolayı da ismi bu şekilde konulmuştur. Yapılan büyü işlemi ile birlikte kişinin psikolojisi akıl almaz halde değişecektir. Kişi asla bunun farkında olmaz ve farkında olan kişilere karşı da soğuk davranacaktır. Herhangi psikiyatri servisine yatırılması dahi olayın çözülmesini kolaylaştırmayacaktır. Bundan dolayı oldukça etkili büyüler arasında gelmektedir. İradesi çok güçlü olan kişiler dahi büyüye belirli bir süre dayanabilir. Eğer büyü bozan hocalardan yardım alınmazsa büyü elinde sonunda kişiyi ele geçirir. Sonuç olarak intihar düşünceleri yoğunlaşır ve kişi intihar eder.

Büyünün yapımı oldukça zorludur. Ülkemizde de kara büyü kategorisini yapacak medyum hocalar bulmak oldukça zordur. Bundan dolayı hocayı bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Fakat çevrenizde papazlar varsa büyüyü onlara yaptırmanız da mümkündür!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur? Nedir? 

Ölüm Büyüsü Nedir? 

Büyüler arasında en korkunçları karşı tarafa kesin suretle zarar veren kara büyüler olarak bilinmektedir.

Olum Buyusu Nedir 2

Ölüm büyüsü nedir? Kişiye etki ettiği ilk günden itibaren kişinin bütün hayati dengesini bozan büyüler arasında gelmektedir. Etki ettiği kişinin bünyesini öylesine bozar ki kişinin hayat namına hiçbir isteği kalmaz. Durumun böyle olması da kişinin oldukça zorlu bir sürece girmesini sağlayacaktır. Kişinin aşk hayatı sona erer. Ailesi ile arasındaki ilişkiye soğukluklar girer. Hatta aile ile olan bağların yavaş yavaş koptuğu gözlemlenir. Çalışma hayatı olarak kişi oldukça iktidarsız bir döneme girecektir. Böyle olması da kişinin işten çıkarılmasına dahi sebep olabilir. Tüm bunları yaşayan birey eninde sonunda intihar girişimine girecektir. Çok zorlu süreç geçiren kişilerden intihar etmeyen çok nadir görülmektedir. Onların da tutunacakları mutlaka bir dal olmuştur.

Büyülerin yapılması oldukça bilgi ve tecrübe isteyen işlemlerdir. Bundan dolayı da güvenilir kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Özellikle kara büyü yaptırmak istiyorsanız kesinlikle referansı olan birisiyle çalışmanızı öneriyoruz.

Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Olum Buyusu Nedir 3

Ölüm büyüsü nasıl yapılır? Büyüler hakkında en çok aratılan durumlardan birisi nasıl yapılacağı olmuştur.

Ölüm büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için ilk adım olarak güvenilir medyum hoca bulmanız gerekmektedir. Burada size büyünün sizin tarafınızdan nasıl yapılacağı anlatılmaz! Çünkü isteseniz de bu büyüyü kendi imkanlarınızla yapamazsınız. Büyü yapan medyum hoca bulduktan sonra hocanın istediği malzemeleri bulmanız gerekecektir. Bazı durumlarda malzemeleri hoca karşılar fakat bazı durumlarda sizin gerekli malzemeleri tamamlamanız gerekir. Malzemeleri tamamladıktan sonra medyum hoca büyü yapma işlemine başlayacaktır. Size vermiş olduğu talimatları harfiyen yerine getirmeniz gerekir. Çünkü sürecin eksiksiz ve kusursuz ilerlemesi büyünün tam olarak etki etmesi için oldukça önemlidir. 

Hocanın dediklerini yaptıktan sonra büyünün yapılan kişiye etki etmesini beklemeniz gerekir. Büyülerin etki süreleri ortalama olarak 1 hafta sonra başlayacaktır. Fakat kara büyüler için bu durum 2 haftayı bulabilir. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: İkna Büyüsü Nasıl Bozulur? Nedir? 2022

Ölüm Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyülerin etkilerini bilmek karşınızdaki kişinin büyünün etkisi altına girdiğini öğrenmek adına oldukça önemlidir. Bundan dolayı yaptıracağınız büyünün etkileri bilmeniz gerekir.

Ölüm büyüsü etkileri nelerdir? 

  • Büyünün etkileri arasında kişinin ailesinden, eşinden ve iş arkadaşlarından soğuması durumu görülmektedir. En büyük gözle görülür etki bu yönde olmaktadır.
  • Kişi depresif bir hale bürünür ve göz önüne pek çıkmaz.
  • Arandığı zaman telefonları açmaz.
  • Kişi kötü alışkanlıklara başlayabilir. Eğer daha önceden varsa arttıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir