Öldürücü Büyüler Nelerdir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 2022

Öldürücü büyüler nelerdir? Kötülük yapmak istediğiniz birisi varsa kesinlikle bu büyüyü yaptırmalısınız!

Öldürücü büyüler nelerdir? Büyüler arasında kesinlikle en korkunç olanları kara büyüler olarak bilinmektedir. Çünkü kara büyüler yapılan kişiye kesin olarak kötülük vermektedir. Kişi her ne kadar muska sahibi olursa olsun büyü ufak çaplı dahi olsa etki etmektedir. Böylesine güçlü olmalarından dolayı da kara büyüler kolay kolay tercih edilmez. Çünkü bazı büyülerin geri dönüşü bile yoktur. Çözümleri olmayan kara büyüler bile bulmak mümkündür. Durumun böyle olması da hocaların üstüne düşen görevi artırmaktadır. Hocalar da bu yüzden kara büyüleri yapmaya karşı çekinik davranırlar. Çünkü insanların hayatları gerçekten kötü bir hal almaktadır.

Ülkemizde kara büyü yapan hocaların sayısı oldukça azdır. Buna karşın Yahudi hocalar ve papazlar tarafından kara büyüler yapılmaktadır. Tabi kara büyü yapan medyum hocalar da bulmak mümkündür. Büyüyü yaptırmadan önce iyice düşündükten sonra karar vermeyi unutmayın!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Ruhsal Değişiklik Büyüsü Nasıl Bozulur? Nedir? 2022

Öldürücü Büyüler Nelerdir? 

Oldurucu Buyuler Nelerdir 2

Kara büyüler insanların hayatlarını oldukça kötü duruma sokan büyüler olarak bilinmektedir. Bundan dolayı da birçok medyum hoca tarafından yapılması tasvip edilmez!

Öldürücü büyüler nelerdir? Yapılan bu büyü işlemleri sonucunda kişi kendini intihar eşiğinde bulmaktadır. Üstelik büyüler oldukça etkilidir ki kişi kendini kolay yoldan bile öldürmeyebilir. Oldukça acılı ölümleri tercih eden insanlar bile görülmektedir. Kısacası ölüm büyülerini yaptırmak oldukça korkunç ve kesin karar isteyen bir durumdur. Böylesine bir yükün altına gireceğinizi unutmayın! Büyü kişiye etki ettiği ilk andan itibaren kişinin psikolojisi bozulacaktır. Kesinlikle büyü bozan hocalar haricinde bir yöntem ile büyünün etkisinden kurtulamaz hale gelecektir. Kişi kendisi biliyor dahi olsa büyünün etkisi altında olduğunu anlamayacaktır. Ancak bir yakını aracılığıyla büyü bozan hocalara giderse büyünün etkilerinden kurtulabilir. 

Kara büyüleri yaptırmadan önce çevrenize de danışmayı unutmamalısınız.Çünkü büyülerin geri dönüşü zor olacaktır. Üstelik karşınızdaki kişinin durumdan kurtulma ihtimali de neredeyse yoktur.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kötü Talih Büyüsü Nasıl Bozulur? Nedir? 

Öldürücü Büyüler Nasıl Yapılır?

Büyüler hususunda en çok aranan kelime grubu nasıl yapılır olarak belirlenmiştir. Birçok kişi kendi yöntemleriyle büyüleri yapmaya çalışır fakat başarısız olur.

Oldurucu Buyuler Nelerdir 3

Öldürücü büyüler nasıl yapılır? Büyünün yapılması için gerekli olan ilk adım medyum hoca bulmak olacaktır. Alternatif olarak Yahudi hocalar ve papazlar bulmak da büyüyü yaptırmak için geçerli olacaktır. Fakat onların uyguladıkları yöntemler farklı olacağından dolayı büyünün etkileri hakkında detaylı bilgi almak isteyebilirsiniz. Çünkü yönteme göre büyünün farklılık gösterdiği bilinmektedir. Hocayı veya papazı bulduktan sonra yapacağınız işlem ise gerekli malzemeleri temin etmektir. Hocanın ölüm işlemini gerçekleştirmesi için oldukça pis malzemeler istemesi mümkündür. Eğer yapamayacaksanız yanınızda birinin götürebilirsiniz. Bazı durumlarda hocalar malzemeleri ücreti karşılığında kendileri sağlamaktadır. Eğer bu şekilde ilerlemek isterseniz de hocaya daha önceden danışmanız mümkündür. Gerekli malzemeler tamamlandıktan sonra büyü yapılacak kişi hedef alınmaktadır. Hedef alınan kişiye büyünün etki etmesi için bir takım işlemler yapılır. Yapılan bu işlemler büyünün tam olarak etki etmesini sağlayacaktır.

Öldürücü Büyüler Etkileri Nelerdir?

Büyülerin etkilerini bilerek, süreç hakkında daha bilgili hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Öldürücü büyüler etkileri nelerdir?

  1. Kişinin ailevi hayatında sorunlar yaşandığını görebilirsiniz.
  2. Büyü etkisi altında olan kişi aşk ve iş hayatında sorunlu döneme girecektir. Ayrılıklar ve anlaşmazlıklar bu dönemde zirveye çıkacaktır.
  3. Kişinin kendisini, sosyal hayattan soyutlaması gibi durumlar görülecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir