Medyum Müşteri Yorumlari

Medyum Müşteri Yorumlari

Türkiye’nin en iyi hoca  ile çalışan insanların kendisi hakkında yapmış oldukları objektif medyum yorumlarına bu web sitesi üzerinden ulaşabilir, sizlerde kendisiyle çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bu sitede bulunan yorumlar tamamen objektif medyum yorumları olup medyum ile çalışan kişilerin olumlu ya da olumsuz bütün yorumlarına yer verilmektedir.

285 Yorum

 1. Şevval dedi ki:

  eski kocam tarafından tehdit alıyorum uzaklaştırma aldım ama yok banamısın demiyor en sonunda Medyum Hüdai hocam ile görüştüm karar verdim hocam 4 günde 8-11 temmuz günlerinde soğutma işlemimi bitirdi hamd olsun ki artık rahatım Hüdai abim sayesinde ve ne acı ki oğlum bile anne bizi öldürmicek artık demi diyor dilerim sonsuzda kadar yok olur gider….

 2. Burçin dedi ki:

  Meraba arkadaşlar Eğer bağlama işlemi yaptırmak istiyorsanız mutlaka Medyum Hüdai hocam ile işlem yapın ben 3 gün 4 gecede sonuç aldım 1-4 temmuzda işlemler çok hızlı bitti bu kadar kısa sürede hızlı bir sonuç görmedim kesinlikle güvenebilirsiniz ben kendisine kefilim.

 3. Sevtap dedi ki:

  evlilik aşamasındayken sevgilimin ailesi beni çok güzel görür severdi evlendikten sonra hepsinin bakışı değişti nasıl olduğunu bilmiyorum onlara karşı yaptığım yanlış bir hareket de olmamıştı bir hocayla çalışmak istedim Hüdai hocanın yorumlarına denk geldim işini güzel yaptığı yorumlarından belliydi konuştuk şirinlik çalışması yapmamız gerektiğini söyledi 4 gün sürdü çalışmamız 1-4 temmuz tarihlerinden sonra bu sürede bana karşı davranışları değişiyor ilk zamanki gibi güzel davranmaya başlamışlardı Medyum Hüdai hocama ne kadar teşekkür etsem azdır kesinlikle öneriyorum.

 4. Ceyda dedi ki:

  Bu yaptığım doğru değil biliyorum ama gerçekten insan sevince ne yaptığına şaşırıyor 2 buçuk senedir bir çocuğa aşıktım çocuk hiçbir şekilde karşılık vermedi Hüdai beyle konuştuk onu bana bağlayacağını söyledi bu gerçekten olur muydu denemekten zarar gelmez diyerek başladık bağlama çalışmasına 4 gün süre verdi bana 3. günün sonunda yakınlaşmaya başladık artık onun da beni sevdiğini hissediyordum. 4-8 Temmuz arasında her şey tamamlandı ve bana çok anlayışlıydı kendisi teşekürler hocam.

 5. Esin dedi ki:

  Kardeşimin eşinden nefret ediyordum bu kadın bizim ailemize yakışmıyordu ve bunu kardeşime söylememe rağmen kardeşim bir türlü ikna olmuyordu bende bu işi büyü yoluyla çözmek için internetten soğutma büyüsü diye arama yaparken Hüdai beyin sayfasına ulaştım. Kendisine sıkıntımı anlattım ve o da bana 4 günde yani Temmuz’un 4. gününde kadının evi terk etmesini sağlayacağını söyledi işlemlere başladı hakikaten 3. gün kadın kardeşime seni artık sevmiyorum demiş ve evi terk edip annesinin evine gitmiş. Soğutma büyüsü yaptırmak isteyenlere Hüdai hocamı şiddetle tavsiye ederim.

 6. Nazlı dedi ki:

  Sevdiğim adamı bir türlü evlenmeye ikna edemiyordum adam nuh diyor peygamber demiyordu. Neymiş sorumluluk alamazmış evlenemezmiş bende bunları duyduktan sonra internette medyum ararken Medyum Hüdai beye denk geldim ve 8-11 temmuz arasında sonuç alınacak kendisinde bağlama büyüsü yapmasını istedim o evlilikten korkan adam 3. gün sonunda bana evlenme teklif etti büyüksün Hüdai hocam sayende yuva kuruyorum

 7. Melda dedi ki:

  Medyum Hüdai bey ile bana soğuk davranan eşimin bana karşı davranışlarının daha sıcak ve samimi olması için bir çalışma yaptım gerçekten kendisi bu işin piri aldığım sonuç karşısında ağzım kaldı. 4 günde içinde (4-8 Temmuz arasında) o soğuk nemrut adam gitti bana karşı daha sıcak ve romantik bir adam geldi. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen herkese Hüdai hocamla çalışabilir. tecrübeyle sabittir. Her şey için teşekkürler hocam

 8. Gonca dedi ki:

  merhaba arkadaşlar Medyum Hüdai hocam sayesinde platonik aşkım gerçek aşka dönüştü bu kadar hızlı ve etkili olacağını düşünmezdim kızın aklından çıkmıyorum bana karşı nasıl davrandığını görseniz hayret edersiniz 8-11 Temmuz arasında yanıt aldım çok teşekkür ederim hocam sürekli Allahıma dua edeceğim sizin için.

 9. Ahmet dedi ki:

  merhaba Hüdai bey hangi büyüleri yapıyor bi bilgisi olan varmı acaba

 10. Ceyda dedi ki:

  Mrb arkadaşlar Eğer bağlama işlemi yaptırmak istiyorsanız mutlaka Medyum Hüdai hocam ile işlem yapın ben 4 günde sonuç alabileceğim başka hocayı düşünemiyorum yoktur hüdai hoca 4-8 temmuz arasında yanıt aldırabildi bu kadar kısa sürede hızlı bir sonuç görmedim kesinlikle güvenebilirsiniz ben kendisine kefilim.

 11. Ali dedi ki:

  Medyum Hüdai ile çalışmanızı kesinlikle öneriyorum kendisi diğer medyumlardan çok farklı çok saygılı hızlı ve kesin çözümler sunuyor ben 1-4 temmuz arasında çalışma yaptırdım ve çok hızlı sonuçlandı çok memnun kaldım teşekürler hocam.

 12. Pelin dedi ki:

  Arkadaşlar size önerebileceğim tek Medyum Hüdai sevgilimle evlenene kadar bize çok büyük yardımcı oldu elinize sağlık Hüdai bey mutluluğumuzun temeli sizin elinizden geçti resmen 4 günde her şeyimi tamamladı çok büyük sıkıntıların üstesinden gelmemize yardımcı oldunuz.

 13. Samira dedi ki:

  Medyum Hüdai yüreği güzel insandır. Derdinizi dinler çözüm yollarını söyler işinizi zamanında bitirir. Vaat ettiği şeylerin hepsini gerçekleştirir. Onun gibi bir medyumla çalıştığım için gerçekten çok şanslı hissediyorum. Umarım bu yorumumu okur sizlere de yardımı dokunur sevgilimi bana 4 günde bağladı 1-4 temmuzda yanıt aldım gerçekten çok hızlı ve güvenilir sonuçlar için Medyum Hüdai diyorumm ….

 14. Ayşe dedi ki:

  4 günlük bağlama calismasi yaptırdın 4-8 Temmuz arasında Medyum Hüdai hocam çok teşekkür ederim. Söz verdiğiniz gibi istediğim çocuk işlem bittikten sonra bana geldi.

 15. Sade dedi ki:

  merhaba ben yaklaşık 1 hafta önce Medyum Hüdai bey ile çalışma fırsatı buldum bağlama işlemi yaptırdım kendisine ve işlemim hızlı ve etkiliydi ömürlük olduğunu söyledi 4 gün gibi kısa bir sürede 1-4 temmuz arasında sonuçlandı işlem boyunca bilgilendirdi çok memnunum kendisinden kesinlikle güvenle çalışmanı yaptırabilirsin ben kendisine kefilim.

 16. Tuana dedi ki:

  eşimle severek evlendik ama kayınvalidem beni hiç istemedi ne yaptıysamda sevmediremedim kendime. eşimle son zamanlarda yoktan tartışmalarımız oluyordu bir hocaya baktırmaya karar verdim şüphe vardı içimde. kayınvalidem bizi ayırmak için büyü yaptırmış. Hüdai hoca bu büyüyü bozup bize 4 gün içerisinde ömürlük bir büyü yaptı ve 8-11 temmuzda sonuç aldık artık bize hiç bir büyü hiç bir muska işlemeyecek. Allah iyiki karşıma Hüdai hocayı çıkardı..

 17. Ayşegül dedi ki:

  Nişanlımla ayrılık aşamasına kadar geldik ve adam benden ayrılmaya kararlıydı son zamanlarda onu biraz fazla sıkmıştım o da haklı olarak benden soğuduğunu söyledi ve ayrılmak istediğini belirtti fakat ben onu çok seviyordum ve ayrılmak istemiyordum. kendisine bağlama büyüsü yaptırmak için araştırma yaparken internetten Hüdai hocamın numarasına ulaştım. Kendisini aradım ve durumu anlattım bana 4 günde eskisinden daha iyi olacağına söz verdi işlemlere başladık ve hakikaten dediği gibi 4 günde 1-4 temmuz arasında nişanlım bırakın ayrılmayı evlilik tarihini öne çekmek istediğini söyledi. Teşekkürler Hüdai hocam saygılarımla.

 18. Duru dedi ki:

  Hüdai hoca olmasa şuan bulunduğum durumdan kat kat daha kötüsünde olacaktım kocamdan çok sayıda dayak yedim, aldatıldım onlarca küfür yedim hem çocuklarım vardı hemde ailem boşanmama şiddetle karşıydı hiçbişey yapamazdım mecburdum komşularım halime acımaya başlamıştı artık Hüdai hocayı önerdiler 4 günlük sürede işlemimizi yaptık kocam ne kadar sinirlense de artık vurmuyo eve karşı da daha ilgili olmaya başladı 4-8 Temmuzda sonuç aldım bu kadarını beklemiyordum teşekkürler Hüdai hocamı kesinlikle öneriyorum

 19. Cemile dedi ki:

  Ben 8 Temmuz da kendisine ulaştım ve 11 Temmuzda sonuç aldım. Eşim çalışmıyor alkolik ve aynı zamanda kumarbaz biriydi onu ne yaptımsa vazgeçiremedim Hüdai beyin adını duydum son çare olarak başvurdum 4 günde gerçekten de hayatım değişti teşekkürler Hüdai bey artık bilinçli bir eşim var kötü alışkanlıklarından vazgeçmeye başladı ve işe başladı ne kadar teşekkür etsem az

 20. Emel dedi ki:

  Şaşırdım çook şaşırdım gerçekten büyülere inanmazdım ama Hüdai hocam bana bunların gerçek olduğuna inandırdı benden ayrılan sevgilimi geri getirdi hemde 4 günde 8-11 Temmuz arasında getirdi gerçekten çok teşekkür ederim hocam…

 21. Sultan dedi ki:

  Kocamla görücü usulü evlendik birbirimizi daha sonra sevdik zamanla evde sorunlar çıkmaya başladı hem kocamla hem de ev halkıyla büyük sorunlar çıktı Hüdai beyle konuştuk ilk bakımımızı yaptı hem karımda hem ailemde büyü vardı bendeki büyü aileme yansımıştı diğer medyumlar bana en az 1 ay verirken Hüdai beyle 4 günde (4-8 Temmuzda) hallettik ailemle ve kocamla aram çok iyi ve artık birbirimize daha bağlı bir aileyiz teşekkür ederim Hüdai bey..

 22. Çağlla dedi ki:

  Medyum Hüdai ile 2. Çalışmamızı 1-4 temmuz tarihleri arasında yaptık arkadaşlar kendisi gerçekten işini iyi yapan bir medyum daha önce geri getirme ve şimdide bağlama çalışmamızı yaptık 4 günde sonuç aldım kendisi oldukça bilgili ve saygılı bir insandır teşekkürler hüdai hocam.

 23. Мы также предоставляем различные ресурсы, такие как рекомендации по выбору врача, полезные советы по улучшению физического и психического благополучия, а также ответы на часто задаваемые вопросы о различных медицинских процедурах и лекарствах diagnozmed.ru.

 24. Aleyna dedi ki:

  bu sitedeki yorumların hepsini okudum ve Medyum Hüdai ile çalışmaya karar verdim kendisi bana 4 günde sonuç alabileceğime rahatlıkla güven verdi konuşması ilgilenmesi sürekli iletişimde olmamız gerçekten memnun kaldım hızlı ve etkili çalışmalar yapıyor kendisine kesinlikle güvenebilirsiniz. Ben 4-8 temmuz için randevu almıştım ve etkili çalışması sayesinde istediğime kavuştum

 25. Anonim dedi ki:

  3 senelik güzel giden bir ilişkim vardı okulum yüzünden Almanya’ya gelmek zorunda kaldım kariyerim daha önemliydi beni bırakıp nasıl gidiyorsun diye kendine yediremeyip ayrılmayı istedi buna bir yorumum yoktu aradan 4-5 ay geçti arayıp barışmak istediğini yapamadığını söyledi bu sefer de benim gururum ağır geldi ve istemedim nerden baksak 1 sene geçti 1 sene boyunca sürekli konuşmak istedi her seferinde red ettim gerçekten pişmandı ama gurur işte önüne geçemedim artık ümidi kesip kendi yoluna bakmaya başlamıştı bu sefer de ben özledim burda gerçekten işini düzgün yapan bir hoca bulamadım yüz yüze yapılması her zaman daha iyi olur diye düşünüyordum daha sonrasında kız kardeşimden araştırmasını istedim 4 temmuz tarihinde Hüdai hocanın numarasını attı bana direk aradım ve durumu anlattım tekrar dönmesini istiyordum öyle de oldu işlem 4 gün sürdü bana seni işlemden sonra arayacak dedi pek inanasım gelmedi açıkçası ama işlem bitti 8 Temmuzda telefonum çaldı ağlayarak geri dönmek istediğini beni unutmak için konuştuğu kimsenin yerimi tutmadığını söyledi Hüdai hocama teşekkür ederim sevgilim şuan yanıma gelmeye hazırlanıyor gerçekten çok yardımcı oldu hocam kesinlikle öneriyorum.

 26. Sıla dedi ki:

  merhaba yeliz hanım ben evliliğimde kaynanamdan çok çektim Eşim olmadığı zamanlarda bana bildiğin işkence yapıyodu kocam gelince sus pus kocama söylesemde inanmıyordu onun yüzümden aram açıldı kocamla. Arkadaşım ilk bahsetti bu büyüden bende yapmak istediğimi söyledim bana hüdai hocamın numarasını verdi aradım konuştum 4 gün süre verdi 1 temmuzda çalışmaya başladık ve 8 temmuzda tamamlandı işlem sonu hayatım değişti çok mutlu ve huzurlu geçiyor tüm günüm eşimlede aram düzeldi bu işlemi yaptırmak istiyorsan başka medyum arama hüdai hocama kefilim ben.

 27. Beyaz dedi ki:

  Yaklaşık 1 ay önce Medyum Hüdai İle işlem yaptım Medyum Hüdai olmasaydı şuan hayatım daha berbat olurdu çünkü takıntılı eski kocam peşimirnbırakmamıştı beni sürekli taciz ediyordu polise şikayet ettim uzaklaştırma verdiler sadece ama yinede engel olmadı instagramdan whatsapptanrnbir şekilde beni bulup rahatsız etmeye devam ediyordu arkadaşım bana Medyum Hüdai önerdi daha önce işlem yaptırdığını söyledi kısa sürdüğünürnve gerçekten etki gördüğünü söyledi bende 8 temmuz tarihinde Hüdai Beye durumu anlattım beni kısaca bilgilendirdi ve 4 gün kadar süre verdi kabul edip işlemernbaşlamasını söyledim işlem boyunca beni bilgilendirdi ve her sorumu cevaplamaya devam etti işlemin 3. Günü daha etkilerini hissettim içimdekirnhuzursuzluklar kaybolmuştu Ve o gece bir ilk oldu whatsapptan eski kocamdan mesaj gelmemişti aramıyordu bu beni çok mutlu etti çünkü hayatım boyunca ilk defa böyle huzurluydum işlem sonunda benimle tamamen iletişimi koparmıştı ne takip ediyor nede yazıp arıyordu Medyum Hüdai 11 temmuz itibariyle hayatımı kurtardınız hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır sizi her yerde herkese önereceğim.

 28. Amanda dedi ki:

  3 senelik bir ilişkim vardı erkek arkadaşım beni ben erkek arkadaşımı çok seviyordum ama sürekli kavga etmeye başladık ayrıl barış çok Can sıkıcırnbir hale gelmişti erkek arkadaşımın ailesi de beni çok seviyordu sürekli ayrılıp barışmayı alışkanlık haline getirdiğimiz için son ayrılığımızı da umursamadım bu arada erkek arkadaşım bı kızı kaçırıp nişanlanmış sanırım onu seviyodu ama bu arada hala ailesi ile konuşuyordum kayınpederimin yardımı ile Hüdai hocama ulaştık 1 temmuzda ulaştık ve 4 temmuzda biteceğini söyledi sonrasında zaten sözünün arkasında rahatlıkla durdu erkek arkadaşım kızı götürdü evine bıraktı nişanı attı çok pişman olduğunu söyledi geri geldi şuan çok mutluyuz teşekkürlerrnHüdai hocam.

 29. Yaren dedi ki:

  Bı kız vardı ailesi başkasıyla evlendiriyodu seviyordum gönlüm hiç razı değildi ama kız çok mutluydu sanki bı gece mesaj geldi kız benim onu sevdiğimi biliyodu mesajda “dışardan mutlu göründüğüme bakma gerçekten hiç mutlu değilim ben seni seviyordum kader bizi bir araya getirmedi iyi bak kendine’ yazıp engellemişti temmuz ayının ilk gününde internetde dolaşırken Hüdai gördüm arayıp danıştım hocamın önerisiyle kızın ailesine bağlama işlemi yaptık evleneceği adam ve ailesine de soğutma işlemi evlilik hazırlıkları devam ediyodu endişeyle bekledim onları nikaha 1 hafta kala nişan atıldı duyduğuma göre ortada bir aldatma mevzusu dönmüş kızla görüşmeye başladık ailesine kendimi sevdirdim şuan çok mutluyuz 4 günde yani 4 temmuzda her şey tamamlandı mucizeler yarattınız Hüdai hocam.

 30. Berna dedi ki:

  Mrb Arkadaşlar bu adam gerçekten bir harika işini bu kadar iyi yapacağını tahmin etmemiştim 2 senedir bir ilişkim var kıza evlenmek istediğimi söylüyorum bana daha o kadar bağlanmadığını, hazır hissetmediğini söylüyordu Hüdai hocamla konuştuk bağlanma işlemi yapmaya karar verdik 4 gün sonunda olacağını söyledi günleri 4 gözle sayıyordum 3 gün geçti gecesinde uzatmaya gerek olmadığını duygularından emin olduğunu söyleyerekrngeldi 8-11 temmuzda yaptığımız çalışmalar şimdi çok rahata erdirdi yanıma dünyalar benim oldu o an resmen nişanımıza 2 hafta kaldı bu adam gerçekten bu işi yapıyor teşekkür ederim hocam.

 31. Nihal dedi ki:

  merhaba arkadaşlar benim işlemim 1 hafta önce tamamlandı Medyum Hüdai beye Aşk büyüsü yaptırmıştım üniversite zamanında başta hoşlandığımı düşündüğüm sonradan ona karşı olan hislerimin arttığını hissetmek beni çok kötü etkiliyordu aklımdan çıkmamaya başladı uzun zamandır kendisiyle konuşmamıştık arkadaşım böyle olmaz bir medyuma danış ritüel yap büyü yaptır diye ısrar edince internetten medyum aramaya başladım karşıma 100’den fazla site çıkmıştı hangisine güveneceğimi bilmiyordum karar vermek zordu ilk çıkan sayfayı aradım telefonu açar açmaz bana fiyat vermeye başladı yüzüne kapattım diğer sayfalara baktım yorumlara baktım aradım beni dinledi bakım yapacağını söyledi bazı bilgiler istedi birde bin tl istedi ucuzda değildi istemediğimi söyledim kapattım umudum azalmaya başlamıştı o yüzden aramayı bıraktım yattım uyudum gecenin bi saati arkadaşım aradı bana bi medyum bulduğunu söyledi oda işlem yaptırmak için arıyormuş bakım yaptırmış bir çok şeyi bilmiş web sayfasını attı bana yorumlarını okudum çok güzeldi aramaya karar verdim sesi çok hoştu huzurlu hissettim kendisine durumu 4 temmuzda açıkladım ve 8 temmuzda sonuç alacağımızı söyledi kendimi kendisine durumu anlattım konuştuk bana 4 gün süre verdi sana o çocuğu Aşık edicim dedi çok umutluydum işleme başladık 4 gün sonra bir mesaj gelmişti o çocuktan böylelikle konuşmaya başlamıştık işlem sonu ilişkimiz çok ilerideydi böyle bir şeyin olduğuna inanamıyorum size ne kadar teşekkür etsem azdır hocam sağolun sizi her tanıdığıma her sayfaya yazacağım bilgilendireceğim..

 32. Window replacement Quine dedi ki:

  Mien
  [url=https://aspectmontage.com/window-replacement-quincy/]Window replacement Quincy[/url] Inauguration Boston offers a accomplished include – we not just barter high-quality windows, but also victual professional crowning with a full guarantee. Wisdom the largest in Massachusetts with our extensive window solutions

 33. Esin dedi ki:

  1 buçuk senelik bir ilişkim var aramızda bazı nedenlerden dolayı soğukluk girdi sevgilim sanki beni sevmiyo gibi hissetmeye başlamıştım internetde medyum araştırırken Hüdai beyi gördüm Hüdai beyden kaşık büyüsü yapmasını istedim 12 gün içinde eskisinden bile iyi olacağımızı söyledi tüm sorularıma ilgiyle yanıt verdi gerçekten çok ilgili bir medyum kendisi 4 günün sonunda 4-8 temmuz arasında gerçekten eskisinden bile daha ilgiliydik birbirimize sorunlarımız çözülmüştü işinin ehli bir medyum çok teşekürler hocam.

 34. Fatma dedi ki:

  mrb arkadaşlar gelin görümce atışmalarından birini yaşıyordum bir gün görümcem boşluğuna gelip büyü yaptırdığını bizi ayıracağını söyledi ilk başta inanmamıştım üzerinden zaman geçtikce eşimle aram bozuldu ayrılmak istediğini söyledi ne yapacağımı şaşırdım internetdeki yorumlara bakınca hüdai bey gerçekten işinin ustası bir insandı aradım ve gayet ilgiliydi 4 gün içersinde işimi çözdü eşim bağlandı tekrar ilgilenmeye başladı çok mutluyuz artık sağolun hocam.

 35. Ahmet dedi ki:

  Askerden gelir gelmez başladı benim serüvenim geldim işlerin başına beni koydular hemen daha sonra da evlen diye tuturdular karım cezayirden geldi anlaşamadık konuşamadık çünkü aynı dilli bilmiyorduk karım beni seviyordu çok seviyordu gözlerinden bille belliydi ama ben onu sevemiyordum hüdai hocamdan karımın gözüme güzel görünmesi için işlem yapmasını istedim bana şirinlik işlemi yapacağını daha sonra aşk işlemi yapacağını söyledi bu ikisinin toplam 4 gün süreceğini bellirti ben de sabırla bekledim 4-8 temmuz arasında aldığı para kuruşu kuruşuna hakkıdır işlemler hem gününde oldu hemde gayet ilgili bir hocaydı teşekürler hüdai hocam.

 36. Nadire dedi ki:

  İşler nasıl bir noktaya geldi bilmiyorum evlilik aşamasındayken sevgilimin ailesi beni çok güzel görür severdi evlendikten sonra hepsinin bakışı değişti nasıl olduğunu bilmiyorum onlara karşı yaptığım yanlış bir hareket de olmamıştı bı hocayla çalışmak istedim Hüdai hocanın yorumlarına denk geldim işini güzel yaptığı yorumlarından belliydi konuştuk şirinlik çalışmasırnyapmamız gerektiğini söyledi 4 gün yani, 1-4 temmuz arasında sürdü çalışmamız bu sürede bana karşı davranışları değişiyor ilk zamanki gibi güzel davranmaya başlamışlardı Hüdai hocama ne kadar teşekkür etsem azdır kesinlikle öneriyorum.

 37. Minecan dedi ki:

  Medyum Hüdai ile çalışmamı anlatmak istiyorum kendisne 8-11 temmuz arasında ulaştım ilgili ve saygılı bir insan öncelikle bunun için teşekkür ediyorum sevgilimle aram iyi değildi ama o bana takıntılıydı başıma bela almak istemiyordum bu yüzden ilk başta onu soğutup kendisinin ayrılmasını sağlayacaktım hüdai hoca ile bunu konuştuk soğutmak için 4 gün verdi bu sürede kopukluklar olmaya başladı 3. Gün ayrılmak istediğini kendisi söyledi teşekkürler hüdai hocam.

 38. Kerime dedi ki:

  merhaba arkadaşlar ben 1 yıl önce Türkiye’den Almanya’ya gelin olarak gittim kocamla birbirimize aşıktık hala da o şekilde ama farklı alışkanlıklarımız olduğu için görümcem beni hiç sevmedi sürekli aramızı bozmaya çalışıyordu görümcemin beni sevmesi için bir hocayla konuşmak istedim hüdai hocayı gördüm aradım ve ona durumu anlattım bana şirinlik büyüsü yapacağını söyledi biz 4 gün çalıştık 4-8 temmuz arasında hüdai hoca ile birlikte ve görümcem artık karışmıyor ve beni sevmeye başladı hüdai hoca ile çalışmak güzeldi teşekkürler hocam.

 39. Gonca dedi ki:

  Medyum hüdai çalıştığım en iyi medyumlardan biridir 2 tane medyumla çalıştım biriktirdiğim tüm paraları kaptırdım hüdai ile bağlama çalışması yaptık eşimle aram kötüydü ayrılma sefasına gelmiştik evliliğimi kurtarmak istiyordum çünkü hem çocuğum vardı hemde eşimi çok seviyordum bunu hüdai sayesinde 4 günde başardım kendisi bana 1-4 temmuz arasdına yardımcı oldu teşekkürler hocam.

 40. Jale dedi ki:

  Arkadaşlar 8 yıllık evliydim kocam beni insan yerine koymazdı kaynana görümce ne derse o olurdu sürekli baskı yapar onlar tarafından yönetilirdim arkamda kimse yoktu tek çocuğumdan başka onun da yaşı küçük olduğu için ilerde beni suçlamasın benim de mi hatrım yoktu niye beni babasız bıraktın demesin diye susuyordum bundan 1 hafta önce karşılaştık hüdai hocamla 4 8 temmuz arasında işlem yaptırdıktan sonra hayatım adeta cennete dönmüştü çok mutluydum Allah ayağına taş değdirmesin hocamın.

 41. Berna dedi ki:

  Oğlumun bir ilişkisi vardı ben hiçbir zaman onaylamadım bir insana hiç mi içi ısınmaz insanın ısınmadı Allah razı olsun hüdai hocamdan allah ne muradı varsa versin 4günde çocuğumu o kızdan uzaklaştırdı şuan tiksintiyle bahsediyor o kız da başkasıyla nişanlanıyormuş duyduğuma göre 8-11 temmuz arasında her şey bitti çok mutluyuz ailecek gerçekten içimin ısınmadığı kadar vardı teşekürler hocam.

 42. Gönül dedi ki:

  mrb arkadaşlar Bu yaptığım doğru değil biliyorum ama gerçekten insan evince ne yaptığına şaşırıyor 2 senedir bir çocuğa aşıktım çocuk hiçbir şekilde karşılık vermedi hüdai beyle konuştuk onu bana bağlayacağını söyledi bu gerçekten olurmuydu denemekten zarar gelmez diyerek başladık bağlama çalışmasına 4 gün süre verdi bana 3 günün sonunda yakınlaşmaya başladık artık onun da beni sevdiğini hissediyordum 8-11 temmuz arasında mucizeler gerçekleşti gerçekten teşekürler hocam.

 43. Amanda dedi ki:

  3 sene nişanlı kaldık aldatıldığımı öğrendim eğer ben nişanı atsaydım ailem pişman edecekti bu yüzden medyum aramaya başladım işini gerçekten iyi yapacak birini arıyordum bu nişan evliliğe gitmeden atılmalıydı Medyum hüdai beyle 8 temmuzda karşılaştık anlattım ona durumu 4 gün içinde halledeceğini söyledi bekledim sabırla bu süre içinde olduğundan daha iyi davrandım ona 3 günrnsonunda 11 temmuzda kendisi itiraf etti benden soğduğunu beni aldattığını nişanı atmak istediğini çok teşekkür ederim hüdai bey hayatımın hatasından kurtardınız beni.

 44. Nesibe dedi ki:

  Medyum hüdai çalıştığım en başarılı medyumdur gerçekten bu işi olduğundan daha iyi bir şekilde yapıyor söylediği 4 günlük işlem süresince bilgilendiriyor gerçekten çok memnun kaldım

 45. Safiye dedi ki:

  ben 10 gün önce yani 1 temmuz tarihinde Medyum hüdai hocam ile iletişime geçerek bir geri getirme çalışması yaptım beni terk eden sevgilim için 4 gün süre vermişti hocam daha 3. gün bitmeden kapıma dayanıp çok pişman olduğunu söyledi gerçekten inanılmazdı sağ olun hocam.

 46. Kader dedi ki:

  Medyum Hüdai ile çalışmamın sebebi yorumlardı kendisi hakkında çok güzel yorumlar yazmışlardı kendisini arama kararı aldım gerçekten dedikleri kadar vardı konuşması bile güven veriyordu işlemim 4 gün gibi çok kısa sürede sonuçlandı 4-8 temmuzda her şey bitti kendisiyle çalışmayı düşünenler kesinlikle aramalı bana hak vereceksiniz bundan eminimrnburdan hüdai hocama tekrardan teşekkür ediyorum .

 47. Rahşan dedi ki:

  Zorla evlendirildim görücü usulü hiçbir şekilde gönlüm yoktu Hüdai hocam ile bu konuda çalışma yapıyoruz babam pişman olnaya başladı gözlerinde bile o pişmanlığı görmeye başladım insanlar beni anlamaya başladı umutlarım tomurcuklandı işlemimizin sonunda muradıma ericem inşallah teşekkürler hüdai hocam daha 4 günden gözlerindeki pişmanlığı görmek bile beni çok mutlu etti

 48. Berra dedi ki:

  Medyum Hüdai ile 8 temmuz gününde aşk çalışması yaptırdım aynı binada oturan platonik aşk yaşadığım bir adam vardı yüzüme dahi bakmak istemiyordu bu adamı ne yapıp ne edip kendime aşık edecektim çünkü gerçekten seviyordum Hüdai gerçekten iyi bir dinleyici ve çok iyi bir insan durumu anlattım bana çözüm yollarını söyledi ve fiyat konusunda anlaşma yaptık işlemlere başladık gerçekten şok oldum 3. gün gecesinde yani 11 temmuzda adam ayağıma kendisi geldi konuşmak istediğini kendisi söyledi gerçekten işinin ehli ve günü gününe yapıyor işini.

 49. Arda dedi ki:

  Merhabalar arkadaşlar ben arda hayatımda ilk defa bir insanı sevdiğimi hisettim karşılık alamadım bu yüzden Medyum Hüdai ile bağlama işlemi yaptırdım 4 günde sonuç alacağımızı söyledi 1-4 temmuz arasında başlamıştık göz teması bile kuramadığım kız artık sürekli bakmaya benimle konuşmaya bile çalıştı Hüdai beye teşekkür ediyorum çalışmalarınızı güvenle yaptırabilirsiniz.

 50. Tülay dedi ki:

  5 yıllık evliyim kocamın beni aldattığını öğrendim mesajları gördüm kocamın haberi yoktu bu durumdan daha sonra kocam evi terketti kaldım tek başıma Medyum Hüdai ile karşılaştık geri getirmek için işlem yaptık 4 gün sürdü işlemimiz ve 3. gün olmadan daha kocam bin türlü özürle çiçekle kapıya geldi tekrar o gün bugündür hiçbir sıkıntımız yok Hüdai bey teşekkür ederim.

 51. Arif dedi ki:

  Hocam lütfen dönüş yaparmısınız

 52. Sena dedi ki:

  Medyum Hüdai Hoca bey ile tanışmadan önce gerçekten o kadar kötü durumdaydım ki Medyum bey bildiğiniz hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim. Eşim beni bırakın ikiz çocuklarımızı bile düşünmeden evi terk edip gitmişti. Ağlamaktan göz pınarlarımda su kalmadı. Aileme de gidemem çünkü Almanya’da bir düzen oturtmuştuk. Çocuklarımı okuldan alamazdım. Bizim düzenimiz bozuldu onlarınki bozulmasın istedim. Son çare olarak bir medyum arayışına çıkmıştım. Almanyada yaşadığım için güvenebileceğim bir medyum bulmak daha da zorlaşmıştı benim için. Türkiyede bir arkadaşım orada bir medyumla çalıştığını ve almanyada da çalıştığı kişiler olduğunu söylediğinde için rahatlamıştı. Hemen numarasını alıp aradım konuştum ve eşime geri getirme büyüsü yaptıracağımı söyledim. Hemen işleme Mayısın 7’sinde başladı. Aradan 3 gün geçtiğinde eşim elinde çiçekle özür dileyerek eve geldi. O kadar şok olmuştum ki. Medyum Hüdai Hoca gerçekten çok güvenilir harika bir medyum arkadaşlar. Siz de benim gibi bir durumdaysanız mutlaka danışmanızı öneririm.

 53. Gulcin dedi ki:

  Deli gibi sevdiğim sevgilim bir anda hiçbir sebep belirtmeden beni terk edip gitmişti. Bu durum çok üzdü ve sinirlendirdi beni. Onu hala daha çok sevdiğim için geri getirme büyüsü ile getirmeye karar verdim. Bu büyüyü yapan medyumlara baktığımda en iyi yorumların hep Medyum Hüdai beyde olduğunu gördüm. Gerçekten de haklılarmış arkadaşlar. Sevgilimi 3 gün gibi kısa bir sürede geri getirmişti ve artık çok mutluyuz. Eski günlerdeki gibi. Hatta yavaştan evlilik konularını bile açmaya başladı… Medyum Hüdai bey allahım sizden razı olsun

 54. Büşsra dedi ki:

  Evde hiç huzurum kalmamıştı arkadaşlar. Eşim sürekli her şeyi sorun yapıp kavga çıkartıyordu. Medyum Hüdai Hoca sağ olsun beni rahatıma kavuşturdu. Kendisine durumu anlatıp 7 Mayısta soğutma büyüsü yaptırdım. O kadar etkili oldu ki. Aradan 5 gün geçti ve artık tamamen rahata ermiş bulunuyoruz. Gerçekten rahat bir nefes aldım. Allahım sizden razı olsun Medyum Hüdai Hocam

 55. Zuleyha dedi ki:

  Gunaydin arkadaslar ben Medyum Hüdai beyden çok memnun kaldigimi belirtmek icin bu yorumu yapmak istedim. işyerinde bir bayan vardi çok hoşlanıyordum kendisinden. Aşık etme büyüsü yaptırmak istedim. Ofiste anlattığım arkadaşım Medyum beyin adini duymuş birkaç kisiden bana da söyledi güvenebilirsin diye. Ben de görüştüm. Çok iyi ilgilendi benimle çok kanim ısındı kendisine. İşinden anladığım da belliydi. İsimi 3 gün gibi kisacik bir sürede halletti çok teşekkür ediyorum kendisine gercekten çok mutlu etti beni. Su an yavaş yavaş yemeklere kahve icmelere gitmeye başladık dediğim gibi çok mutluyum. Var olasınız hocam

 56. Ayse dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar benim 3 yıllık güzel giden bir ilişkim vardı gün geçtikte kız arkadaşım benden uzaklaşmaya başladı beni eskisi gibi sevsin diye bir çok medyuma başvurdum ama hepsi dolandırıcı çıktı hiç biri sonuç vermedi arkadaşımın tavsiyesi üzerine ayın 7’sinde nMedyum Hüdai Hocayı tanıdım geri döndürme ve bağlama büyüsü yapacağını ve 3-4 gün içinde sonuca ulaşacağını söyledi yaptığı bağlama büyüsü sayesinde kız arkadaşım çok hızlı geri döndü şu an nişanlıyız allah razı olsun çok güvenilir bir Medyum çok teşekkür ederim…

 57. Caner dedi ki:

  Valla medyum Hüdai hocamın üstüne bir hoca tanımam. Benim sevgilim benden ayrıldıktan sonra en yakın arkadaşımla birlikte oldu başlarda bana inat diye yaptığını düşündüm ama baktım yok iş ciddiye gidiyor Medyum Hüdai beyden yardım istedim hemen geri getirme işlemi yaptı Mayıs 7’de başladığımız çalışma 10’unda bitti. Bir gün içinde her şey yoluna girdi ve çok şaşırdım böyle bir sorunda bile beni yadırgamadan yardım ettiği için yüzlerce kez teşekkürler

 58. Ali dedi ki:

  Medyum Hüdai konusunda bugün gördüğüm üçüncü yorum sanırım. Herkes bunu soruyor. Ben geçen sene çalıştım o adamla, hala devam ettiğine inanamıyorum. Geçen sene harika bir çalışma yapmıştık ve bu ay tekrardan ulaştım. Eskiden çalıştığımız için hızlı şekilde çalışmalara başladık. Bu ayın 7’sinde başladığımız çalışma 11 inde sonuç verdi. Medyum Hüdai bu işi 4 günde çözdüyse başkası çözemez. Bu yüzde bende sizlere Hüdai hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum.

 59. Dilara dedi ki:

  Herkese geçmiş olsun arkadaşlar bende Hüdai hocayla çalışmaya başladım 7’sinde 2 gün önce sonuç alabildik hiçbir şekilde yazmayan ve benden uzak duran sevgilim artık peşimde sürekli koşuyor. Son çaremde bana çözüm bulan Hüdai hocam sağolsun. Rabbim herkesin yardımcısı olsun kimseyi darda bırakmasın

 60. Irmak dedi ki:

  Buyu bozma konusunda benim de basimdan gecen biseyler oldu o yuzden yazmak istiyorum ozellikle bu zor durumlarda olanlara rehberlik etsin diye Benim lanet olasi bir akrabam var ismini vermek istemiyorum iki defa buyu yapti birini kendim buldum attim sonrasinda ikinci buyuyu medyum Hüdai hoca sayesinde bulup bozdurdum 3 gün kadar sürdü ve 10 Mayısta sonuç aldık gözüm kapalı önerebileceğim tek kişidir kendisi

 61. İrem dedi ki:

  Nazara çok inanan bir insanım bu yüzden ne firma adı vereceğim ne de geldiğim pozisyonu yazacağım. Ama kısaca söylemek gerekirse, benim istediğim bir pozisyon yukarıya terfi iken son iki ayda üç defa terfi aldım, benim gözümde imkansız olan bir durumdu, büyü etkisini kanıtlamış oldu benim için. Bugüne kadar çok farklı çalışmalar denemiş olsam da yapılan işlemler içinden ilk defa bir işlemden tam anlamıyla mutlu ve memnun kaldığımı söyleyebilirim. Hüdai hocam sayesinde 3 gün sonuç aldık. Kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum

 62. Polat dedi ki:

  İngiltere’den yazıyorum, yorumuma öncelikle gece geç saatte arasam bile her zaman bana yanıt veren Hüdai hocama teşekkür ederek başlamak istiyorum. Sadece işiyle değil insanlığıyla da diğerlerine örnek olması gereken biri gerçekten. Çok farklı bir insan ve daha önce çalıştığım medyum hocalara benzemiyor. 7 Mayısta başladığımız çalışma 10 Mayısta tamamlandı. Vefk işlemi yaptırdım, çalıştığım firmada ilerlemek için başarı amacıyla yapılan bir işlemdi. Kısa sürede elime ulaştı, belki batıl inanç dersiniz bilmiyorum ama nasıl etkiler gösterdiğini ve tam olarak ne gibi sonuç verdiğini yazmak istemiyorum.

 63. Semra dedi ki:

  Medyum Hüdai diyorum başka da üzerine medyum tanımam onun gibi 3 günde iş bitiricem diyen ve de sözünü tutabilen bir medyum yok. 3 günde sonuç aldım 7 Mayısta başlamıştık 10 Mayısta her şey tamamlandı. Kesinlikle öneriyorum çalışın ve sonucu görün

 64. Gokhan dedi ki:

  Dostlar bazen hepimiz umutlarımızın gerçekleşmesi için büyü yapmak isteriz, ancak bunu evde kendi bildiğimize yapmamız son derece yanlış olur. Ben de bunları düşünerek bir hocadan destek almaya karar verdim, ancak dolandırıcılardan da bir o kadar çekiniyordum ve inceleme yaptım. Medyum Hüdai Hoca nın güvenilir olduğunu anladım ve papaz büyüsü ile çalışma yaptım kendisiyle. 7 Mayısta başladığımız çalışma 10 Mayısta sonuç buldu. Kendisi çok güvenilir.

 65. Asli dedi ki:

  Dostlar bazen hepimiz umutlarımızın gerçekleşmesi için büyü yapmak isteriz, ancak bunu evde kendi bildiğimize yapmamız son derece yanlış olur. Ben de bunları düşünerek bir hocadan destek almaya karar verdim, ancak dolandırıcılardan da bir o kadar çekiniyordum ve inceleme yaptım. Medyum Hüdai Hoca nın güvenilir olduğunu anladım ve papaz büyüsü ile çalışma yaptım kendisiyle. 7 Mayısta başladığımız çalışma 10 Mayısta sonuç buldu. Kendisi çok güvenilir.

 66. Esin dedi ki:

  Bugün görüştüm kendisi ile yardım edeceğini söyledi Allah’ım nolur gerçek olsun nNolur dileğim kabul olsun

 67. Filiz dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben Medyum Hüdai hocaya aşk ve bağlama işlemi yaptırdım. 4.gununde 2 buçuk yıldır ulaşamadım beni bırakıp giden erkek arkadaşım beni özel numarayla arayarak halimi hatrımı sordu.beni ozledigini söyledi.cok mutluyum suan icin cok nadir konuşuyoruz ama aklına geldigimi söylüyor. daha neler olcak bilmiyorum ama suan icin umutluyum.sunuda belirtmek istiyorum hüdai hocayla tereddüt etmeden konuşabilirsiniz.

 68. Aysen dedi ki:

  Her yerde yazıyor iyi araştırmadan önce hocayla çalışmayın diye, sahtekar kaynıyor ortalık. Eğer işiniz acilse, araştırmaya vakit bulamıyorsanız veya araştırıp bulamadıysanız size Medyum Hüdai önerebilirim. Medyum Hüdai hoca’ya vefk çalışması yaptırdım, vefkleri yaklaşık bir haftada teslim ediyor, etki süresi 1 ile 2 gün arası demişti ama 4günü bulduğunu görmedim. Bugüne kadar dört kez vefk yaptırdım ve her seferinde yaklaşık 4 gün içerisinde vefkin etkisini görmeye başlıyorum. Hatta her seferinde etkisi tamamdır, daha fazla birşey olamaz derken daha da iyiye gidiyor. Bu açıdan çok başarılı bir hoca olduğunu düşünüyorum.

 69. Mert dedi ki:

  Hüdai hoca iyidir hoştur ama disiplinli çalışıyor ve prensipleri var herkesi kabul etmiyor benim çevremde 5 kişi aradıysa 4’ünün işlemi için bunun oluru yok boşa uğraşmayın dedi diğer çalıştığı arkadaşımın işlemi 4 gün sürdü eşiyle artık aralar güzel problemler ortadan kalktı Hüdai hoca bu anlamda son derece güvenilir iyi sonuçlar veriyor onunla görüşün zaten telefonu açtığınızda gerçek bir yeri aradığınızı anlıyorsunuz

 70. Anonim dedi ki:

  tüm evli çiftlerin başına gelir evlilik sorunları benimde başımda böylesine çıkılmaz bir sorun geldi evliliğim herkes tarafından sabote edilmeye çalışmaktan kurtarmaya çalışıyordum ama artık yoruldum elimden gelen her şeyi yaptım eşimi sevdiğim ve bir çocuk hayali kurduğum için şuan eşimle ayrılma noktasına geldik son çare olarak internette güvenilir medyum Hüdai hocaya denk geldim. hocam bana gösterdiği yardım sayesinde 3-4 gün içinde sonuç aldık ve gerçekten aile olarak rahatladık diytebilirim herkese kendisini öneriyorum kesinlikle ulaşın.

 71. Bekir dedi ki:

  bu site sayesinde Hüdai hocayı buldum ilk önce bu siteyi kurup insanlara seçenekleri ve deneyimlerini anlatmak için alan oluşturan kişi ellerini öpülesice tabi en büyük pay hocamın gerçek bir alim benim çözülemez dediğim bir sıkıntımın çözülmesine 4 günde vesile oldu Allahım ondanda binlerce kez razı olsun

 72. Aysen dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba 1.5 senelik ilişkim yok yere bitti geri döndü bir defa kendi kendine affettim sonra tekrar eften püften sebeplerle bitti sevmiyorum istemiyorum sıkıldım bunaldım dedi ve karşıma Hüdai hoca çıktı bana verdiği destekle birlikte sevgilim geri döndü. İşlemler 4 gün kadar sürmüştü. Eğer ilgiliyseniz kesinlikle

 73. Feyzacan dedi ki:

  Ben en iyi medyum hocayı öneriyorum geri getirme yaptırdım kendisine be başarılı oldu. Adının en iyi medyum Hüdai hoca diye anılması beni etkilemişti ve hislerim boşa çıkmadı sevdiğim insanla beni 3-4 günde kavuşturdu. İşlem yaptırmak isteyen başkaları da olabilir onlar için en iyi medyum hocanın numarasını bırakıyorum.

 74. Gonca dedi ki:

  Selamlar size başımdan geçen bir durumu anlatacağım belki ona göre sizede bir iyiliğim dokunur. 8 yıldır evliydim eşimle aramızda ufak tefek tartışmalar dışında asla sorun olmadı hele ayrılık hiç olmadı. Ama bir süre sonra eşim bir anda benden soğuduğunda söylemeye başlayıp eve geç saatlerde gelmelere başladı. Sebebini sorduğumda ne dersem diyim bana yeterli cevapları vermedi. Daha sonra bir anda benden ayrıldı. Sonrasında çok uğraştım çabaladım ama bir türlü kendisini barışmaya ikna edemedim. En son karar verip bir hocayla görüştüm. Bu hoca da Hüdai hoca. Hocamın sayesinde her şeyi 4 günde öğrendim. Başka bir kadın eşimle arama girmek için eşimi benden soğutmaya yönelik büyü yaptırmış. Allah’a şükür Hüdai hocam büyüyü bozdu ve eşimle aramız düzeldi. Sizler için de Hüdai hocanın numarasını bırakayım belki işinizi görür. Gerçekten çok ilgili bir hoca

 75. Semih dedi ki:

  Selamlar ben Gaziantep’ten yazıyorum herkese iyi akşamlar ben en iyi medyum Hüdai hocadan bahsetmek istiyorum şuan internette denk geldim geri getirme büyüsüne . En iyi medyum hoca geri getirme konusunda bundan 5 sene önce kız kardeşime yardımcı olmuştu sizler için söylemek istedim 4 günde sonuç almıştık. Kendisi ablamın ayrıldığı nişanlısıyla tekrar barışmalarını sağladı.

 76. Ahmet dedi ki:

  Merhabalar ben direk konuya girecem. Çünkü ben Hüdai hocayı bulana kadar bir sürü para kaybettim. Hüdai hocayı kötüleyen kim varsa Allah onları islah etsin bu adam işinin eridir kardeşim. Bu adam başka bir adam. Geri getirme denince akla gelen adam 4 güne kadar direkt işlemleri bitiriyor. Her zaman her yerde savunacağım bu adamı. Bu adam bizim için bambaşka. Allah senden razı olsun Hüdai hocam

 77. Osman dedi ki:

  Yaklaşık 6 yıllık bir ilişkim vardı sevdiğim insanla liseden beri birlikteydik iş evliliğe ciddiyete gelince işler karıştı ailesi beni istemedi sırf Aleviyim diye karşı geldiler. Sonrasında bir şekilde kızı benden soğuttular. Daha sonra ne yapacağımı şaşırdım internette dua ararken Hüdai hoca ismiyle karşılaştım ve arayıp şansımı denemek istedim. Sevgiliyi geri getirme çalışmaları yaptığı yazıyordu. Aynısından bende istedim. İyiki de istemişim. Çünkü kıza benden soğuması için büyü yaptıklarını söyledi Hüdai hoca. Be büyüyü kaldırıp 4 gün içerisinde tekrar sevdiğimle birleşmemi sağladı şun evliyiz ve çok mutluyuz Allah Hüdai hocamdan razı olsun

 78. Aliye dedi ki:

  Allahım sana şükürler olsun yarabbim Hüdai hocayı karşıma çıkaran herkesten Allah razı olsun 3 senedir eşimi göremiyordum çocuklarım da yanındaydı onları da göremiyordum ama Hüdai hocam sağolsun 4 gün içerisinde halletti. Çok mutluyum allahım Hüdai hocayla mutlaka geri getirme konusunda görüşün. Gerçekten anlattıkları kadar harika bir hoca.

 79. Sultan dedi ki:

  5 hocayla çalışıp alamadığım sonucu ben en iyi medyum Hüdai hoca ile aldım. Sevdiğim çocukla ayrılmıştım tam 5 tane hoca yaparım diyip yapamadı. Ama allahtan en son en iyi medyum hoca çıktı karşıma ve 4 günde geri getirdi sevdiğimi. Allah senden razı olsun Hüdai hocam

 80. Asiye dedi ki:

  Selamlar iyi pazarlar herkese. Ben başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum. Ben evliydim evliliğim çok güzel gidiyordu ancak birden eşim benden soğumaya başlamıştı gel zaman git zaman iş ayrılığa kadar geldi ve ayrıldık. Ben bunu kabullenemedim çünkü iki çocuğumuz vardı. Ama eşim onları bile görmezden geldi ve bitirdi. Üstelik ortada elle tutul bir sebep bile yoktu. Sonrasında Hüdai hocayla tanıştım. En iyi medyum hoca eşimi bana 3-4 gün içinde geri getireceğini söyledi. Ayrıca üzerimizde bir işlem varsa temizleneceğini söyledi. Söylediklerinin hepsi de oldu. Şuan eşimle birlikte çok mutlu bir evlilik geçiriyorum. Bunu en iyi medyum hocama borçluyum :))))

 81. Aysen dedi ki:

  7 senedir sevgili olduğum insanla artık evlenme aşamasına geldik liseden beri birlikteydik. Ancak ailesi maddi imkansızlıklarımdan dolayı beni istemedi ve bu evliliğe onay vermedi. Sevdiğim koz başlarda ailesini dinlemedi benle görüştü hatta kaçmayı düşündük ama sonradan ailesini dinledi ve ayrıldık. Sonrasında ben yapamadım gelmesi için çok çabaladım en son Hüdai hocayla tanıştım. Ve bana kıza ailesinin büyü yaptığını büyüyü bozarsa kızın tekrar 4 gün içinde geleceğini söyledi. Ve öyle de oldu büyüyü bozdu sevdiğim kız anında beni aradı. Mecburen kaçmak zorunda kaldık şuan evliyiz ve bir çocuğumuz var Hüdai hocamı hala arar halini hatrını sorarım. Bana emeği büyük.

 82. Yaprak dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar 2 sene görüştüğüm bir çocuk vardı herşey çok güzeldi. Taa ki ailesiyle tanışana kadar annesi ilk günden beri bizi ayırmak için herşeyi yaptı. En son çocuk bir anda sebepsiz yere ayrıldı. Aklım almıyordu çıldırmak üzereyken internette Hüdai hocayla tanıştım. Hüdai hoca bana 4 gün içerisinde sevgilimi tekrar getireceğini ve bunun evlilikle biteceğini söyledi. Öyle de oldu. Hatta kaynanam olacak o kadının bizi ayırmak için büyü yaptırdığını da söyledi Hüdai hoca. O büyüyü de kaldırdı. Allah senden razı olsun Hüdai hocam. Hüdai hocanın numarasını da bırakıyorum belki işinize yarar arkadaşlar

 83. Funda dedi ki:

  Ben 5 senedir evliydim. Evliliğim son dönemlerde sallantıya girdi. Kocam biraz eli ora görünce gözü dışarıya kaydı. Ve sen son benden tamamen ayrıldı eli para görünce dışardaki kadınlara yöneldi. Sonrasında geri gelmesi için barışmak için onca aldatılmaya rağmen yine ben adımlar attım ama gelmedi. En son boşanma davası açtı. O sırada karşıma Hüdai hoca çıktı ve geri getirebileceğini hatta geldikten sonra da bir daha ayrılık veya sorun olmayacağını söyledi. Dediği gibi de oldu eşim yüzüme bile bakmazken Hüdai hoca sayesinde 4 günde her şey tamamlandı şimdi bir dediğimi iki etmiyor şuan eskisinden bile mutlu bir evliliğim var. Teşekkürler Hüdai bey. Hüdai beyin iletişim numarasını da siz değerli arkadaşlarım için bırakmak istiyorum:

 84. Feyzacan dedi ki:

  Selamlar bende en iyi medyum hoca ile geri getirme büyüsü konusunda çalışma yaptım ve Allah’a şükürler olsun ki benim içinde geri getirme tuttu. Eşimle boşanma aşamasına girmiştik hatta dava bile açmıştı boşanmak adına ama en iyi medyum hocam sayesinde 4 günde her şey tamamlandı davadan da vazgeçti ve şuan herşey çok güzel. en iyi medyum hocanın numarası :

 85. Alim dedi ki:

  Hüdai hoca ile iş yerinde rızık, bereket, şans, bolluk için vefk çalışması yaptık bugün 3. gün ve etkilerini şimdiden görmeye başladım verdiği sürenin dolmasına daha vakit olduğu halde… tek amacım o kadar emek verdiğim maddi yatırım yaptığım işimde üzerimdeki kısmet ve rızık kapalılığını kaldırarak hak ettiğimi almak… ben bu siteyi hep görüyordum ama şimdi yazmak istedim gönül rahatığıyla güvenebilirsiniz kendisine bıkmadan usanmadan yardımcı oluyor en saçma sorularımı bile cevaplıyor.

 86. Sema dedi ki:

  Herkese selam olsun ben bu siteden okudugum yorumlardan yola cıkarak Medyum Hüdai hocamı buldum ve ona söz verdiğim icin buradayım.insallah bir daha buralara girmek nasip olmaz. Yorumuma geciyorum nişanlımla 1.5 senedir beraberiz evlenmemizin arifesinde aile tartısmaları sebeb ile nişan atıldı ve nişanlım benden cok sogudu cok üstüne geldim cok sıktım kacan kovalanır misali iyicee uzaklastı bennden. ve asla geri dönüşü olmaz diyen adam şu an tekrar benle evlenebilmek icin ailesine bile rest cektit önce Rabbimin sonra medyum Hüdai hocamın sayesinde cok güvenilir ve işini cok sağlam yapan bir hoca ariyorsanız mutlaka Hüdai hocamı ziyaret edin zaten yaptiği tüm calısmanın işlemin videsouna kadar cekip sizlere atiyor herseyi gözünüzle görüyorsunuz.. ve kesin sonuclar verior cok kısa sürede şimdiden herkese iyi işlemler diliyorum hoscakalın. medyum Hüdai

 87. Gulcin dedi ki:

  Burçak Kocamı geri getirmek için işlem yapmıştık biz Medyum Hüdai hocamla 72 saatte geri getirme büyüsü yaptı işlem ücretini ödedikten sonra 1 buçuk gün geçti valiziyle giden kocam deli gibi geri dönüp gelmişti ağlaya ağlaya af dilendi yani inşallah sana da aynı sonucu verir Hüdai hocam arayıp görüş

 88. Mehmet dedi ki:

  Medyum Hüdai helal olsun sana valla dediğin günde sÖzünü tuttun gelmez gelmez diye kulaklarını götürdüm ama sen sabret dedin.4cü günün sonun’da kapıma geldi köpek gibi pişman ağzımın içine bakıyor geri getirme işlemin % 100 tuttu aldığın para sonuna kadar helal olsun beeee…

 89. Nalan dedi ki:

  İyi akşamlar. Ben benden ayrılan nişanlım için medyum Hüdai bey geri getirme işlemi yapmıştık. 5 günlük süreç olucak demişti ama ben daha 4. Gündeyken her yerden engelleyen adam engeli kaldırdı ertesi gün aradı. Telefon ekranında aradığını görünce elim ayağıma dolandı ama hemen açmadım. Bekledim. Ben açmadıkça o ısrarla aradı 6-7. Aramada açtım ve ağlayarak pişman olduğunu affetmem için yalvardı resmen daha işlemin 4-5. Gününde böyle bir sonuç hemen olur muydu çok şaşırdım. Hüdai hocamı arayıp anlattım hadi hayırlı olsun dedi. Sevincimden evde bir sağa bir sola koşuyorum ne diyeceğimi bilmiyorum Allah razı olsun..

 90. Feyzacan dedi ki:

  işyerin de utanarak söylüyorum ama ben nişanlı bir adama aşık oldum. ilk başlarda benim suçum yoktu kendisi çok fazla ilgilendi değer verdiğini hissettirdi daha sonra benim bişeyler hissettiğimi anlayınca ben nişanlıyım dedi. hiçbir anlama veremedim bu davranışlarına çok acı çektim arkadaşımla birlikte medyum Hüdai beyle konuşup aşık etme büyüsü istedik ve kabul etti. kısa sürede bana aşık bir adamla karşı karşıya kaldım. nişan atıp benimle olmak istediğini söyledi hemen kabul etmedim süründürdüm biraz ama burada önemli olan böyle bir sonucu bana bir kaç gün içerisinde medyum Hüdai beyin vermiş olması. inanılmaz bir güce sahip çok memnun kaldım.

 91. Sultan dedi ki:

  iyi akşamlar semiha hanım. Ben Medyum Hüdai hocamızla çalıştım kendisi gerçekten mükemmel bir insan bende nişanlımdan ayrılmıştım düğüne 2 hafta kalmıştı geri getirme büyüsüyle 72 saatte halledeceğini söyledi bekledim sabrettim dua ettim valla dediği günde de geldi çok şükür ben çok memnun kaldım kendisinden istersen sen de bir görüş çünkü inanılmaz bir acı çektiğini çok iyi biliyorum. 0535 0196 746

 92. Semiha dedi ki:

  Arkadaşlar gerçekten çok zor durumdayım sevdiğim adam beni terk etti ve geri gelmesini istiyorum. Ayrıldığımızdan beri 3 ayda 11 kilo verdim ne yemek yiyebiliyorum ne uyku uyuyabiliyorum. Aynı şekilde devam eder ve bana geri dönmezse büyük ihtimalle ölücem ? Gideni Geri Getirme Büyüsü konusunda uzman bir medyuma ihtiyacım var. Yardım edin…

 93. Gokhan dedi ki:

  annemle babamın bitmeyen tartışmaları yüzünden evde huzur filan kalmadı deliricektim az daha hergün eve geldiğimde bir sürü kırık tabak bardak ile karşılaşıyorum. boşanmayı da kabul etmiyorlardı. gün geçtikçe bu huzursuzluk benim psikolojimi etkiledi en ufak şeylere çok büyük tepkiler verir oldum. nişanlım ile birlikte bulduk medyum Hüdai beyi arayıp sorunu anlattıktan sonra en uygun büyünün papaz büyüsü olduğunu ve yardımcı olucağını söyledi. işlemlere başladıktan 4 gün sonra eve geldiğimde sakinlikle oturduklarını gördüm hemen aradım Hüdai beyi sabırlı ol işlem bitsin daha güzel olucak dedi. işlem biteli bugün 6 gün oldu son 15 gün içerisinde kesinlikle ses yükseltme tartışma hiçbişey yok tanımasan uzaktan birbirlerine ne kadar aşık bir çift derim o kadar şoktayım şuan . sana ne kadar teşekkür etsem az kalır.

 94. Seher dedi ki:

  iyi akşamlar. medyum Hüdai bey bir harika ne diyebilirim ki evlilik büyüsünde bana vermiş olduğu sonuç karşısında şaşkınlığımı gizleyemedim. ne yaparsam yapiyim evlilik lafını duyunca deliren sevgili nasıl oldu bilmiyorum 4 günde evliliğe ikna etti üstelik inanılmaz bir sürpriz yemekle ne diyebilirim ki binlerce kez teşekkür ediyorum.

 95. Aysen dedi ki:

  Hüdai hocam gerçekten işinin ehli bir medyum. Ben böyle bir sonuç almak için 4 kişi tarafından dolandırıldım. 18 bin lira paramı ayrı ayrı medyum bozuntularına kaptırdım. Sonrada engel yedim ulaşamadım. Ama Hüdai hocam da da aynısının olmasından korktum. Ona da anlattım durumu hassas davranıp benimle sürekli iletişim halinde kaldı. Papaz işlemi yapıp kocamla aramda ki sorunları 4 günde sonuca ulaştırdı. Allah razı olsun hocam inşallah okursunuz bu yorumu hatırlarsınız beni.

 96. Emrah dedi ki:

  Gökhan kardeşim selamın aleyküm aynı dert benim başımda da vardı karım eşyaları topladı babasının evine gitti 1 ay sonra ben dönmesi için elimden geleni yaparken boşanma davasının kağıdı geldi Hüdai hocam ikna büyüsü yaptı 4 gün sonra karım telefonla arayıp yalvar yakar geri gelmek istediğini söyledi gittim aldım getirdim 10 gün oldu hiç olmadığı kadar sevgi dolu anlayışlı vallaha keşke en baştan görüşseydim diyorum. Sana da hayırlı haberler verir eminim kardeşim. selametle..

 97. Gokhan dedi ki:

  İyi günler herkese yardım çığlığı atıyorum. Ben eşimi aldattım ve pişman oldum. Kurtulmayı çok denedim yapmadım şantaj yaptı gidemezsin dedi sonunda da karıma yakalandım zaten ama ben ayrılmak istemiyorum. 1,5 ay sonra boşanma davası var Gerçekten Hüdai bey karımı bu karardan vazgeçirebilir mi ?

 98. Refika dedi ki:

  Her ne olursa olsun insanların pişman olma ihtimali şansı ne biliyim isteği oluyor ve eminim ki böyle bir hatayı bir daha yapmazsınız. Yardımcı olmak için yazıyorum Hüdai hocamla görüşün geri getirme büyüsü ikna büyüsü papaz büyüsü hangisi uygunsa hangisi size kesin ve hızlı çözüm vericekse karar verip başlar sonuç görürsünüz zaten bizim boşanma davamıza 4 gün kala vazgeçirdi kocamı sizde görüşün biran önce Mutlu akşamlar olsun.

 99. Zuleyha dedi ki:

  ya işte siz böylesiniz doyumsuz bir nefise sahipsiniz bende aynı şeyi yaşadım ama bu hikayede aldatılan kadın bendim Hüdai hocamla eşim için görüşmüştüm geri gelsin çocuklarının başında dursun diye 4 gün verdi ama daha kısada sürer dedi öylede oldu Allah razı olsun yuvamı çatımı dağıtmaktan kurtardı madem pişman oldun ara Hüdai hocamı da boşuna vakit kaybetme toparlasın o içine düştüğün durumu..

 100. İzzet dedi ki:

  Medyum Hüdai bey ile çalışmak gerçekten büyük ayrıcalıkmış. Bunu çalışmayanlar anlayamaz 6 tane medyumla çalışıp onlardan hayvan muamelesi görüp ilk defa işini bilen ve size insan gibi yaklaşan biriyle çalışmak gerçekten mükemmel. Her şeyden en önemlisi gözle görülebilir bir sonuç almak harika ya bana değer vermeyen hatta aşağılayan eşimi bunların tam tersi haline getirmesi gerçekten mucize benim için çünkü inanın ben ne yaparsam yapiyim yine bana değer vermesini kazanamamıştım. Aşk muhabbet İlim Çalışması yaptı bu arada Hüdai hocam herşey için bir kez daha teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir