Medyum Hoca Papaz Büyüsü

Medyum hoca papaz büyüsü nedir? Hocaların yaptığı papaz büyüsü hakkında tüm detaylar internet sitemizde!

Dünya üzerinde bilinen büyü türleri; kara büyü, kırmızı büyü, ak büyü ve papaz büyüsü olarak ayrılmaktadır. Papaz büyüsü bu saydıklarımız arasında en tehlikeli ve en korkunç büyüler arasında yer almaktadır. Kullanımı ise genellikle kötülük amacıyla yapılmaktadır. Anadolu’da en çok bilinen ve uygulanan büyüler arasında papaz büyüsü gelmektedir. Adı nedeniyle yalnızca papazların yaptığı bir büyü olarak görünse de aslında farklı kişiler bunu gerçekleştirmektedir. Büyünün yapılması sırasında büyü yapılan kişiye ait eşyaların kullanılması bu tarz büyülerde görülmektedir. 

Medyum hoca papaz büyüsü yapılırken kişinin kişisel eşyalarından ziyade bizzat kendisine ait eşyalar kullanılır. Kişinin giymiş olduğu kıyafetler vs. bu büyü için az etki gösterirken en etkili eşyalar kişinin kendisine ait eşyalardır. Örnek vermek gerekirse kişinin tırnağı, saçı veya vücut kılı bu büyü türünde lazım olan eşyalar arasında gelmektedir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Büyü Yapan Hocalar

Medyum Hoca Papaz Büyüsü Nedir?

Medyum Hoca Papaz Büyüsü

Medyum hoca papaz büyüsü hakkında tüm detaylar internet sitemizde! Anadolu’da oldukça yaygın kullanılan bu büyü hakkında detayları öğrenin.

Medyum hoca papaz büyüsü nedir? Dünya üzerinde bilinen en tehlikeli ve en korkunç büyü türü papaz büyüsüdür. Bundan dolayı yapılması ve yaptırılması zor olan büyüler arasında yer almaktadır. Kullanımının çoğu kötü amaçlı olarak yapılmaktadır. Bundan dolayıda çoğu hoca tarafından yapılmadığı görülmüştür. Yapılan kişinin hayatına son vermesine kadar ilerleyebilen bu büyü türü, kişinin hayatını zindana çevirmeye yetecek güçtedir. Yapılması sırasında zorluk olmasına karşın oldukça etkili bir büyü türüdür.

Papaz büyüsünün oldukça etkili olmasından dolayı birçok hoca yapma taraftarı değildir. Fakat özellikle Anadolu bölgesinde yapan ve yaptıran oldukça fazla insan bulunmaktadır. Bundan dolayı ülkemizdeki yaygınlığı genel olarak Konya – Ankara illeri arasında sıralanmıştır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kara Büyü- Nedir? Nasıl Yapılır? Günah Mıdır? 2022

Medyum Hoca Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyum hocaların yaptığı papaz büyüsü nasıl yapılmaktadır? Büyülerin yapımına dair detayları öğrenmek için yazımızı okuyun!

Medyum hoca papaz büyüsü nasıl yapılır? Papaz büyüsünün yapılması için öncelikle bu işi yapan bir hoca bulmanız gerekmektedir. Çünkü büyüler arasında en etkili olan bu büyü normal insanlar tarafından yapılamaz. Nasıl yapıldığını bilseniz dahi yapamazsınız. Ayrıca yaptıracağınız hocanın da bu konu hakkında bilgi sahibi olması oldukça önemlidir. Çünkü bu büyü türü yapılmasının ardından insana oldukça büyük etki etmektedir. Yapımı sırasında herhangi bir yanlışı asla kaldırmaz.

Büyünü yapımı ise, büyünün yapılacağı kişinin kendi eşyaları veya kendi parçalarından oluşmaktadır. Kişinin tırnağı, saçı veya vücut kılı bu eşyalar arasında en önemlileri arasında gelmektedir. Bunun yanı sıra kişinin yastık kılıfı, hırkası gibi özel eşyaları da kullanılmaktadır. Büyünün yapımı sırasında Süryanice ve Ermenice dillerine benzer dualar okunmaktadır. Benzerlik yönüyle bu iki dile benzemesinin yanı sıra duaların tersten okunduğuna ilişkin söylentiler de mevcuttur.

Medyum Hoca Papaz Büyüsü Günah Mıdır?

Papaz büyüsünün ülkemizde en yaygın kullanımı iki kişiyi birbirinden ayırmak amaçlıdır. Bundan dolayı çoğu medyum hoca bu büyüyü yapmak istemez. Fakat bu büyüyü yapacak hocaları bulmak da mümkündür. Özellikle Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde papaz büyüsü yapan birçok hoca bulunmaktadır. Bu büyü insanların hayatını zindana çevirmesinden ötürü oldukça günahtır. Yapmasının ve yaptırılmasının günahı diğer dünyada sizi bulacaktır. Bundan dolayı yaptırmadan önce işin diğer boyutunu düşünmeniz önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir