Nohut Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? Etki Süresi 2022

Nohut büyüsü nedir? Ak büyü sınıfında yer alan bu büyü, çiftlerin birbirlerine bağlanmaları amaçlı yapılmaktadır. Genel olarak aşk büyüsü sınıfında incelenmektedir.

Nohut büyüsü isminden de anlaşılacağı üzere nohut kullanılarak yapılan bir büyü çeşididir. Bu büyü yapılırken nohut kullanılmasından ötürü büyünün ismi genel olarak bu şekilde adlandırılmaktadır. Büyü işlev olarak aşk büyüsü kategorisinde incelenmektedir. Çiftlerin birbirlerine bağlanması amacıyla yapılmaktadır. Hammadde olarak nohut kullanılmasına karşın uygulama çeşitlerinde farklılıklar görülmektedir. Kimi hoca büyüyü yaptıktan sonra eşlerin bu nohutu yemesini istemektedir. Kimi hoca ise nohut ile kişinin 1 gün aynı ortamda kalmasının yeterli olacağını savunmaktadır. Yöntemler tamamen hocanın, kendi hocasından aldığı eğitime yöneliktir. Yani yemesi veya yanında durması daha iyidir şeklinde bir yorum yapılması mümkün değildir.

Nohut kullanılarak yapılan büyüde çiftlerin birbirlerine daha çok bağlanmaları sağlanmaktadır. Çiftler bu büyünün ardından aralarında daha çok vakit geçirmek istemektedir.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Dil Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? 2022

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü

Nohut büyüsünün yapımında çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu büyünün yapımında farklı yöntemler kullanılabilir.

Nohut büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapımında genel olarak 41 tane nohut tanesinin kullanıldığı görülmektedir. Yöntem farklı olsa dahi genellikle hocalar 41 tane nohut ve çiftlerin 1 adet resmine ihtiyaç duymaktadır. Sonrasında okunan dualar, yapılan ritüeller ve yazılan vefk işleminin sonucunda büyü tamamlanır. Büyünün tamamlanmasının ardından ise hocanın istediği şekilde yönergelere uymamız gerekmektedir. Eğer bağlamak istediğiniz kişinin nohutu yemesi istenirse bunu bir şekilde başarmak zorundasınızdır. Fakat nohut ile birlikte aynı ortamda bulunması gerekirse kişinin cebine veya çantasına nohut tanesini koymanız yeterli olacaktır.

Büyünün tam olarak etkisi göstermesi için, hocanız nohutu karşınızdaki kişiye vermelisiniz demişse şu yöntemi uygulamalısınız: Bağlamak istediğiniz kişinin yatak odasına nohut tanesini koymanız en etkili bilinen yöntemler arasındadır.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Büyü Nedir? Neden Büyü Yaptırılır?

Nohut Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Nohut büyüsü etkileri nelerdir? Büyünün etkisi oldukça kuvvetlidir. Çünkü nohut sanıldığının aksine oldukça kullanışlı bir baklagildir. Büyüyü taşıma özelliği çok yüksektir.

Nohut büyüsü etkileri nelerdir? 

  1. Büyüyü yaptığınız kişi sizi rüyasında görmeye başlayacaktır. Bu durum ister istemez karşınızdaki kişinin bilinçaltına işler.
  2. Karşınızdaki kişi bir süre boyunca dış dünya ile bağlantısını koparmak isteyecektir. Bunun sebebi ise sizin hakkınızdaki düşüncelerini değerlendirmek istemesinden kaynaklıdır.
  3. Bazı durumlarda kişi belirli bir süre sinirli ruh haline bürünebilir. Bu durumda karşınızdaki kişiyi sakinlikle karşılamanız önerilmektedir.
  4. Kişi bu büyüyle birlikte evliliğe olan ilgisi artacaktır. Eğer evli değilse karşısına sürekli evli çiftlerin, evliliğin çıktığını görecektir.
  5. Karşı cinse olan ilgisi yalnızca büyü yapılan kişiye karşı artar. Diğer karşı cinslere karşı soğuma olması muhtemeldir.
  6. Büyü tamamlandığı zaman etkisini tam olarak göstermesi durumunda karşınızdaki kişi size kafayı takacaktır. Fakat bu iyi anlamda bir kafaya takma olarak bilinir. Kişi siz olmadan hayatına devam edemeyeceğini düşünür duruma gelir.

Nohut Büyüsü Etki Süresi

Nohut büyüsünün etki süresi hakkında detaylı bilgi internet sitemizde! Detayları okumak için sitemizi ziyaret edin…

Büyü etkisini en geç 4 gün içerisinde göstermektedir. Uygulandığı yöntem fark etmeksizin, nohutun güçlü bir büyü ileticisi olmasından dolayı büyü oldukça kısa sürede etki eder. Kişi ilk veya ikinci rüyasına dalmasında büyünün etkisine girmeye başlar. Daha sonrasında ise 30 günlük bir süreç içerisinde yukarıda yer alan belirtileri göstermeye başlar. Belirtilerin gösterilmesi karşınızdaki kişinin sizin etkiniz altına girdiğini kanıtlar niteliktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir