Medyum Müşteri Yorumlari

Medyum Müşteri Yorumlari

Türkiye’nin en iyi hoca  ile çalışan insanların kendisi hakkında yapmış oldukları objektif medyum yorumlarına bu web sitesi üzerinden ulaşabilir, sizlerde kendisiyle çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bu sitede bulunan yorumlar tamamen objektif medyum yorumları olup medyum ile çalışan kişilerin olumlu ya da olumsuz bütün yorumlarına yer verilmektedir.

285 Yorum

 1. Umut dedi ki:

  Medyumlar arasında en iyi en mükemmel olan insan sana buradan bol selam saygı ve sevgi yolluyorum. O kadar iyi kalpli ve yardımseverdin ki bana abilik yaptın sorunumu dinledin çözüm yolları önerdin yaptığın bağlama büyüsü işlemi boyunca beni yalnız bırakmadın. Şimdi sürekli eve sarhoş gelen kocamı tanınmaz hale getirdin nasıl sevgi ve saygı gösteren bir adam oldu benimle birlikte herkes şokta. ALLAH ne muradın varsa versin. Seni tanımayan ve medyum arayan insanlara da kesinlikle tavsiyemsin başka ne diyebilirim ki ..

 2. Hafize dedi ki:

  Ben Medyum Hüdai hocam ile sevdiğim adam eşinden ayrılıp bana gelsin diye bağlama büyüsü yaptırdım. Adam 12 senelik eşine 4 gün içinde boşanma davası açtı ve anlaşmalı olarak tek celsede boşandılar. Hüdai hocam sayesinde sevdiğim adama kavuştum. Kesinlikle çalışmanızı tavsiye ederim. İşinin hakkını veren , verdiği sözü tutan ve işlem süresi boyunca sadece bir kere para aldığı için kendisine sonsuz teşekkürler.

 3. Vilda dedi ki:

  Bende Hüdai beyden özel bir konuyla alakalı yardım istedim sağolsun beni bu kötü durumun içinden 6 gün gibi bir sürede kurtardı sorunum gerçekten çok ciddi bir sorundu ama kabala hayatıma girince ne sorun kaldı ne keder hepsinden kurtuldum en önemlisi de içsel bir huzur yakaladım yaptığım her şeyden büyük zevk alıyorum. Kısacası hayat Hüdai bey ile tanıştıktan sonra yaşanılır bir hale geldi… Her şey için teşekkürler Hüdai bey

 4. Ayşe dedi ki:

  Medyum Hüdai hocam bir tanedi kendisi tanıdığım en iyi medyumdur. Bu zamana kadar bir çok medyuma binlerce lira para kaptırdım ama sonunda Hüdai hoca gibi birini buldumda onun sayesinde sevdiğim adamla evlenebildim. Kendisi ailemi ikna etmek için işlem yaptı nuh deyip peygamber demeyen ailem işlemden sonra yumuşadı ve ikna oldu teşekkürler hocam.

 5. Anonim dedi ki:

  Valla billa ben medyum Hüdai hocamın üstüne bir medyum tanımam nasıl iyi niyetli nasıl kendini bu kadar insanların sorunlarına adamış bir insan anlamıyorum ben tek telefonla her şeyi kabul etti. Benim sevgilim benden ayrıldıktan sonra en yakın arkadaşımla birlikte oldu başlarda bana inat diye yaptığını düşündüm ama baktım yok iş ciddiye gidiyor Medyum Hüdai beyden yardım istedim hemen geri getirme işlemi yaptı 4 gün içinde her şey yoluna girdi böyle bir sorunda bile beni yadırgamadan yardım ettiği için binlerce kez teşekkürler

 6. Cansu dedi ki:

  Medyum Hüdai beyin adını gördükçe mutlu oluyorum gerçekten yani tüm iyilikleri hak eden bir adam Manevi gücüyle bana görümcem tarafından büyü yapılmıştı özenle bozup temizledi koruma yaptı gerçekten bana çok yardımcı oldu. Bir kez daha teşekkür ediyorum buradan.

 7. Emre dedi ki:

  Ben bu zamana kadar çok hoca ile çalıştım ama hepsi dolandırıcıydı ne zaman Hüdai hoca ile tanıştım hayatım düzene girdi tüm işlerim olumlu sonuçlandı. Medyum Hüdai hoca ile geri döndürme ve bağlama işlemi üzerine çalıştım açıkcası ben çok memnun kaldım 4günde işlemlerim bitti olumlu sonuç aldık. Hüdai hoca ile kesinlikle çalışmanızı öneririm

 8. Gizem dedi ki:

  Buradaki olumlu yorumlardan yola çıkarak Hüdai hocaya ulaştım kendisiyle çalıştım tam bir profesyonel 4 günde üzerimizdeki büyüyü kaldırdı ve bizi rahata çıkarttı. Kendisiyle çalışacak olanlar tavsiye ederim.

 9. Fatma dedi ki:

  ben 3 ay önce geri döndürme işlemi için çalıştım 4günde sonuç aldık. medyum Hüdai hoca birtanedir kendisi çok mütevazi ve saygılı birisi diğer medyumlar gibi kaba değildir.

 10. Yağmur dedi ki:

  Evet bende Hüdai hocaya ulaştım muhtemelen bu hafta başlıyacaz çalışmalara keşke en başta Hüdai hoca ile çalışsaydım. Bakım yaptırdım bana anlattıklarından sonra ben şok oldum resmen herşeyi patır patır söyledi gerçek bir hoca olduğunu buradan anlıyorsunuz…

 11. Hacı dedi ki:

  iyi hoca arayanlar için önerebileceğim tek kişi Medyum Hüdai Daha önceden çok hocayla çalışmış ve bir sürü medyum tarafından dolandırılmış biri olarak Hüdai Hocayı bulana kadar çok uğraştım. medyum Hüdai hoca’nın işini vefk ve bağlama büyüsü için test etme imkanım oldu. Dediği sürelerde yapıyor ve etkileri de gerçekten kısa sürede çıkıyor. Tabi her etki kişiden kişiye değişir ama benim gördüğüm kadarıyla hocanın nefesi çok kuvvetli, yaptırmış olduğum çalışmalardan da tam istediğim sonuçları almayı başardım. İşinin hakkını veren çok iyi biri.

 12. Fatih dedi ki:

  Her yerde yazıyor iyi araştırmadan önce hocayla çalışmayın diye, sahtekar kaynıyor ortalık. Eğer işiniz acilse, araştırmaya vakit bulamıyorsanız veya araştırıp bulamadıysanız size Medyum Hüdai önerebilirim. Medyum Hüdai hoca’ya vefk çalışması yaptırdım, vefkleri yaklaşık bir haftada teslim ediyor, etki süresi 7 ile 9gün arası demişti ama 4günü bulduğunu görmedim. Bugüne kadar dört kez vefk yaptırdım ve her seferinde yaklaşık 10-20 gün içerisinde vefkin etkisini görmeye başlıyorum. Hatta her seferinde etkisi tamamdır, daha fazla birşey olamaz derken daha da iyiye gidiyor. Bu açıdan çok başarılı bir hoca olduğunu düşünüyorum. Ben bugüne kadar çok hoca tarafından kandırılmış ve bir sürü insanla uğraşmış biri olarak yapılan bu çalışmalardan tam memnun kaldım o yüzden gönül rahatlığıyla Hüdai hocayı herkese öneriyorum inşallah başkalarına derman olur, eğer işiniz görülürse bana da dua etmeyi unutmayın, herkesin duaya ihtiyacı var.

 13. Mert dedi ki:

  Asiye hanım çekinmenize gerek yok ben hoca adına konuşamam arayın derdinizi anlatın, yardımcı olamasa bile yol gösterir gerçekten çok iyi bir insan telefon numarasını yazıyorum size

 14. Asiye dedi ki:

  Lütfen Allah aşkına bana bir akıl verin eşimle problemlerimiz var. Eşimin kendi içinde problemleri var. Alkol almadığı zaman hayatı zehir ediyor. Katır gibi inat aşşağılama küfür dayak hepsi var. Yıllardır aileme anlatmaya çalışıyorum ailem ben eve geri gelirim diye hiç beni dinlemiyorlar ayrıca tepki de vermiyorlar boşanmak istediğimi söyledim aileme ama kabul etmediler. Şimdi siz bana akıl verin yardım edin. Eşimi. nasıl ilk evlendiğimiz haline döndüre bilirim? Eşimi nasıl alkolden uzaklaştıra bilirim? Bu konuda bana yardımcı olabilir mi Hüdai hoca çok çekiniyorum hocayı aramaya. Ona ömür boyu dua ederim. Burası son çıkış noktam lütfen bana yardım edin.

 15. Ulu dedi ki:

  Gerçek medyum arayan arkadaşlarıma medyum Hüdai öneriyorum. Medyum Hüdai hem 4 gün içinde sorunlarınızı çözüme kavuşturuyor. Hem de işlemleri %100 sonuç veriyor.

 16. Saffet dedi ki:

  ARKADAŞLAR BEN MEDYUM Hüdai HOCADAN BASKA HİÇ BİR HOCAYA GÜVENMİYORUM Hüdai HOCAYA 2 TANE İŞLEM YAPTIRDIM 1 HAFTA İCİNDE İŞİMİ CÖZDÜ. BENİM BU KONULARDA SONSUZ GUVENDİGİM TEK BİR HOCA Hüdai BEYDİR. İLGİ VE ALAKASI İLE ÇOK GÜVEN VEREN VE DEDİĞİ HERSEY TEK TEK ÇIKTI.

 17. Funda dedi ki:

  Merhaba benim eşimle aramda çok huzursuzluk sevgisizlik saygısızlık oluştu uzun zamandır çözemediğim bi durumdu medyum Hüdai hocamdan destek almak istedim işini ehli bir şekilde yaparak benim işimi 4 gün içerisinde halletti eline emeğine sağlık harika bi medyum kesinlikle tavsiye ediyorum

 18. Osman dedi ki:

  Medyum Hüdai diyorum başka da üzerine medyum tanımam onun gibi 4 günde iş bitiricem diyen ve de sözünü tutabilen bir medyum varsa eğer Hüdai hocama verdiğim paranın 2 katı para verip işlem yaptırıcam söz. Zorluk derecesi çok yüksek bir işlem yaptırdım bağlama büyüsü diye bir büyü yaptı ve sorunu çözüme kavuşturdu. Ağzım açıkta izledim diğer medyumlar bırakın 4 günü 44 gün beklesek yine boş hava civalar hepsi. Hüdai hocam gerçek bir medyum ve bu yüzden sizlerinde çalışmasını öneririm.

 19. Irmak dedi ki:

  Ben işlemin 3. günündeyim arkadaşlar, şimdiden olumlu gelişmeler görmeye başladım. Sonucu bekliyorum

 20. Melis dedi ki:

  Medyum Hüdai ile iletişime geçtim normalde türkiye bazlı çalışmayan sadece yurtdışı üzerine çalışan bir medyum olmasına rağmen türkiyeye çok nadir sayılı insanlardan biridir kendisi kendisiyle iletişime geçtigimde bana yurtdışına özellikle çalıştıgını ve türkiyeye çok nadir olarak çalışmakta oldugunu söyledi, sevgilimle alakalı sorun problemlerim vardı. önce bakım yapacağını söyledi ve yarım saat içerisinde döneceğini beyan etti bilgilerimi gönderdim ve bakım sürecine aldı beni Bay medyum Hüdai . daha sonrasında. bakım sonucu tekrar arayıp kibar ve nazik şekilde baştan adan zye neredeyse hepsi doğru çıktı. hepsini tek tek anlattı 4 gecede bu kişi sizin bir dediginizi ikiletmeyecek hale gelip kapınızda afedersiniz kul köle olup erkeklik iradesine kadar bağlayacağını beyan etti. ve ücret talep etti ne yazıkki. bedava iş olmuyor önemli olanda malzeme olmalı zaten kaliteli malzeme kullanacağını ve dandik malzemeyle iş yapmayacağını söyledi. fiyat söyledi ve ödemesini yaptım. biraz pahalı da olsa kaliteli malzeme kullanıyor. ve kulandıkları malzemeyle işleme hocam başladıgından 2 geceden itibaren etkilerini görmeye başlamış olup. mustafa bana yazdı mustafa benimle buluşacağını söyledi. sanki çarpıldı pişmanlıklarını anlattı 4 gecede ise kapıma geldi evimin balkonuna çık dedi ve çıktım balkondan aşşagıya baktıgımda yağmur çamur kar üzerinde üşenmeyip kar küre toplarını alıp ismnimi yazıp beni affedermisin yazısıyla karşılaştım şaka gibi. ben şoklar içerisinde olup medyum Hüdai hocama allah razı olsun diyip teşekkürlerimi sundum. sevincten 4 köşe oldum ağırdan almama rağmen ömürlüktür yapacağım işlemler dedi. ve gerçekten çok başarılı bir medyum olduğunu kanıtladı. helali hoş olsun hocama. işlemlerime 29 OCAK gecesi başlayıp 1 ŞUBAT ögleni bitirdi gerçekten inanmıyorum gerçekten varmış böyle birşey allah razı olsun medyum Hüdai hocam.

 21. Sevgi dedi ki:

  Merhaba bende Almanya da yaşıyorum bağlama büyüsü yaptırmak içim Hüdai bey le iletişime geçtim Bugün 4. Gün heyecanla bekliyorum daha önce çok dolandırıldım doğrusu Hüdai bey devamli bilgi vermese de yazdığım gibi dönüyor konuşuyor açıklama yapıyor Rabbim herkesi iyi niyetli insanlarla karşılaştırsın sonucu paylaşacağım ha bu Arada medyum sarraf Almanya diye bir dolandırıcı var lütfen ama lütfen ona inanmayın !

 22. Melek dedi ki:

  medyum Hüdai ile yapmış olduğum bağlama büyüsünden son derece memnun kaldım. 4 günlük bir süre içinde benden ayrılmak üzere olan sevgilimi bana karşı öyle bir hale getirdiki şimdi ben ayrılmak istesem erkek arkadaşım benden ayrılmaz. Gerçekten işinin ve aldığı paranın hakkını veren bir medyum. Sizlerinde bu yüzden çalışmanızı tavsiye ederim.

 23. Muammer dedi ki:

  Arkadaşlar Kesinlikle ve kesinlikle Benim tavsiyem Hüdai hocadır kendisini 8 aydır tanırım ve birçok işlem yaptırdım çok güzel sonuçlar daldım benim tek hocam güvenebileceğim insan Hüdai hocadır sizlere tavsiye edebilirim

 24. Veli dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba bende bu işlerle hiç alakası olmayan biriyim, bazen çare tükenince başvuruyorsun işte. Bende sitelerde yazan yorumlardan sonra Hüdai hocayla iletişime geçtim derdimi anlattım . Önce whatsapp yolu ile iletişim kurduk sonra işlemleri Anlattı ve ödememi yaptım telefondan konuşmaya başladık . Bugün çalışmamızın 4 . günü. Kendisi her Zaman telefona cevap veremese de uygun olduğunda dönüş yapıyor ve işlemlerle ilgili bilgi veriyor. Sonucu paylaşacağım.

 25. Umut dedi ki:

  Arkadaslar yorumlari okuyorum. Cok caresiz durumdayim. Inanmak istiyorum. Fakat unut edip, hayal kirikligi yasamak daha aci verir diye korkuyorum.

 26. Hasret dedi ki:

  bende medyum Hüdai hoca ile bir işlem icin 12 gün önce basvurmuştum. allah ne muradı varsa versin benim evine gelmeyen eşimi bağladı 2 3 tane hocaya gittim hic birinden netice alamamıştım tavsiyeler üzerine Hüdai hoca sayesinde hayatım evim yuvam kurtuldu şimdi bütün dostlarıma tavsiye ediyorum

 27. Halil dedi ki:

  Ben işlemin 3. günündeyim arkadaşlar, şimdiden olumlu gelişmeler görmeye başladım. Sonucu bekliyorum

 28. Gonca dedi ki:

  Arkadasim bende yaptirmayi dusunuyom kararsiz kaldim siz yaptordiniz mi

 29. Arda dedi ki:

  Çekinmenize gerek yok ben hoca adına konuşamam arayın derdinizi anlatın, yardımcı olamasa bile yol gösterir gerçekten çok iyi bir insan telefon numarasını yazıyorum size

 30. Meliha dedi ki:

  Sultan hanım bende senin yaşadıklarını yaşadım, bana göre tek çare Hüdai hocadır. Müslüman hocalardan kimseye fayda yok, sorsanız hepsi namazında niyazında paramızı alıp kaçıyorlar. Hüdai hoca ermeni bir hoca ve bana göre en müslümanı da odur. Allah onu cennetinin en güzel katını nasip etsin. Yavrularım babasız büyümüyorsa onun sayesinde. Sizde arayın kimsenin fikrine danışmayın hocayı bir dinleyin

 31. Alim dedi ki:

  2 yıl önce eşimle birbirimizi deliler gibi severek evlendik. hatta benim ailem istemedi 7-8 ay kabul ettirmek için savaştık. ne olduysa kayınpederim öldükten sonra oldu. ve kayınvalidem bize yerleşince oldu. biranda soğudu benden kaba kaba davranmalar filan üzerime yürüdü bir keresinde dövecekti diye. Böyle şeyler olunca da kayınvalidemin gülüşlerine şahit oluyorum. Medyum Hüdai bey ile görüştüğümde büyü yapıldığından bahsetti dehşete kapıldım. hemen işleme başladık büyü temizleme zaten 3. gün hemen fark etti düzelmeye başladı. işlem bitince de ayaklarıma kapanıp özür diliyordu yaptıkları için. aşık olduğum adam geri geldi Medyum Hüdai bey sayesinde. Herkese tavsiyemdir.

 32. Osman dedi ki:

  Genelde herkesin derdi bağlama ancak ben artık eskisi gibi hissetmediğim kırmak üzmek de istemediğimden ve biraz da aile baskısından bir şey yapamadığım eşimin kendi isteğiyle benden soğuyup ayrılması konusunda sıkıntım vardı internetteki araştırmalarımda hep Hüdai hocanın ismi ön plana çıktı genelde hakkındaki yorumların fazlası yok eksiği var verdiği sürede sonuç aldık ve ne zaman yazsam en küçük sorularımı da her gün cevaplandırdı usanmadan verdiği sonuç alma süresinin de daha yarısına bile gelmeden eşimde değişiklikler oldu kavga gürültü olmadan hır gür çıkarmadan ve tamamen dost kalarak ayrılmak istediği konusunu kendisi açtı tam olarak istediğim de buydu Allah Medyum Hüdai beyden razı olsun…

 33. Aleyna dedi ki:

  Ben 5 yıllık evliyim. Eşimle kaçarak evlendik şimdi bir kızım var 2 yaşında. Evlendikten kısa süre sonra eşim askere gitmek zorunda kaldı. Orda bir kadınla tanışmış çarşı izinlerinde filan görüşmüşler gezmişler. Eşim askerden dönüp geldikten sonra bana ilgisiz sert ve soğuktu. Ben neden diye düşünürken telefonunda mesajlar ve fotoğraflar yakaladım. Kayınvalideme söyledim olaylar iyice büyüdü. Tartışmalar çıktı ve kızımla birlikte bizi sokağa attı eşim ve ailesi kaçarak evlendiğim içinde babamlar beni kabul etmediler orta da kalmıştım kızımla arkadaşım söyledi Hüdai hoca var onu arayıp konuşalım diye. 17 Aralık akşamına Aradık konuştuk kadın eşime benden soğuması için büyü yapmış herşeyi anlattı benden zaman istedi. 4 gün Sabırla bekledim gün geçtikçe eşim aramaya gelmeye ilgilenmeye başladı şimdi anlıyorum işlemden 4 gece sonunda sonuç aldığımızı çünkü eskisinden çok daha aşık gözlerle bakıyor bana önce allah sonra senin sayende oldu bunlar medyum Hüdai.. Allah senden razı olsun

 34. Halime dedi ki:

  Selam. Ben 2 yıllık evliyim bundan 1 ay önce bir akşam eşim gelip bana benden soğuduğunu ve eve gelmek bile istemediğini söyledi. Yıkıldım günlerce ağladım daha evimde kullanmadığım tonla eşyam vardı nasıl olurdu böyle bişey siye kendi kendimi yedim. Muazzez yengemle birlikte Medyum Hüdai beyi bulup görüştük. Bizimle konuştuktan sonra elime kayınvalidem soğutma büyüsü yaptırdığını anlattı hak verdim çünkü evlenirken beni beğenmemişti ve istememişti oğluna Allah yüzüme baktı Hüdai hocamla karşılaştım büyüyü temizleyip koruma yaptı 4 gün sonra eşim kendi ayaklarıyla geri geldi pişman olduğunu söyledi. Şimdi evimde huzur var yeniden evlenmişim gibi bir hava var. Allah tazı olsun Hüdai hocam

 35. Kader dedi ki:

  Eşim gemi kaptanı ve bir senedir bana olan ilgisi azalmış gibi hissediyordum. Zaten sürekli işte gidiyor ayda bir eve geliyor o da bir haftaydı. Aldattığına hiç şüphem kalmamıştı. Bu durum iyice canımı sıkmaya başladığı için artık bir medyum aramaya başlamıştım. İnternetteki neredeyse bütün tavsiye sitelerine baktım ve Hüdai hoca aklıma yattı. Arayıp kendisiyle görüştüm ve bağlama büyüsü için anlaştık. Hüdai Hoca’nın işleminin üstünden sadece 5 gün ve eşim bir gün eve gelip ‘masa başı iş buldum hayatım artık sürekli beraber olabiliriz’ dedi. Resmen şok oldum. Aklı beş karış havada olan adam gitmiş ve yerine melek gibi yeni eşim gelmişti. Tıpkı ilk evlendiğimizdeki gibi. Hüdai hocamın elleri dert görmesin inşallah. Gerçekten başta dolandırılırım diye o kadar çok korkmuştum ki. Artık o korkudan hiçbir eser kalmadı. Bir daha işim olursa ilk durağım Medyum Hüdai Size de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum arkadaşlar kesinlikle işinizi çabucak halledebilecek tek hoca.

 36. Melisa dedi ki:

  Arkadaşlar sevdiğim beni terk etti ve benden soğduğunu asla benimle olmayacağını söyledi. Bende o kadar aşk acısı yaşadım ki anlatamam mecbur medyum aradım. Aradım buldum sandım ama lanet olsun onlara dolandırıcı çıktılar. Bende kendime çok kızdım nasıl inandım diye ama inancımı yıkmayan ve bana o güveni veren Hüdai hocam ile çalışmaya başladım kendisi inanın o kadar efendi ki o kadar ilgileniyor ki anlatamam. Buradan herkes bilsin ki derdiniz varsa arayın görüşün anlarsınız beni dolandırıcılar yüzünden kimseye güvenim kalmamışken babacan tavrı ile işlemimi yapıyor. Kendisine o kadar güveniyorum sizde güvenebilirsiniz

 37. Irmak dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar daha önce çok kişiyle işlem yaptırdım fakat en sonunda medyum Hüdai ile tanıştım ve kendisi ne dediyse hepsi doğru çıktı eşimle çok büyük derecede sikintilarimiz vardı ve hepsi ortadan kalktı artık hiçbir şekilde sıkıntılarımız olmuyo medyum Hüdai herkese tavsiye ederim bana bir haftalık olan işlemi söyledi ne dediyse yaptım ve suanda cok huzurlu ve mutluyum şükürler olsun medyum Hüdai hocam baglama geri getirme papaz işlemlerinde cok uzman ve vergi levhalı calısan cok dürüst bir insan tek tavsiyem Hüdai hocadır.

 38. Firdevs dedi ki:

  Medyum Hüdai hocamın bence uzmanlık alanı geri getirme büyüsü çünkü bence imkansız terk edip giden büyük yeminler verip asla dönmeyeceğini söyleyen bir insanı 72 saatte kapama getirmek yani ben hala şoktayım inanamıyorum sonuca. Kesinlikle tavsiyemdir medyum Hüdai hocam

 39. Sultan dedi ki:

  Merhaba 5 yillik evliyim esim beni sevdigini soyeluyo ama bi turlu hissettirmiyo.uatume dussun el ustunde tutsun bensiz yapmasin istiyorum hep guzel konussun istiyorum ama yaomiyo.ailesiyle alakali hakli oldugum konuslarda bile onlari savunuyo.ben aetik onlari degil beni gorsun istiyorum.gozu benden baskasini gormesin aileside vunu farjetsin istiyorum.deger görmek istiyorum.onu seviyorum ve onun boyle olmasi cok zoruma gidiyor.hic ilgisi yok guzel sozu yok.ask yok cok uzuluyorum ? zorla yada gorucu usulude evlenmedik 3 sene konusup evlendik cok zor bi dururum cok cok uzluyorum :((

 40. Nuran dedi ki:

  Ben Medyum Hüdai bey ile 4 günlük bir çalışma yaptım. sevdiğim vardı Ailesi tarafında istemiyordu bizim evliliğimiz için karşı çıkıyorlardı Medyum Hüdai bana 4günlük bir çalışma yaptı ve biz yüzük taktık evliya kadar yolumuz oldu hala da inanamıyorum gerçekten mucize. mutluluk içindeyim şu an sizin de öyle sorunlarınız varsa Medyum Hüdai tavsiye ederim

 41. Piraye dedi ki:

  Merhabalar arkadaşlar dünyanın neresinde olursanız olun her türlü sıkıntınızda Medyum Hüdai bey size yardımcı olacaktır. Ben kendisine amerikadan ulaştım. Burada bir amerikalı ile yaşadığım aşkı anlattım son zamanlarda kötü giden ilişkimizi nasıl düzeltebilirim. Bunun bir yolu var mı dedim. Medyum Hüdai bey de bana bağlama büyüsü yapar sevgilini tamamen sana bağlarız dedi. Dediği gibi de oldu yapmış olduğu bağlama büyüsü sayesinde bugün ilişkimiz hala devam ediyor. Aile arası bir nişan yaptık önümüzdeki yaz gibi düğün yapmayı düşünüyoruz. Medyum Hüdai bey gelebilirse onu da davet edeceğim. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

 42. Turan dedi ki:

  Görüp göreceğiniz en şansız adamlardan biriydim Hüdai hocayla karşılaşana kadar okumakta yüzüm yoktu lise 2 de okulu bırakıp sanayiye girdim 2 sene çalıştım yemedim içmedim birikimimi yaptım kendi işimi kurmak için yeltendiğimde evime hırsız girdi iki senelik birikimim hiç olmuştu daha sonrasında ailem bu durumuma acıyıp kendimi daha iyi hissetmem için yardım etti 1 sene daha çalıştım gecemi gündüzüme kattım gene iyi kötü bir birikimim olmuştu daha sonra kendi yerimi açtım bir ortağım da vardı çocukluk arkadaşım arda herkesten kazık yer ondan yemem diyordum beni dolandırdı ve gene 5 parasız ortada kalmıştım kendi yerimi açmamaya yemin ettim adeta artık ailem de yardım edemezdi girdim bir iş yerine çalışmaya başladım ama bu sırada bu kadar şansız olmam ailemi şaşırtıyodu sorup soruşturup Hüdai hocayı bulmuşlar anlatım ona başıma gelen herşeyi daha sonrasında şansımı ve bahtımı açmak için işlem yaptık işlerimin asla yolunda gitmeyeceğini sanmıştım böyle geldi böyle gidecek dedim Hüdai hocamı da inançsız bir şekilde aramıştım gerçekten düzeldi işlerim yolunda gitmeye başladı kendimi geliştirdim ve bu sefer ortaklık teklifini ben insanlara değil insanlar bana sunmaya başladı bi hoca ile çalışmak istiyorsanız kesinlikle Hüdai hoca tavsiyem olacaktır.

 43. Aliye dedi ki:

  1 yıldır körü körüne çektiğim aşk acımı dindiren tek medyum Hüdai er hocam ellerini ayaklarını öperim senin nasıl yaptın bilmiyorum 2 hafta demiştin bugün 1 hafta bitti arkadaşlık sohbetinden öreye gidemeyen konuşma bir anda senden hoşlanıyorum ecrin demesiyle gözyaşlarıma hakim olamadım aşk büyüsü bu kadar çabuk mu etki edecekti keşke en baştan gelseydim 2 yıldır boşuna acı çekmezdim. Böyle platonik aşk acısı çekenlere tek Tavsiyem medyum Hüdai hocamın aşk büyüsü ötesi yok.

 44. Gaye dedi ki:

  Bende Hüdai hocayla bağlama büyüsü çalışması yaptım ortalık dolandırıcı dolu ama Hüdai hoca kesinlikle böyle biri degil diğer medyumlara para yatırıyorsun telefonlara bakmıyorlar kızıyorlar 3 tane medyumum diye geçinen şerefsiz tarafından dolandırıldım Hüdai hocayıda arkadaşım sayesinde buldum arkadaşımda çalışmış kendisi ile o tavsiye etti …. ödeme yaparak çalışmaya başladım kendisi ile bana 4 günde kapında dedi 3 cü gün beni arayıp af diliyor aradım Hüdai hocayı benim işlemim 4 günde olacaktı dedim erken sonuc aldıgımı vs cok mutluyum allahım istedigim oldu

 45. Rahsan dedi ki:

  Ben 10 senedir eşimle evliyim her şey çok güzel gidiyordu 2 tane de çocuğumuz vardı. Kocam daha önce hiç yapmayacağı hareketler yapmaya başlamıştı. Eve geç geliyordu bana köle gibi davranıyordu ilk başta yorgunluğuna verdim fakat sonra şüphe ettim ve kocamı takip etmeye başladım ve bir baktım kadınla beraber yürüyorlar samimi biçimde ve kadın cebine bir kağıt koydu kocamın eve geldiğinde bu konuyu ona açtım bana ne kağıdı falan dedi fakat cebinde arapça yazılı kağıtlar buldum en sonunda bunu bir hocaya göstermeye karar verdik ve meğer bize bir tür ayırma büyüsü yapılmış bu nedenle Medyum Hüdai direkt üstünde çalışmaya başladı ve 4 gün içinde büyü bozuldu o kadının da cezasını bulması için elimden geleni yapacağım.

 46. Osman dedi ki:

  Lütfen Allah aşkına bana bir akıl verin eşimle problemlerimiz var. Eşimin kendi içinde problemleri var. Alkol almadığı zaman hayatı zehir ediyor. Katır gibi inat aşşağılama küfür dayak hepsi var. Yıllardır aileme anlatmaya çalışıyorum ailem ben eve geri gelirim diye hiç beni dinlemiyorlar ayrıca tepki de vermiyorlar boşanmak istediğimi söyledim aileme ama kabul etmediler. Şimdi siz bana akıl verin yardım edin. Eşimi. nasıl ilk evlendiğimiz haline döndüre bilirim? Eşimi nasıl alkolden uzaklaştıra bilirim? Bu konuda bana yardımcı olabilir mi Hüdai hoca çok çekiniyorum hocayı aramaya. Ona ömür boyu dua ederim. Burası son çıkış noktam lütfen bana yardım edin.

 47. Selim dedi ki:

  Merhaba benim eşimle aramda çok huzursuzluk sevgisizlik saygısızlık oluştu uzun zamandır çözemediğim bi durumdu medyum Hüdai hocamdan destek almak istedim işini ehli bir şekilde yaparak benim işimi 4 gün içerisinde halletti eline emeğine sağlık harika bi medyum kesinlikle tavsiye ediyorum

 48. Semih dedi ki:

  Arkadaşlar benim nişanlımla çok ciddi sorun ve problemlerin var aşamadığımız işin içine aileler de girdi gerçekten ne yapacağım bilmiyorum kafam çok karışık internet ortamında birkaç tane hoca aradım ama aklıma kesinlikle yatmadı medyum Hüdai hoca ile işlem yaptırma isteğim var bu konuda bana yardımcı olur musunuz Hüdai hoca ile daha önce işlem yapmış ve sonuç almış arkadaşlar lütfen bana yardımcı olur musunuz durumum çok acil ve çok ciddi bu işlemi yapmazsan ciddi anlamda hayatım söz konusu nişanlım ve ailelerde işin içine girince çok ciddi Sorunlar yaşıyorum şu anda medyum Hüdai hoca ile çalışmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olur musunuz lütfen

 49. Ali dedi ki:

  Medyum Hüdai çalıştığım medyumlar arasında en iyisidir. Kendisiyle bağlama büyüsü çalışması yaptım sevgilimle son zamanlarda aram pek iyi değildi ve ayrılmanın eşiğine gelmiştim fakat ben sevgilimi çok seviyordum. Bu yüzden ondan ayrılmak istemiyordum. Bunun için medyum Hüdai ile çalışmalara başladım ve 4 günde sevgilimi eskisinden daha iyi ve beni daha çok seven bir adam haline getirdi. Sayesinde sevgilim işlemden 10 gün sonra bana evlenme teklif etti. Bundan daha iyi bir sonuç alacak medyum tanımıyorum. Çünkü daha önce 5 tane medyumla çalıştım tüm biriktirdiğim para o sahtekar şerefsizlere gitti. kendisine çok teşekkür eder ve sizlere de tavsiye ederim. Hüdai hocam gercekten cok iyi kalbli biri sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum kendisine

 50. Bekir dedi ki:

  medyum Hüdai beni imkansız sevdama kavuşturdu. hala inanamıyorum. yıllardan beri imkansız sevda çektim. başka birilerini deneyemedim bile sadece onu istedim. ama bana kalırsa imkansızdı. bu acı artık katlanmaz bir hal aldı. medyum Hüdai ile o zaman tanıştık. aşk büyüsü yaparak imkansız dediğim sevda mı bana 4günde aşık edip kapıma getirdi. kesinlikle tavsiye ediyorum.

 51. Irmak dedi ki:

  iyi akşamlar. burada medyum Hüdai beyin adını görünce bende kendisine teşekkür etmek istedim. Çok çaresiz kaldığım bir dönemde kendisiyle tanışmak nasip oldu komşum sayesinde. kocamın hayatında bir kadın olduğunu öğrendim acı bir şekilde medyum Hüdai bey ile görüştüğümde tesellileri sayesinde acımı unutup bana verdiği günü bekledim. dediği gibi oldu soğutma büyüsü yaparak kocamı birlikte olduğu kadın dan 3 günde ayıran tek gerçek medyumdur bu yüzden bende numarasını yazmak istiyorum.

 52. Elanur dedi ki:

  Ben 31 yaşındayım. 6 yıllık biri ilişkim vardı. Bir türlü evliliğe ikna edemiyordum sevgilimi ailemde bu durumdan rahatsız olmaya başladı evlilik konusunu her açtığımda da aramızda kavgalar çıkıyordu. Ne yapabilirim diye düşünürken arkadaşım sağ olsun söyledi böyle bir hoca olduğunu numarasını da o verdi daha önce işlem yaptırmış sende ara dedi kabul ettim aradım konuştuk evlilik büyüsünden bahsetti Medyum Hüdai Hoca 4 gün istedi. Kabul ettim işlemlere başladık 3. Günde bana inanılmaz bir sonuç verdi. Hiç beklemediğim biranda yemeğe çıkmışkennsevgilim evlenme teklifi etti bana haftaya nişanımız var hocamı da davet ettim. Ona ne kadar teşekkür etsem az Allah razı olsun. Telefonunu yazıyorum bende ihtiyacı olan herkes arasın derim.

 53. Osman dedi ki:

  Hüdai bey ile iş yerimde bolluk bereket rızık için çalışma yaptık uzun zaman oldu aslında ancak buraya yoğunluktan unuttum yazmaya vakit olmadı o kadar memnun kaldım ki birçok arkadaşıma da tavsiye ettim onlar da şu an hüdai hocayla çalışıyorlar gıda sektöründeyim ev yemekleri dükkanım var ve önceden civardaki herkes çok iyi iş yaparken benim dükkanın kapısını gören yolunu değiştirirken şimdi caddedeki en çok iş yapan restoran haline geldim allah hüdai hocadan razı olsun 4 günde sonuç aldık verdiğim para da son kuruşuna kadar helal olsun

 54. Emrah dedi ki:

  Arkadaslar bende burada ki yorumlardan yola cikarak Hüdai hocayla calismaya basladim 4. Gunumdeyim cok umutluyum her şey istediğim gibi oldu. gerçekten hiç beklemediğim mucizelerle karşılaştım. hüdai hocaya gonul rahatligiyla guvenebilirsiniz…

 55. Helin dedi ki:

  yaşamaktan bıktığım ve her şeyden vazgeçtiğim anda elimi tutup beni ayağa kaldıran medyum Hüdai hocamdan başkası değildir. ipin ucundan aldı beni elimi neye atarsan kuruyordu ben nerden bilebilirdim annem bana hamileyken büyü yapıldığını hamile olduğu için bana geçtiğini kısmetsizliğimi şansızlığımı yıldızımı her şeyi medyum Hüdai hocam düzeltti Allah bir değil bin kere razı olsun.

 56. Ahmet dedi ki:

  Arkadaşlar ben girdiği her işten başarısız bir şekilde çıkan lanetlenmiş gibi hayatımı yaşantımı etkileyen bir olgu ile uğraşıyordum. Bu yetmezmiş gibi ailemin sürekli başıma vurup durmasını saymıyorum bile. Delirmek üzereydim ve kendime olan güvenimi kaybettim. Ben kimseden bulmadım Medyum Hüdai adını internette yazılan yorumlardan buldum. Numarasını bulup aradığımda zaten tamamen doğru yerde olduğuma karar verdim işlemlerime 25.12.22 tarihinde başladım çünkü bana maddiyattan bahsetmedi hiç önce dinledi beni daha sonra kısmet işlemleri yapınca herşey güzel olur dedi. Size yemin ediyorum herşey en güzeli oldu. ücrette ödedim fazlasıyla hemde normalde kimseye güvenmem hocama koşulsuz şartsız güvendim maddi yönü hiç sorun etmedim. 28 aralıkta işlemlerim bitti çok şükürnHerşey yolunda çok şükür. İşim okulum ailem ve en önemlisi ilişkim. Ne desem ne kadar teşekkür etsem az herşey Medyum Hüdai sayesinde oldu. Ben yeniden doğmuş gibiyim.

 57. Mehmetcan dedi ki:

  Merhabalar, İsmim Mehmetcan Fransa’da İkamet ediyorum.nMedyum Hüdai ile bağlama çalışması gerçekleştirdik önce hocamla iletişime geçtim geçtigim tarihde 24 aralıktı neyse sonra hocama ulaştım whatshapp üzerinden, sevgilim ile alakalı kız arkadaşlarımla sorun problemlerim vardı. aşırı sogumuştu benden. onu kendime bağlamak ve ömürlük olarak benden başkasını gözü görmesin peşimde afedersiniz kul köle olsun istedim. hocam önce size bakım yapacağımızı söyledi. benden bilgileri istedi gönderdim. resim üzerinden detaylı bakım yapacağım dedi isimler vs üzerinden neyse gönderdim 20 dakikaya kadar detaylı bir bakım yapıp dönecem dedi döndü. fakat dönüş o dönüş dedigi herşey doğru çıktı. 4 gece’ de bu insanı sana kul köle yaparım sevgisi olmayan bir işlemi olmasa da yapmam. varki yapıyorum dedi. boş konuşmadı kendinden emin ve garantili bir çalışma gerçekleştiriyor %95 degil %100 diyip ikiletmeden. ücreti söyedi ve ikiletmeyip gönderdim. işlemlerim başladı. 2 geceden itibaren etkilerini görmeye bile başladım kız arkadaşım bana ulaştı bana geldi ben hiç bir müdahalede bulunmadım buluşalım dedi şok oldum özür ve pişmanlıklarını dinledim. ağırdan aldım yetmedi okadar kuvvetli bir işlem yapmışki helal olsun Allah senden razı olsun vermiş oldugum para helali hoş olsun 28 aralık akşamına’da işlemim son buldu. ve ona hediye olarak maddi açıdan 10bin tl de benden ona ikramiye gönderdim. istememesine rağmen. Allah Hüdai hocadan razı olsun bundan sonra benim abimdir. yetmiyor herhangi bir problem sorunda ücretsiz yardımcı olurum dedi bağladıgında. kendisinin paraya ihtiyacı olan bir insan degil gerçekten. afedersiniz ortalık it kopuk dolu ama Hüdai hoca çok farklı bir insan gerçekten gösterdi kendini. herkese iyi akşamlar numarası’ nıda bırakayım kesinlikle bütün sorun problemlerinizde yanınızda işlemler uzaktan gerçekten oluyormuş. masraf etmeme bile deymedi yanına gelmeye.

 58. Aylin dedi ki:

  Medyum Hüdai ile çalışmak gerçekten bir ayrıcalıkmış. Vallahi ben böyle bir medyum daha önce görmedim. Bu zamana kadar bir çok medyumla çalışma yaptım ama hiç biri böyle bir başarı yakalayamadı. Medyum Hüdai ile platonik aşık olduğum birine aşk büyüsü yaptırdım. Çocuk şimdi peşimde gezer oldu şimdi ben ona yüz vermiyorum ben süründüm birazda o sürünsün

 59. Kader dedi ki:

  Ben 3 yıl boyunca sorunlarım için medyum medyum gezdim ve hepsi tarafından da dolandırıldım. Bu zaman kadar web sitelerinde bir çok medyum hakkında bir çok olumlu olumsuz yorum okudum. Fakat yorumları olumsuz olupta işini bu kadar iyi yapan bir medyum görmedim. bence medyum Hüdai hakkında kötü yorum yapan insanlar, kendilerine dolandıracak insan bulamayan ve medyum Hüdai başarısını kıskanan sahtekar medyumlardır. Medyum Hüdai hakkında yapılan kötü yorumlara aldırmayın. kendisi ile tanışmadan karar vermeyin derim.

 60. Minecan dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben de sizler gibi birçok Medyum tarafından dolandırıldım Belki de 10 bin TL param gitti En Son umudum Medyum Hüdai hoca ile denedim kendisine iki sefer işlem yaptım ikisinde de çok güzel sonuçlar aldım Keşke çok daha öncelerinde Medyum Hüdai hocayı tanısaydım bu kadar çok param da gitmezdi 3 ay boyunca da beklemezdim Ben kesinlikle Medyum Hüdai hocayı tavsiye ediyorum kendisine çok teşekkür ediyorum 1 numaralı yaşam koçum kendisi bundan sonra

 61. Aslı dedi ki:

  Medyum Hüdai bey ile aşk büyüsü çalışması yaptım iş yerinde platonik aşk yaşadığım bir adam vardı ve yüzüme dahi bakmıyordu bu adamı ne yapıp edip kendime aşık etmeliydim çünkü çok aşıktım. İnternetten medyum araştırması yaparken medyum Hüdai numarasını gördüm ve aradım kendisi gerçek anlamda çok iyi bir insan ve çok iyi bir dinleyici sorunumu dinledi ve bana çözüm yolları söyledi fiyat konusunda anlaştıktan sonra işlemlere başladık ve yüzüme dahi bakmayan adamı 4 günde ayağıma kadar getirip bana çıkma teklif etmesini sağladı. Bu zamanda böyle bir medyum bulmanız gerçekten zor. Bulmuşken kaçırmayın

 62. Semra dedi ki:

  Medyum Hüdai hakkında yapılan yorumları okuduktan sonra bir kerede onunla çalışmak istedim. Bende burada yazan herkes gibi zamanında 6 tane medyum tarafından dolandırıldım ve maddiyatımın çoğunu bu sahtekarlara harcadım. Son kalan paramıda medyum Hüdai değerlendirmek istedim ve iyi ki de bunu yapmışım. 6 tane medyumun beceremediği işi medyum Hüdai 4 gün gibi bir süre içerisinde çözüme kavuşturdu. İşlemim gayet basitti sevdiğim adamla evlenmeme karşı çıkan ailemi ikna edecektik ataerkil bir aileden geliyordum ve ailede babamın sözünün üstüne kimse söz söyleyemezdi bende babamı ikna edip evlenmek istedim. Medyum Hüdai bu işi 4 gün gibi bir sürede bitrdi ve sayesinde sevdiğim adamla evlendim. Bu yüzden bende sizlere medyum Hüdai tavsiye ediyorum.

 63. Ahmet dedi ki:

  Ben başımdan geçenleri anlatayım arkadaşlar çok kötü günler geçirdim hem eşim terk etti hem işlerim bozuldu hem kendi kardeşlerim ailem bana yüz çevirdi iflas ettim çok kötüydü herşey kötüye gidiyordu intiharı bile düşündüm sonra medyum araştırmaya başladım güzel yorumlar buldum aradım büyü var dediler boscaz dediler tamam dedim para verdim ama bidaha ulasamadim kendilerine sonra başka birini buldum oda büyü var dedi para gonnderdik su gun bekle dedi üç ay geçti bişey yok yani o paramda gitti sonra İstanbul’da başka bir medyum buldum herkes ona gidiyormuş ondada gittim ????????ama bir fayda olmadi param boşa gitti zaten yoktu param bankalara borclandim sonra birini buldum tavsiye üzerine ve derdimi TELFONDA anlattım bana konuşması çok iyi geldi güven sağladı ve istediği parayı buldum tamamladım verdim bana Hüdai beyin dediği gibi önce işlerim açıldı düzeldi toparladim sonra şaşırdım eşim aradı buluştuk ve barıştık yuvasına tekrar döndü hayret ettim bunların hepsi 5 günde oldu aldığı parayı hak etti bende Hüdai hocayı öneririm buradanda kendisine tekrar teşekkür ederim.

 64. Melisa dedi ki:

  Ben almanyadan yazıyorum daha once cesıtlı bir kac medyum tarafından dolandırıldım saglık olsun hakkımıda helal edıyorum sorun degıl benim istanbuldan bir arkadasım medyum Hüdai diye bir medyum ile gorusmus ve kendisi ile islem yaptırıp sonuc alan bir dostum kendisi benımde sıkıntılı bir durumum vardı Hüdai bey ile iletisime gecerek konuyu kendısıne anlattım ve islemlere baslama kararı aldık kendısı bir medyum cok kibar ve iyi bir insandı konusmasından anladım benim islemler surecime 7 gun icinde olucagını ama yavas yavas oturacagını soyledı acıkcası cok umutladın bu durumdan sonra 3 gunde bir iletisim halınde kalarak beni daha da cok mutlu eden bir medyum olu daha oncelerı oyle degıldı parayı alan daha ilgiyi kesiyordu ben islemlerimden 4. Gun sonuc aldım bugun toplamda 7 gun oldu ve istedigim sonuca nihayet medyum Hüdai bey ilE geldik iyiki tanımisin diyorum ve benım nacizane fikrim kesinlikle guvenilir bir medyumdur calısmaya basladıktan sonra ne demek istedigimi anlıcaksınız

 65. Feyzacan dedi ki:

  bu yorumu yazmak icin uzun suredir bekliyorum calismanin sonucundan emin olmak istedim ve artik eminim diyebilirim 1 hafta gibi bir sure gecti cunku buradaki yorumlardan yola cikarak medyum hüdai hoca ile calismaya baslamistim sogutma calismasi icin yani 3 senelik erkek arkadasimin aklini celip benden ayrilmasina sebep olan cadidan sogumasi ayrilmasi icin ve kargom verdihi surede geldi talimati da hemen gonderdi calismaya basladik verdigi sure 4 gün kadardı zaten ve şu an 7. gün oldu. 3. günün sonunda her şey oturmaya başladı zaten kendisiyle ileri de işim olursa kesinlikle çalışacağım hakkını veriyor siz de konuşun

 66. Yonca dedi ki:

  Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3’ü de pek işime yaramadı. Ama Medyum Hüdai’yle konuşunca rahatladım diyebilirim. 4 günde kendisi sonuç verdi çok teşekkürler.

 67. Yaprak dedi ki:

  Merhaba arkadaşlarrnBende yaklaşık 1 haftadır internetten araştırma yapıyorum.rnHüdai hocayı sizlerin sayesinde buldum.tek mantıklı gelen hüdai hoca oldu hakkında bir tane OLUMSUZ yanıt yorum yok kesinlikle. bana çok yardimci oldu ne sorduysam yanıtladı. haziran ayının 7. günün de eçalışmaya başlamıştık 11. gün her şey tamamlandı gerçekten para problem değil kendisi hizmetinin sonuna kadar arkasında

 68. Elanur dedi ki:

  Ben 31 yaşındayım. 6 yıllık biri ilişkim vardı. Bir türlü evliliğe ikna edemiyordum sevgilimi ailemde bu durumdan rahatsız olmaya başladı evlilik konusunu her açtığımda da aramızda kavgalar çıkıyordu. Ne yapabilirim diye düşünürken arkadaşım sağ olsun söyledi böyle bir hoca olduğunu numarasını da o verdi daha önce işlem yaptırmış sende ara dedi kabul ettim aradım konuştuk evlilik büyüsünden bahsetti Medyum Hüdai Hoca 4 gün istedi. Kabul ettim işlemlere başladık 3. Günde bana inanılmaz bir sonuç verdi. Hiç beklemediğim biranda yemeğe çıkmışken
  sevgilim evlenme teklifi etti bana haftaya nişanımız var hocamı da davet ettim. Ona ne kadar teşekkür etsem az Allah razı olsun. Telefonunu yazıyorum bende ihtiyacı olan herkes arasın derim.

 69. Cemile dedi ki:

  bu yorumumu inşallah görürsünüz Hüdai bey. yaptığınız geri döndürme işlemi tuttu 1 hafta demiştiniz ama bugün 3. gün ve her yerden engelimi kaldırmıştı. dün sabah da kahvaltı yapalım diye mesaj atmıştı gittim yanına nerdeyse ayaklarıma kapanacaktı affetmem için çok pişman olduğunu söyledi. bana bu mutluluğu yaşattınız ya allah da ne muradınız varsa versin. numaranızı da yazıcam bu sektör pislik dolu insanlar kandırılmadan sizin kapınızı çalsınlar..

 70. Arife dedi ki:

  Medyum Hüdai hocamla olan aşık etme büyüsü çalışmamız dün bitti ama 5gün sonra zaten herşey istediğim gibi deli dolu aşık olmuştu bile 2 gün de yaşadığım bu mutluluğun gerçek olup olmamasını anlamakla geçti valla ne diyebilirim ki gerçekten mucizevi bir sonuç verdi bana medyum Hüdai hocam. Binlerce kez teşekkür ediyorum..

 71. Esin dedi ki:

  Ben evli ve 2 çocuk annesiyim. Eşimle severek evlendik evlenme sürecinde ne badireler atlattık her şey de güzel ilerliyordu ama ne olduysa pandemiden dolayı geçtiğimiz yıllarda işten çıkarılmasıyla ve iş bulamamasıyla başladı. Eve geç gelmeler arkadaşlarıyla sabahlamalar gelince leş gibi alkol kokmalar tartışma çıkınca birdenbire şiddet uygulamalar hepsi üst üste geldi. Komşumla birlikte medyum Hüdai beyi aradığımızda da zaten hayatımın şokunu yaşadım hayatında başka bir kadın olduğunu kadının zengin olduğunu müdahale etmezsek ayrılmasının biraz zor olduğunu filan söyledi. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü zaten papaz büyüsüne hemen başlayıp sonuç alınca her şeyi unuttum çocuklarım için Allah medyum Hüdai beyden razı olsun. Derdime çare buldu.

 72. Sibel dedi ki:

  Ben 34 yaşında bir bayanım ve bitlis de yaşıyorum. Bizim buralarda ailenin zoruyla evlendirilmek normal bir durum ben ben hayatım boyunca asla kabul edemedim. Zaman sonra ailem evlilik muhabbetlerine başladılar 2 yıl önce ve babamın arkadaşının oğluyla evlendirmek için zorladılar. Ben kendi çabalarımla çözüm ararken medyum Hüdai beye denk geldim. İkna büyüsünden bahsetti kabul ettim hemen 4 gün içerisinde sonuç gösterdi. Annemler vazgeçtiler. Şimdi ne dersem tamam kızım olur kızım o kadar mutluyum ki istemediğim bir evlilik en büyük korkumdu benim. Medyum Hüdai beyin sayesinde kurtuldum. Şimdi herkese gerçekten öneriyorum ortalık bu kadar sahtekar doluyken.

 73. Hazal dedi ki:

  yaşamaktan bıktığım ve her şeyden vazgeçtiğim anda elimi tutup beni ayağa kaldıran medyum Hüdai hocamdan başkası değildir. ipin ucundan aldı beni elimi neye atarsan kuruyordu ben nerden bilebilirdim annem bana hamileyken büyü yapıldığını hamile olduğu için bana geçtiğini kısmetsizliğimi şansızlığımı yıldızımı herşeyi medyum Hüdai hocam düzeltti Allah bir değil bin kere razı olsun.

 74. Ecenur dedi ki:

  Arkadaşlar ben girdiği her işten başarısız bir şekilde çıkan lanetlenmiş gibi hayatımı yaşantımı etkileyen bir olgu ile uğraşıyordum. Bu yetmezmiş gibi ailemin sürekli başıma vurup durmasını saymıyorum bile. Delirmek üzereydim ve kendime olan güvenimi kaybettim. Ben kimseden bulmadım Medyum Hüdai adını internette yazılan yorumlardan buldum. Numarasını bulup aradığımda zaten tamamen doğru yerde olduğuma karar verdim işlemlerime 25.12.22 tarihinde başladım çünkü bana maddiyattan bahsetmedi hiç önce dinledi beni daha sonra kısmet işlemleri yapınca herşey güzel olur dedi. Size yemin ediyorum herşey en güzeli oldu. ücrette ödedim fazlasıyla hemde normalde kimseye güvenmem hocama koşulsuz şartsız güvendim maddi yönü hiç sorun etmedim. 28 aralıkta işlemlerim bitti çok şükür
  Herşey yolunda çok şükür. İşim okulum ailem ve en önemlisi ilişkim. Ne desem ne kadar teşekkür etsem az herşey Medyum Hüdai sayesinde oldu. Ben yeniden doğmuş gibiyim.

 75. Mehmetcan dedi ki:

  Merhabalar, İsmim Mehmetcan Fransa’da İkamet ediyorum.
  Medyum Hüdai ile bağlama çalışması gerçekleştirdik önce hocamla iletişime geçtim geçtigim tarihde 24 aralıktı neyse sonra hocama ulaştım whatshapp üzerinden, sevgilim ile alakalı kız arkadaşlarımla sorun problemlerim vardı. aşırı sogumuştu benden. onu kendime bağlamak ve ömürlük olarak benden başkasını gözü görmesin peşimde afedersiniz kul köle olsun istedim. hocam önce size bakım yapacağımızı söyledi. benden bilgileri istedi gönderdim. resim üzerinden detaylı bakım yapacağım dedi isimler vs üzerinden neyse gönderdim 20 dakikaya kadar detaylı bir bakım yapıp dönecem dedi döndü. fakat dönüş o dönüş dedigi herşey doğru çıktı. 4 gece’ de bu insanı sana kul köle yaparım sevgisi olmayan bir işlemi olmasa da yapmam. varki yapıyorum dedi. boş konuşmadı kendinden emin ve garantili bir çalışma gerçekleştiriyor %95 degil %100 diyip ikiletmeden. ücreti söyedi ve ikiletmeyip gönderdim. işlemlerim başladı. 2 geceden itibaren etkilerini görmeye bile başladım kız arkadaşım bana ulaştı bana geldi ben hiç bir müdahalede bulunmadım buluşalım dedi şok oldum özür ve pişmanlıklarını dinledim. ağırdan aldım yetmedi okadar kuvvetli bir işlem yapmışki helal olsun Allah senden razı olsun vermiş oldugum para helali hoş olsun 28 aralık akşamına’da işlemim son buldu. ve ona hediye olarak maddi açıdan 10bin tl de benden ona ikramiye gönderdim. istememesine rağmen. Allah Hüdai hocadan razı olsun bundan sonra benim abimdir. yetmiyor herhangi bir problem sorunda ücretsiz yardımcı olurum dedi bağladıgında. kendisinin paraya ihtiyacı olan bir insan degil gerçekten. afedersiniz ortalık it kopuk dolu ama Hüdai hoca çok farklı bir insan gerçekten gösterdi kendini. herkese iyi akşamlar kesinlikle bütün sorun problemlerinizde yanınızda işlemler uzaktan gerçekten oluyormuş. masraf etmeme bile deymedi yanına gelmeye.

 76. Melek dedi ki:

  Medyum Hüdai ile çalışmak gerçekten bir ayrıcalıkmış. Vallahi ben böyle bir medyum daha önce görmedim. Bu zamana kadar bir çok medyumla çalışma yaptım ama hiç biri böyle bir başarı yakalayamadı. Medyum Hüdai ile platonik aşık olduğum birine aşk büyüsü yaptırdım. Çocuk şimdi peşimde gezer oldu şimdi ben ona yüz vermiyorum ben süründüm birazda o sürünsün

 77. Dilan dedi ki:

  Yorumlarınızı okudum da bende eşimle alakalı sıkıntılar yaşıyorum. Eşim bana karşı çok soğuk ve ilgisiz. Ona bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum. Yardımcı olurmusunuz

 78. Saun dedi ki:

  Bu zamana kadar çalıştığım ve para kaptırdığım bir çok medyum var dı. İlk başlarda medyum Hüdai içinde aynı düşüncedeydim buda dolandırıcıdır dedim. Fakat içimden bir ses olsun sen yinede son şansını bir dene dedi ve iyi ki de iç sesime kulak vermişim. Medyum Hüdai evliliğime sürekli burnunu sokan kaynana mı bir anda beni seven ve öz annemmiş gibi davranan bir insan haline getirdi. Yoksa evliliğim bitecekti. Teşekkürler medyum Hüdai

 79. Orcun dedi ki:

  Nişanlımla sürekli sıkıntılar yaşamaktan sıkıldım. Lütfen beni bu dertten kurtarın. Onu seviyorum fakat hal ve hareketleri hiç hoşuma gitmiyor. Kendisi son derece dominant biri ve sürekli beni bastırma çabasında. Buna özel bir büyü var mı? Pamuk gibi olsun istiyorum

 80. Esma dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar hayatımda tanıdığım en iyi büyü yapan medyum. Diğer sahtekar medyumlar ile karıştırmayın, kendisi ile bağlama büyüsü konusunda çalışmamız oldu. Yanıma dahi yaklaşmayan eşim şimdi peşimde dolanır hale geldi. Medyum Hüdai beye teşekkür ediyorum.

 81. Nazcan dedi ki:

  Büyülerin bu kadar etkili olduğunu ve işlerimi bu kadar kolay halledeceğini tahmin etmemiştim. Daha önce büyü nedir bilmezdim ve öğrendikten sonrada yaptırmaya cesaret edemezdim. Fakat bir gün büyü yaptırmaya mecbur kaldım ve bu işi en iyi yapan medyumu araştırmaya başladım. Araştırmalarım beni medyum Hüdai ulaştırdı. İyiki de ulaştırmış sayesinde bir evlilik gerçekleştirdim ve son derece mutluyum. Teşekkürler Medyum Hüdai

 82. Fundacan dedi ki:

  Özel bir medyumla çalışmak ve işlemleriniz olumlu sonuçlansın istiyorsanız. Size tavsiye edebileceğim tek medyum, Medyum Hüdai Büyü ile halledemeyeceği sorun yok. Giden sevgilimi 72 saatte geri getirdi. Kendini ispatlamak için daha ne yapabilir ki?

 83. Sudecan dedi ki:

  Medyum denilince aklıma dolandırılar geliyordu ama medyum Hüdai ile bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. iyikide tanışmışım. Eşimle sürekli tartışıyorduk ve küfürler hakaretler diz boyu. Eşim artık evden uzaklaştı neredeyse ayrılacaktık. Eşi eve bağlama büyüsü yaptı ve şuan inanın ki herşey süt liman. Kesinlikle herkese öneriyorum

 84. Mustafacan dedi ki:

  ORTALIKTA BİR SÜRÜ MEDYUM VAR HERKEZ BİŞEYLER BİLDİGİNİ SÖYLÜYOR FAKAT ŞÖYLE SÖYLİYİM Hüdai BEYLE BUNDAN 2 SENE ÖNCE TANIŞTIM PİSKOLEJİK SORUNLARIM VARDI BENDEN BİR KAÇ BİLGİ İSTEDİ İNTERNET ÜSTÜNDEN YOLLADIM VE YARIM SAAT SONRA BANA DÖNÜŞ YAPTI ÜZERİMDE BÜYÜ OLDUĞUNU SÖYLEDİ BEN BÖYLE ŞEYLERE PEK İNANMAYAN BİRİSİ OLDUĞUM İÇİN PEK SICAK BAKMADIM FAKAT KONUŞMA SICAKLIĞI BENİ ONA ÇEKTİ 6 GÜN SÜRE VERDİ İŞLEME BAŞLADIK İŞLEM BİTTİ VE ÜSTÜMDEN BİR YÜK KALKTI HASTALIĞIMA KADAR HEPSİ ANİDEN GİTTİ BURDAN KENDİSİNE ÇOK TEŞŞEKKÜR EDİYORUM VE HERKEZE TAVSİYE EDİYORUM Hüdai BEYİ…

 85. Kader dedi ki:

  Ben 3 yıl boyunca sorunlarım için medyum medyum gezdim ve hepsi tarafından da dolandırıldım. Bu zaman kadar web sitelerinde bir çok medyum hakkında bir çok olumlu olumsuz yorum okudum. Fakat yorumları olumsuz olupta işini bu kadar iyi yapan bir medyum görmedim. bence medyum Hüdai hakkında kötü yorum yapan insanlar, kendilerine dolandıracak insan bulamayan ve medyum Hüdai başarısını kıskanan sahtekar medyumlardır. Medyum Hüdai hakkında yapılan kötü yorumlara aldırmayın. kendisi ile tanışmadan karar vermeyin derim.

 86. Melis dedi ki:

  Medyum Hüdai ile iletişime geçtim normalde türkiye bazlı çalışmayan sadece yurtdışı üzerine çalışan bir medyum olmasına rağmen türkiyeye çok nadir sayılı insanlardan biridir kendisi kendisiyle iletişime geçtigimde bana yurtdışına özellikle çalıştıgını ve türkiyeye çok nadir olarak çalışmakta oldugunu söyledi, sevgilimle alakalı sorun problemlerim vardı. önce bakım yapacağını söyledi ve yarım saat içerisinde döneceğini beyan etti bilgilerimi gönderdim ve bakım sürecine aldı beni Bay medyum Hüdai . daha sonrasında. bakım sonucu tekrar arayıp kibar ve nazik şekilde baştan adan zye neredeyse hepsi doğru çıktı. hepsini tek tek anlattı 4 gecede bu kişi sizin bir dediginizi ikiletmeyecek hale gelip kapınızda afedersiniz kul köle olup erkeklik iradesine kadar bağlayacağını beyan etti. ve ücret talep etti ne yazıkki. bedava iş olmuyor önemli olanda malzeme olmalı zaten kaliteli malzeme kullanacağını ve dandik malzemeyle iş yapmayacağını söyledi. fiyat söyledi ve ödemesini yaptım. biraz pahalı da olsa kaliteli malzeme kullanıyor. ve kulandıkları malzemeyle işleme hocam başladıgından 2 geceden itibaren etkilerini görmeye başlamış olup. mustafa bana yazdı mustafa benimle buluşacağını söyledi. sanki çarpıldı pişmanlıklarını anlattı 4 gecede ise kapıma geldi evimin balkonuna çık dedi ve çıktım balkondan aşşagıya baktıgımda yağmur çamur kar üzerinde üşenmeyip kar küre toplarını alıp ismnimi yazıp beni affedermisin yazısıyla karşılaştım şaka gibi. ben şoklar içerisinde olup medyum Hüdai hocama allah razı olsun diyip teşekkürlerimi sundum. sevincten 4 köşe oldum ağırdan almama rağmen ömürlüktür yapacağım işlemler dedi. ve gerçekten çok başarılı bir medyum olduğunu kanıtladı. helali hoş olsun hocama. işlemlerime 29 OCAK gecesi başlayıp 1 ŞUBAT ögleni bitirdi gerçekten inanmıyorum gerçekten varmış böyle birşey allah razı olsun medyum Hüdai hocam.

 87. Sevgican dedi ki:

  Merhaba bende Almanya da yaşıyorum bağlama büyüsü yaptırmak içim Hüdai bey le iletişime geçtim Bugün 4. Gün heyecanla bekliyorum daha önce çok dolandırıldım doğrusu Hüdai bey devamli bilgi vermese de yazdığım gibi dönüyor konuşuyor açıklama yapıyor Rabbim herkesi iyi niyetli insanlarla karşılaştırsın sonucu paylaşacağım ha bu Arada medyum sarraf Almanya diye bir dolandırıcı var lütfen ama lütfen ona inanmayın !

 88. Ahmetcan dedi ki:

  Merhaba ben almanya hamburgdan ahmet. eşim 8 yıl önce vefat etti ve o zamandır kimse ile bir münasebetim bir iletişimim olmadı. Bundan 1,5 yıl evvelde kız kardeşimin vesilesi ile kendisinin de eşi vefat etmiş olan bir hanımefendi ile iletişimim olmaya başladı. Kendisi ile bir yıl kadar bir muhabbetimiz olduktan sonra evlilik kararı aldık. Ancak bundan 6 ay önce nikahımıza 10 gün kala kendisi sebep ve neden bildirmeden benden ayrılık kararı aldı. Ne yaptıysam ne ettiysem de muhabbetimiz eskisi gibi de olmadı zaten. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bir çok hoca ile irtibat kurdum, internet üzerinden de bir çoğu ile iletişime geçip olumsuz sonuç aldım. Yine bu internet siteleri arasında araştırma yaparken rast gelmemiz üzerine Hüdai hocam ile tanıştım. Kendisiyle 5 günlük bir papaz çalışması gerçekleştirdik ve söz verildiği sürede olumlu sonuç aldım. Neticeyi alır almazda kendisi için yorum atacağımı ve ihtiyaç sahibi ne kadar kişi var ise size yönlendiriceğime söz verdim. Arkadaşlar Hüdai hocamın her sözüne kefilim

  1. Zehra dedi ki:

   AHMET BEY SİZDE BANA VESİLE OLMUŞ OLDUNUZ ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN SİZDEN DE Hüdai HOCAMDAN DA 4 GÜNLÜK BAĞLAMA BÜYÜSÜ İŞLEMİ YAPTI VE 4 GÜNÜN SABAHI NETİCE ALDIK ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN Hüdai HOCAMDAN

  2. Alim dedi ki:

   AHMET BEY SİZDE BANA VESİLE OLMUŞ OLDUNUZ ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN SİZDEN DE Hüdai HOCAMDAN DA 4 GÜNLÜK BAĞLAMA BÜYÜSÜ İŞLEMİ YAPTI VE 4 GÜNÜN SABAHI NETİCE ALDIK ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN Hüdai HOCAMDAN

 89. Nazlı dedi ki:

  eşimle 1 yıldır evliyim ve eşimle 3 aydır da ayrıyım. ortada en ufak bir problem yokken durduk yere kavga etmeye başladık ve en son beni annemin evine bıraktı. kendisinden haberde alamıyorum beni arayıp sormuyor gelip almıyorda. bağlama büyüsü ile eşimi bana bağlayabilir miyiz, bu işlem gerçekten tutar mı. artık takatim kalmadı lütfen yardım edin.

  1. Fatma dedi ki:

   Nazlı hanım bnde aynılarını yaşadım, 4 günlük bağlama büyüsü ile Hüdai hocam ile netice aldık. sizde öneriyorum arayın konuşun hocamla

  2. Yusuf dedi ki:

   Nazlı hanım bnde aynılarını yaşadım, 4 günlük bağlama büyüsü ile Hüdai hocam ile netice aldık. sizde öneriyorum arayın konuşun hocamla

  3. Gonca dedi ki:

   yani nazlı hanım üzüldüm bilemedim ama sevindiğim tek şey var evet Hüdai hocam size mutlaka yardımcı olur sonuç alırsınız benim eşimde senden soğudum başka birini seviyorum dedi gitti ama 3 günde geri getirme büyüsü yapıp tıpış tıpış geri getirdi. Başka türde de yardımcı olucaktır ben eminim.. Şimdiden hayırlı olsun.

 90. Minecan dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben de sizler gibi birçok Medyum tarafından dolandırıldım Belki de 10 bin TL param gitti En Son umudum Medyum Hüdai hoca ile denedim kendisine iki sefer işlem yaptım ikisinde de çok güzel sonuçlar aldım Keşke çok daha öncelerinde Medyum Hüdai hocayı tanısaydım bu kadar çok param da gitmezdi 3 ay boyunca da beklemezdim Ben kesinlikle Medyum Hüdai hocayı tavsiye ediyorum kendisine çok teşekkür ediyorum 1 numaralı yaşam koçum kendisi bundan sonra

 91. Berke dedi ki:

  ARKADAŞLAR SİZLERE OLAN TECRÜBEMDEN TEK BİR SEY SÖYLEMEK İSTİYORUM MEDYUM HOCA VEYA YAŞAM KOCU ARIYORSANIZ BENİM SİZLERE NACİZA FİKRİM MEDYUM Hüdai HOCADIR ONUN DISINDA HİÇ BİRİNE GUVENEMEM BEN FAYDASINI COK GÖRDÜM VE COK MUTLUYUM SUANDA ŞÜKÜR Hüdai HOCA SAYESINDE HYATIM DEĞİŞTİ VERDİĞİM BÜTÜN PARALAR HELAL HOŞ OLSUN BÖYLE BİR INSAN BULMAK COK ZOR İYİ GÜNLER DİLERİM

 92. Sevgi dedi ki:

  merhaba arkadaşlar ben medyum Hüdai hocaya işlem yaptırmıştım bundan 10 gün önce işlem sonucunu yazmayı unuttum kusra bakmayın 4 günlük bağlama işlemi yaptırdım ve 4 . gün olumlu sonuç aldm ve sevdiğim kişi tarafından aramızdaki bütün sorunlar kalktı şuanda çok mutluyuz Hüdai beyi kesinlikle tavsiye ederim başarılı bir hoca olduğunu gördüm şükürler olsun ????

 93. Aslı dedi ki:

  Medyum Hüdai bey ile aşk büyüsü çalışması yaptım iş yerinde platonik aşk yaşadığım bir adam vardı ve yüzüme dahi bakmıyordu bu adamı ne yapıp edip kendime aşık etmeliydim çünkü çok aşıktım. İnternetten medyum araştırması yaparken medyum Hüdai numarasını gördüm ve aradım kendisi gerçek anlamda çok iyi bir insan ve çok iyi bir dinleyici sorunumu dinledi ve bana çözüm yolları söyledi fiyat konusunda anlaştıktan sonra işlemlere başladık ve yüzüme dahi bakmayan adamı 4 günde ayağıma kadar getirip bana çıkma teklif etmesini sağladı. Bu zamanda böyle bir medyum bulmanız gerçekten zor. Bulmuşken kaçırmayın

  1. Burçin dedi ki:

   bende medyum Hüdai hoca ile bir işlem icin 12 gün önce basvurmuştum. allah ne muradı varsa versin benim evine gelmeyen eşimi bağladı 2 3 tane hocaya gittim hic birinden netice alamamıştım tavsiyeler üzerine Hüdai hoca sayesinde hayatım evim yuvam kurtuldu şimdi bütün dostlarıma tavsiye ediyorum

 94. Melek dedi ki:

  medyum Hüdai ile yapmış olduğum bağlama büyüsünden son derece memnun kaldım. 4 günlük bir süre içinde benden ayrılmak üzere olan sevgilimi bana karşı öyle bir hale getirdiki şimdi ben ayrılmak istesem erkek arkadaşım benden ayrılmaz. Gerçekten işinin ve aldığı paranın hakkını veren bir medyum. Sizlerinde bu yüzden çalışmanızı tavsiye ederim.

 95. Semra dedi ki:

  Medyum Hüdai hakkında yapılan yorumları okuduktan sonra bir kerede onunla çalışmak istedim. Bende burada yazan herkes gibi zamanında 6 tane medyum tarafından dolandırıldım ve maddiyatımın çoğunu bu sahtekarlara harcadım. Son kalan paramıda medyum Hüdai değerlendirmek istedim ve iyi ki de bunu yapmışım. 6 tane medyumun beceremediği işi medyum agena 4 gün gibi bir süre içerisinde çözüme kavuşturdu. İşlemim gayet basitti sevdiğim adamla evlenmeme karşı çıkan ailemi ikna edecektik ataerkil bir aileden geliyordum ve ailede babamın sözünün üstüne kimse söz söyleyemezdi bende babamı ikna edip evlenmek istedim. Medyum Hüdai bu işi 4 gün gibi bir sürede bitrdi ve sayesinde sevdiğim adamla evlendim. Bu yüzden bende sizlere medyum Hüdai tavsiye ediyorum.

 96. Merve dedi ki:

  Burdaki yorumlar gerçek mi, medyum Hüdai gerçekten dedikleri gibi mi aramaya çekiniyorum lütfen bana yardım edin

  1. Fatihcan dedi ki:

   ben Hüdai hoca ile aşk bağlama işini yapmıştım sekiz günde gayet güzel gelişmeler aldım vermiş olduğum para son kurusuna kadar helal olsun güvenilir bir hocadır tavsiye ederim

   1. Kenancan dedi ki:

    Arkadaslar yorumlari okuyorum. Cok caresiz durumdayim. Inanmak istiyorum. Fakat unut edip, hayal kirikligi yasamak daha aci verir diye korkuyorum.

 97. Evrencan dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba bende bu işlerle hiç alakası olmayan biriyim, bazen çare tükenince başvuruyorsun işte. Bende sitelerde yazan yorumlardan sonra Hüdai hocayla iletişime geçtim derdimi anlattım . Önce whatsapp yolu ile iletişim kurduk sonra işlemleri Anlattı ve ödememi yaptım telefondan konuşmaya başladık . Bugün çalışmamızın 4 . günü. Kendisi her Zaman telefona cevap veremese de uygun olduğunda dönüş yapıyor ve işlemlerle ilgili bilgi veriyor. Sonucu paylaşacağım.

  1. Evrencan dedi ki:

   Arkadaşlar işlem 4 . gün son buldu yaptığımız işlem bağlama büyüsüydü. Nişanlım bana geri döndü ve şuanda ilk günki gibi bana aşık.

 98. Mekke dedi ki:

  Ben başımdan geçenleri anlatayım arkadaşlar çok kötü günler geçirdim hem eşim terk etti hem işlerim bozuldu hem kendi kardeşlerim ailem bana yüz çevirdi iflas ettim çok kötüydü herşey kötüye gidiyordu intiharı bile düşündüm sonra medyum araştırmaya başladım güzel yorumlar buldum aradım büyü var dediler boscaz dediler tamam dedim para verdim ama bidaha ulasamadim kendilerine sonra başka birini buldum oda büyü var dedi para gonnderdik su gun bekle dedi üç ay geçti bişey yok yani o paramda gitti sonra İstanbul’da başka bir medyum buldum herkes ona gidiyormuş ondada gittim ????????ama bir fayda olmadi param boşa gitti zaten yoktu param bankalara borclandim sonra birini buldum tavsiye üzerine ve derdimi TELFONDA anlattım bana konuşması çok iyi geldi güven sağladı ve istediği parayı buldum tamamladım verdim bana Hüdai beyin dediği gibi önce işlerim açıldı düzeldi toparladim sonra şaşırdım eşim aradı buluştuk ve barıştık yuvasına tekrar döndü hayret ettim bunların hepsi 5 günde oldu aldığı parayı hak etti bende Hüdai hocayı öneririm buradanda kendisine tekrar teşekkür ederim.

 99. Melisa dedi ki:

  Ben almanyadan yazıyorum daha once cesıtlı bir kac medyum tarafından dolandırıldım saglık olsun hakkımıda helal edıyorum sorun degıl benim istanbuldan bir arkadasım medyum Hüdai diye bir medyum ile gorusmus ve kendisi ile islem yaptırıp sonuc alan bir dostum kendisi benımde sıkıntılı bir durumum vardı Hüdai bey ile iletisime gecerek konuyu kendısıne anlattım ve islemlere baslama kararı aldık kendısı bir medyum cok kibar ve iyi bir insandı konusmasından anladım benim islemler surecime 7 gun icinde olucagını ama yavas yavas oturacagını soyledı acıkcası cok umutladın bu durumdan sonra 3 gunde bir iletisim halınde kalarak beni daha da cok mutlu eden bir medyum olu daha oncelerı oyle degıldı parayı alan daha ilgiyi kesiyordu ben islemlerimden 4. Gun sonuc aldım bugun toplamda 7 gun oldu ve istedigim sonuca nihayet medyum Hüdai bey ilE geldik iyiki tanımisin diyorum ve benım nacizane fikrim kesinlikle guvenilir bir medyumdur calısmaya basladıktan sonra ne demek istedigimi anlıcaksınız

 100. Ezgi dedi ki:

  Uzun yıllardır devam eden düzenli bir birlikteliğim var Geçen yıl aileler arasında bir nişan yaptık Her şey yolunda giderken nişanlımın bana olan sevgisi azaldı ve artık çok soğuk davranmaya başladı hayatında başka birisi olmadığına eminim ama ne yapacağımı bir türlü kestiremiyorum onu çok sevdiğim için ilişkimin bitmesini istemiyorum yakın bir aile dostunun tavsiyesiyle Medyum Hüdai adında bir hocaya danıştım bana aşk ve bağlama büyüsü önerdi ve bunun karşılığında belirli miktarda paramı aldı aradan 4 gün geçti ve şuan çok iyiyiz allaha şükür tekrar kavuştuk birbirimize Medyum Hüdai hocama teşekkür ederim… bir çok çalışma yaptıracağım dahaa.

  1. Ahmet dedi ki:

   Arkadaşlar Kesinlikle ve kesinlikle Benim tavsiyem Hüdai hocadır kendisini 8 aydır tanırım ve birçok işlem yaptırdım çok güzel sonuçlar daldım benim tek hocam güvenebileceğim insan Hüdai hocadır sizlere tavsiye edebilirim

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir