Makas Büyüsü Nasıl Bozulur? Nedir? 2022

Makas büyüsü nasıl bozulur? Sevgililerin birbirleriyle barışması veya ayrılması amaçlanarak yapılan büyüler arasında gelmektedir. 

Makas büyüsü nedir? Yapılan bu büyü işlemi ile birlikte özlemini sürdüğünüz kişiyle barışmanız mümkündür. Fakat insanlar daha önce yakın olmadıkları kişilere karşı da bu büyüyü yaptırmak istemektedir. Bu durumda büyünün işe yaramayacağını, büyünün sadece bir geri dönüş imkanı sunacağını bilmeniz gerekmektedir. Eğer hasretini çektiğiniz bir kişi varsa bu büyüyü yaparak tekrardan aranızda bir şeyler olmasını sağlayabilirsiniz. Kötü amaçlı yapıldığı durumlarda ise kişinin bağlı olduğu birinin olması gerekmektedir. Sevgililere olan etkisi az olsa da nişanlı ve evli çiftlere büyük etki göstermektedir. Çiftlerin birbirleriyle ayrılmalarına kadar giden bu yolda, büyü oldukça kuvvetli etkiler gösterir.

Büyünün yapılış amacına göre ak veya kara büyü kategorisinde yer aldığını söylemiştik. Kara büyülerin dinimiz tarafından günah olduğunu da siz yapmadan önce belirtelim. Günah olmasından dolayı ülkemizde tüm medyum hocalar bu büyüyü yapmaz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Yılan Büyüsü Nasıl Bozulur? Nedir? 2022

Makas Büyüsü Nedir?

Makas Buyusu Nasil Bozulur 2

Makas büyüsü nasıl bozulur? Günümüzde karşımıza çıkan en ilginç büyüler arasında gelmektedir. Çünkü bu büyü de Kilit büyüsü gibi hem ak hemde kara büyü kategorisinde karşımıza çıkan büyüler arasındadır.

Makas büyüsü nedir? Hem ak büyü hem de kara büyü kategorisinde yer alan bu büyü, niyete göre amacını belirlemektedir. Niyete göre kategorilendirme yaptığımız bu büyü sevgi üzerinde yapılan büyüler arasında gelmektedir. Büyü ak büyü olarak yapıldığı zaman, iki sevenin birbirine kavuşması amaçlanarak yapılmaktadır. Kara büyü olarak yapıldığı zaman ise, sevenlerin ayrılmasına yönelik yapılmaktadır. İki işlemde de aynı özellikler taşımasına karşın, büyü oldukça garip bir özelliğe sahiptir. Bundan dolayı da medyum hocalar tarafından o kadar sık tercih edilen büyüler arasında gelmez.

Büyü yaptırmak istiyorsanız güvenilir medyum hocalar ile çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü son zamanlarda sahte hocalar insanların parasını almak için büyücü olduğunu iddia etmeye başlamıştır. Bundan dolayı da hem paranızın cebinizde kalması hem de zamandan kazanmak açısından referansı olan hocalarla çalışmanız önerilir.

Makas Büyüsü Nasıl Bozulur?

Makas Buyusu Nasil Bozulur 3

Makas büyüsü nasıl bozulur? İki taraflı kullanılan bir büyü olduğu için çok zor bozulmaktadır. Çünkü büyününü makas büyüsü olduğu oldukça zor anlaşılır.

Makas büyüsü nasıl bozulur? Büyünün bozulması için ne amaçla yapıldığı ve ne büyüsü olduğu anlaşılmalıdır. Tecrübeli medyum hocalara giderek büyü hakkında bilgi alabilirsiniz. Medyum hocanın yönergeleri doğrultusuna ilerleyerek büyünün bozulması için zaman kazanırsınız. Hocanın size vereceği vefk ile bir süre büyünün etkisi size çok az olarak tesir eder.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Tuz Büyüsü Nasıl Bozulur? Nedir?

Makas Büyüsü Bozan Hocalar

Makas büyüsü nasıl bozulur? Hocalar insanların üzerinde olan büyülerin bozulması konusunda yardımcı olurlar.

Büyü bozan hocalar ne yapar? Eğer üzerinizde büyü varsa bu kısa süre içerisinde size ve çevrenize yansıyacaktır. Fakat bazı büyüler kişinin kendisinin anlamaması için oldukça özenilerek yapılmaktadır. Bundan ötürü toplum olarak bu konuda bilinçlenmemiz oldukça önemlidir. Eğer çevrenizde veya sizin üzerinizde büyü varsa direkt büyü bozan hoca arayışına girmeniz gerekir. Güvenilir bir hoca bulduktan sonra kendinizi ona bırakabilirsiniz. Peki hocaların vermiş olduğu hizmetler nelerdir?

  1. Hocalar üzerinizde büyü olup olmadığı konusunda değerlendirme yaparlar.
  2. Eğer üzerinizde büyü varsa büyünün nasıl yapıldığını, ne amaçla yapıldığını anlamaya çalışırlar.
  3. Büyünün nasıl ve ne amaçla yapıldığı çözüldükten sonra büyünün bozulması mümkün hale gelir.
  4. Bozulması için gerekli işlemler hocalar tarafından yapılmaktadır.
  5. Kişinin büyünün bozulması sürecinde kendini rahat hissetmesi için dualar okurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir