Makas Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Kaç Günde Etki Eder?

Makas büyüsü günümüzde karşımıza çıkan en ilginç büyüler arasında gelmektedir. Çünkü bu büyü de Kilit büyüsü gibi hem ak hemde kara büyü kategorisinde karşımıza çıkan büyüler arasındadır.

Makas büyüsü nedir? Hem ak büyü hem de kara büyü kategorisinde yer alan bu büyü, niyete göre amacını belirlemektedir. Niyete göre kategorilendirme yaptığımız bu büyü sevgi üzerinde yapılan büyüler arasında gelmektedir. Büyü ak büyü olarak yapıldığı zaman, iki sevenin birbirine kavuşması amaçlanarak yapılmaktadır. Kara büyü olarak yapıldığı zaman ise, sevenlerin ayrılmasına yönelik yapılmaktadır. İki işlemde de aynı özellikler taşımasına karşın, büyü oldukça garip bir özelliğe sahiptir. Bundan dolayı da medyum hocalar tarafından o kadar sık tercih edilen büyüler arasında gelmez.

Büyü yaptırmak istiyorsanız güvenilir medyum hocalar ile çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü son zamanlarda sahte hocalar insanların parasını almak için büyücü olduğunu iddia etmeye başlamıştır. Bundan dolayı da hem paranızın cebinizde kalması hem de zamandan kazanmak açısından referansı olan hocalarla çalışmanız önerilir.

Makas Büyüsü Nedir?

Makas büyüsü

Makas büyüsü sevgililerin birbirleriyle barışması veya ayrılması amaçlanarak yapılan büyüler arasında gelmektedir. 

Makas büyüsü nedir? Yapılan bu büyü işlemi ile birlikte özlemini sürdüğünüz kişiyle barışmanız mümkündür. Fakat insanlar daha önce yakın olmadıkları kişilere karşı da bu büyüyü yaptırmak istemektedir. Bu durumda büyünün işe yaramayacağını, büyünün sadece bir geri dönüş imkanı sunacağını bilmeniz gerekmektedir. Eğer hasretini çektiğiniz bir kişi varsa bu büyüyü yaparak tekrardan aranızda bir şeyler olmasını sağlayabilirsiniz. Kötü amaçlı yapıldığı durumlarda ise kişinin bağlı olduğu birinin olması gerekmektedir. Sevgililere olan etkisi az olsa da nişanlı ve evli çiftlere büyük etki göstermektedir. Çiftlerin birbirleriyle ayrılmalarına kadar giden bu yolda, büyü oldukça kuvvetli etkiler gösterir.

Büyünün yapılış amacına göre ak veya kara büyü kategorisinde yer aldığını söylemiştik. Kara büyülerin dinimiz tarafından günah olduğunu da siz yapmadan önce belirtelim. Günah olmasından dolayı da ülkemizde tüm medyum hocalar bu büyüyü yapmaz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kabala Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Makas Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Büyüler hakkında yorumları okuyan birçok kişi, büyülerin nasıl yapıldığı ile ilgili de araştırma yapmaktadır.

Büyülerin yapılma şekli, nasıl olursa olsun, normal insanların büyü yapması pek mümkün değildir. Çünkü büyüyü yapmak için kişinin doğuştan gelen güçlerinin olması şartlar arasında gelmektedir. Aynı zamanda kişinin imanının olması ve bir hocadan ilmi öğrenmesi de oldukça önemlidir. Çünkü büyüler uzmanlık isteyen işlemlerdir. Peki Makas büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapımından önce bakım işleminin yapılması kişinin işlem tahtasının açılmasını sağlar. İşlem tahtası açık kişilere ise büyünün yapılması için gerekli olan malzemeler şu şekildedir: Paslı bir makas ve büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafı. Kişinin fotoğrafının paslı makas altına konulmasından sonra tılsımlı sözler 14 defa söylenir. Bu sayede büyü gerçekleştirilmiş olur. Büyü yapıldıktan sonra 4 günde 1 tılsımlı sözlerin fotoğrafa ve makasa tekrar tekrar söylenmesi gerekmektedir. Yapılan tekrar işlemlerinde de miktar 14’dür.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kara Büyü Nedir? Nasıl Yapılır? En Etkili Kara Büyüler

Makas Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Makas büyüsü kaç günde etki eder? Büyünün yapılış amacına göre ak ve kara büyü kategorisinde yer alması etki etme süresini de değiştirmektedir. Eğer büyü ak büyü kategorisinde ise bu süre 7 gündür. Kara büyü kategorisinde yer alıyorsa 14 günden daha uzun sürmektedir. Bu süre büyünün ilk etkisini gösterme süresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir