Musallat Olma Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur? 2022

Musallat olma büyüsü, kara büyü kategorisinde yer alan büyülerden birisidir. Kötü niyetli cinlerin büyü yaptırdığınız kişiye musallat olmasından ibarettir.

Musallat olma büyüsü nedir? Büyüyü yaptırdığınız kişinin ruhsal dengesi alt üst olacaktır. Öyle ki kişinin işi, aşkı, kariyeri ve ailesi ile olan ilişkisi artık eskisi gibi olmayacaktır. Bundan dolayı yaptırmak istediğiniz büyü konusunda emin olmanız gerekmektedir. Zaten medyum hocalar da sizi bu konu hakkında uyarmaktadır. Eğer yaptırmaktan eminseniz kişinin %10 sonuç dahi olsa intihar riskinin bulunduğunu da bilmelisiniz. Fakat çoğu vakalarda büyü etkisi geçtikten 2-3 yıl sonrasında kadar dağınık psikoloji görülmüştür. Daha sonrasında kişiler yavaş yavaş iyileşmeye başlamıştır.

Kara büyülerin etkileri, ak büyülere oranla daha fazladır. Bundan dolayı güvenilir medyum hocalara yaptırmak oldukça önemlidir. Çünkü büyünün yanlış yapılması sonucunda size ve çevrenizdeki kişilere kötü sonuçlar doğurabilir. İnternet sitemizin “Medyumlar” kategorisini incelemeden medyum hoca anlaşması yapmayınız!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kabala Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur? 2022

Musallat Olma Büyüsü Nedir?

Musallat Olma Buyusu 2
Musallat olma büyüsü

Büyülerin etkileri sandığınızdan çok daha fazlası olabilir. Bundan dolayı yaptıracağınız büyülerde dikkatli olmanız ve temkinli davranmanız önerilir.

Musallat olma büyüsü nedir? Kara büyüler arasında en korkunç büyülerden birisi olan Musallatlık büyüsü, oldukça etkili büyüler arasında gelmektedir. Yaptırdığınız kişinin  hayatının her yerinde daha kötü bir süreç yaşaması musallat olan cinler tarafından gerçekleştirilir. Kişi gündelik hayatında, aşk hayatında, iş hayatında ve aile hayatında sürekli  olarak olumsuzluklarla karşılaşır. Sürekli olarak durumun böyle ilerlemesi kişinin psikolojisi bozacak duruma getirilecektir. Sonuç olarak kişi deliler hastanesine yatar veya psikolojisi alt üst olur. Nadir de olsa bu büyünün sonucunda kişilerin intihar ettiği görülmektedir. Genellikle sadece psikolojinin bozuk olması ile kalan hasta, hayatını o şekilde devam ettirir. Düzelmesi de kısa sürmez!

Kara büyülerin yapımı ülkemizdeki çoğu medyum tarafından yapılmaz. Durumun böyle olmasından dolayı da yaptıracağınız hocayı seçerken daha dikkatli olmanızı getirmektedir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kaşık Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Musallat Olma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Musallat olma büyüsü oldukça etkili kara büyüler arasında gelmektedir. Birçok korku filmine de sahne olan büyü aslında bu büyüdür.

Musallat olma büyüsü nasıl bozulur? Büyülerin bozulması için ilk önce nasıl yapıldığını anlamak gerekmektedir. Çünkü büyünün yapılması için belki binlerce çeşit olabilir. Büyünün nasıl yapıldığını anladıktan sonra büyü bozan hocalar kolaylıkla işlemi halledecektir. Birçok kişi büyünün nasıl yapıldığını kendi anlamaya çalışır. Fakat bu durum öyle kolay anlaşılacak bir olay değildir. Bundan dolayı işini bilen, güvenilir hocalara kendinizi emanet etmek en doğrusu olacaktır.

Musallat Olma Buyusu 3

Güvenilir Büyü Bozan Hocalar

Büyü bozan hocalar tarafından yapılan büyü bozma işlemi nedir? Nasıl yapılır gibi soruların cevabı bu başlık altında yayınlanmaktadır.

Büyü bozma nedir? İnsanların üzerinde bulunan büyüler, insanların oldukça kötü zamanlar geçirmesine neden olabilir. İnternet sitemizin kara büyü kategorisinde yer alan büyülere göz attığınız zaman büyülerin ne kadar etkili olduklarını görebilirsiniz. Eğer konu hakkında bilginiz varsa medyum hocalara danışmalısınız. Konu hakkında bilginiz yoksa da internet sitemizin “Büyüler” ve “Kara Büyü” kategorisini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Eğer sizde veya çevrenizde yazılan kara büyülerden bir tanesi varsa, düzeltmeniz gerekecektir. Çünkü kara büyülerin etkileri sandığınızdan çok daha fazlasıdır. Ek olarak etkisi düzenli olarak artmaktadır.

Bozma işlemi güvenilir medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Her hoca büyü bozma işlemi yapmaz fakat sadece büyü bozma işi yapan medyum hocaları da bulmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir