Kötü Talih Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Kötü talih büyüsü kara büyü sınıfı içerisinde yer alan büyülerden birisidir. Yaptığınız kişi gündelik hayatı, iş hayatı ve aşk hayatı içerisinde kötü talihe sahip olacaktır.

Kötü talih büyüsü nedir? Kara büyü sınıfı içerisinde yer alan bu büyü karşınızdaki kişinin 1 aylık süreç boyunca kötü zamanlar geçirmesini hedeflemektedir. Büyü etkili olduğu andan itibaren büyüyü yaptırmış olduğunuz kişinin hayatında oldukça fazla olumsuzluk meydana gelmektedir. İş hayatında çöküş yaşayan bu kişi, diğer meselelerde de kötü zamanlar geçirecektir. Genellikle kişinin bu kadar çöküşe dayanması zor olsa da büyü etkisi bittiği zaman enkazdan çıkması oldukça zor olacaktır. Buna karşın kişi büyü bozma yaptırarak büyünün etkisinden kurtulabilir. Fakat bu büyünün etkili bir özelliği de kişi kendisinde büyü olduğunu asla düşünmez. Kısacası kişi oldukça kötü zamanlar geçirecektir. Eğer etrafında büyüler hakkında bilgisi olan birisi yoksa da bu durumu atlatamaz.

Kara büyü yapan hoca sayısı oldukça az sayıdadır. Buna karşın papazlar ve bazı medyum hocalar kara büyü yapmaktadır.

Kötü Talih Büyüsü Nedir? 

Kötü talih büyüsü

Büyüler arasında belki de en kötü büyülerden birisi bu büyüdür. Çünkü kişinin psikolojisi, fiziksel özelliklerini de bozar. Sadece bununla kalmayan büyü, kişinin hayatında şu ana kadar kurmuş olduğu düzeni bozmaktadır.

Kötü talih büyüsü nedir? Oldukça etkili bir kara büyü olarak bilinen kötü talih, kişinin hayatını zindana çeviriyor diyebiliriz. Eğer bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız kötü sonuçlarını da bilmeniz gerekmektedir. Büyüyü yaptırdığınız kişin kendine fiziksel olarak zarar verebilir. Bunun yanı sıra intihar etmesi gibi durumlarla da karşılaşmanız mümkündür. Durumun böyle olmasından ötürü, büyüyü yaptırmadan önce iyice düşünmeniz gerekmektedir. Her ne kadar büyünün etkisini daha sonradan kaldırabilseniz dahi bu süreç için de zaman harcayacaksın.

Kara büyülerin etkileri oldukça fazladır. Fazla olmasının yanı sıra oldukça etkili büyülerdir. Bundan dolayı yaptıracağınız hocanın güvenilir ve sağlam hoca olmasına özen göstermelisiniz. Eğer hoca acemiyse büyünün etkisi, size ve büyüyü yaptırdığınız kişinin çevresine de geçebilir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kesin Sonuç Veren Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Kötü Talih Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin normal insanlar tarafından yapılması oldukça sakıncalıdır. Özellikle kara büyülerin yapılmasının kötü sonuçlarını siz ve çevrenizdeki insanlar çekebilir. Bundan dolayı güvenilir medyum hocalara büyü yaptırmaya özen göstermelisiniz.

Kötü talih büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için sizin tarafınızda gerekli 2 durum bulunmaktadır. Öncelikle güvenilir ve bu işi iyi yapacak bir medyum hoca bulmanız gerekmektedir. Eğer medyum hoca bulmakta zorluk çekiyorsanız çeşitli papazlara da bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Daha sonrasında hocanın sizden istemiş olduğu malzemeleri temin etmeniz gerekmektedir. Bazı durumlarda hocanın kendisi malzemeleri karşılayabilir fakat bazı durumlarda da sizin malzemeleri temin etmeniz gerekecektir. Özellikle sadece sizin temin edebileceğiniz malzemeler büyü yapımında kullanılıyorsa, elinizi taşın altına koymanız gerekir.

Malzemelerin tamamlanması ve hocanın bulunması durumunda geriye kalan süreç hocaya kalacaktır. Hoca büyüyü yaptıktan kısa süre sonra yani yaklaşık olarak 14 gün sonra büyü kişiye etki edecektir. Bazı büyüler 3 gün sonrasında da etkisini göstermeye başlayabilir. Bu konu hakkında detaylı bilgi hocanız tarafından verilecektir.

Kötü Talih Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyülerin insanlar üzerinde etkisi oldukça fazladır. Bu büyünün etkisi ise yaptırdığınız kişinin gündelik hayatında, iş hayatında ve aşk hayatında oldukça kötü şansa sahip olmasını sağlar. Kişi şu ana kadar kurduğu bütün düzeni kaybedecektir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Saç Çıkartma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Saç Çıkaran Dua

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir