Musallat Olma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 2022

Musallat olma büyüsü, kara büyü kategorisinde yer alan büyülerden birisidir. Kötü niyetli cinlerin büyü yaptırdığınız kişiye musallat olmasından ibarettir.

Musallat olma büyüsü nedir? Kara büyüler arasında en korkunç büyülerden birisi olan Musallatlık büyüsü, oldukça etkili büyüler arasında gelmektedir. Yaptırdığınız kişinin  hayatının her yerinde daha kötü bir süreç yaşaması musallat olan cinler tarafından gerçekleştirilir. Kişi gündelik hayatında, aşk hayatında, iş hayatında ve aile hayatında sürekli  olarak olumsuzluklarla karşılaşır. Sürekli olarak durumun böyle ilerlemesi kişinin psikolojisi bozacak duruma getirilecektir. Sonuç olarak kişi deliler hastanesine yatar veya psikolojisi alt üst olur. Nadir de olsa bu büyünün sonucunda kişilerin intihar ettiği görülmektedir. Genellikle sadece psikolojinin bozuk olması ile kalan hasta, hayatını o şekilde devam ettirir. Düzelmesi de kısa sürmez!

Kara büyülerin yapımı ülkemizdeki çoğu medyum tarafından yapılmaz. Durumun böyle olmasından dolayı da yaptıracağınız hocayı seçerken daha dikkatli olmanızı getirmektedir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Sadakat Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Musallat Olma Büyüsü Nedir?

Musallat Olma Buyusu 2

Büyülerin etkileri sandığınızdan çok daha fazlası olabilir. Bundan dolayı yaptıracağınız büyülerde dikkatli olmanız ve temkinli davranmanız önerilir.

Musallat olma büyüsü nedir? Büyüyü yaptırdığınız kişinin ruhsal dengesi alt üst olacaktır. Öyle ki kişinin işi, aşkı, kariyeri ve ailesi ile olan ilişkisi artık eskisi gibi olmayacaktır. Bundan dolayı yaptırmak istediğiniz büyü konusunda emin olmanız gerekmektedir. Zaten medyum hocalar da sizi bu konu hakkında uyarmaktadır. Eğer yaptırmaktan eminseniz kişinin %10 sonuç dahi olsa intihar riskinin bulunduğunu da bilmelisiniz. Fakat çoğu vakalarda büyü etkisi geçtikten 2-3 yıl sonrasında kadar dağınık psikoloji görülmüştür. Daha sonrasında kişiler yavaş yavaş iyileşmeye başlamıştır.

Kara büyülerin etkileri, ak büyülere oranla daha fazladır. Bundan dolayı güvenilir medyum hocalara yaptırmak oldukça önemlidir. Çünkü büyünün yanlış yapılması sonucunda size ve çevrenizdeki kişilere kötü sonuçlar doğurabilir. İnternet sitemizin “Medyumlar” kategorisini incelemeden medyum hoca anlaşması yapmayınız!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Ruhsal Değişiklik Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Musallat Olma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Musallat Olma Buyusu 3

Kara büyülerin yapımında genel olarak kötü koku veren maddeler kullanılmaktadır. Ayrıca bu malzemeler genel olarak medyum hocalar tarafından temin edilir.

Musallat olma büyüsü nasıl yapılır? Büyü yapımıncan önce bulmuş olduğunuz medyum hoca sizden bazı malzemeleri tamamlamanızı isteyebilir. Genellikle kara büyüler yaparken ihtiyaç olan maddeler hocalar tarafından sağlanır. Fakat bazı durumlarda hoca yerine sizin sağlamanız da gerekebilir. Malzemeler hazırlandıktan sonra ilk aşamada büyü yapılacak kişinin işlem tahtası açılır. İşlem tahtasının açılması için gereken malzemeler ile birlikte bakım işlemi yapılır. Daha sonrasında ise musallat olma büyüsünün ritüel işlemine başlanmaktadır. İşlem cinlerin davet edilmesi ile başladığı için büyü yapıldığı zaman ortamda bulunmak zorunda değilsiniz. Yine de bulunmak isterseniz medyum hocanın yanında bir sorun olmayacaktır.

Büyü yapıldıktan sonra 14 günlük bir süreçte hazırlık aşaması ve etkileşim aşaması olmaktadır. 14 günlük sürecin sonrasında kişiyi yaklaşık olarak 1 ay boyunca artarak ilerleyen bir musallatlık durumu etkisi altına alır. Kişi büyü bozma işlemi yaptırarak büyüden kurtulabilir.

Musallat Olma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kara büyülerin etkileri oldukça fazladır. Aynı zamanda kişi bu konu hakkında bilgisi olsa da üzerinde büyü olduğunu anlamayacak durumda olur.

Musallat olma büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Kişiye musallat olan cinler onun psikolojisini alt üst ederler.
  2. Kişinin gündelik hayatında hiçbir işi yolunda gitmez.
  3. Bunalıma ve psikolojik sorunlara karşı kişi kendini yalnız hissetmeye başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir