Kısmet Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Kısmet büyüsü sayesinde aşk hayatınızda yeni heyecanlar sizi bekliyor! Büyüyü yaptırarak aradığınız o aşkı bulabilirsiniz.

Kısmet büyüsü nedir? Büyünün etkisi ile birlikte aşk hayatınızda son derece açık bir talihe sahip olursunuz. Büyünün etki ettiği ilk andan itibaren düşündüğünüz kişilerin size karşı tavırları, daha keskin olacaktır. Bahsetmek istediğimiz keskinlik ise, sizinle sürekli muhabbet kurma isteği ve buluşma isteği yönündedir. Bunun yanı sıra aklınızda olmayan kişilerin de size karşı bir şeyler hissetmesi ve bunu dile getirmesi mümkündür. Fakat ilk olarak sizin aklınızdaki kişilere yönelik etki eden bir büyüdür. 

Büyünün etki etmesi ile birlikte ortamlarda öne çıkan kişi olmaya başlarsınız. Özellikle yeni katıldığınız ortamlarda karşı cins tarafından ilgi ve alaka görmeye başlayabilirsiniz. Büyüyü yaptırmanızın ardından kendinize de özen göstererek, büyünün tam tesirli olmasını sağlamalısınız. Bu sayede aradığınız aşkı büyünün etki süresince bulmanız mümkün olacaktır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Sarımsak Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Kısmet Büyüsü Nedir? 

Kısmet Büyüsü

Büyüler sayesinde insanların birçok konuda yardım almaları sağlanmaktadır. Bu büyü de ak büyü kategorisinde yer alan insanların isteklerine yönelik yaşamalarını sağlayan bir büyüdür.

Kısmet büyüsü nedir? Büyü sayesinde talihiniz açılacaktır. Birlikte olmak istediğiniz kişilerin, size karşı hamle yapmaları bu dönemde görülecektir. Sizinle buluşmak istemeleri, muhabbet kurmak istemeleri gibi durumlar bu süreçte söz konusudur. Fakat tam adımı siz atmadan karşı tarafın yalnızca hamle yaptığını göreceksiniz. Kısacası son söz sizde!

Büyüyü yaptırdıktan sonra kendinize fiziksel anlamda önem göstermeye çalışın. Şık kıyafetler giymeniz ve daha sosyal olmanız büyünün etkilerini artıracaktır. Kısacası önünüze ne kadar çok tercih gelirse, o kadar fazla kısmetiniz olacaktır. Çünkü büyünün etkisi sizi gören karşı cins bireylerin, sizinle bir şeyler yaşamak istemesine dayanmaktadır.

Kısmet ile ilgili büyü yaptırmak istiyorsanız medyumların tekniğine göz atmalısınız. Büyüyü bahsettiğimiz şekilde yapan güvenilir ve referansı olan medyum hocalar bulmaya özen göstermelisiniz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Adım Adım Ayırma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Kısmet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin yapılışı her ne kadar merak edilse dahi, medyum hocalar tarafından yaptırılması gerektiği bilinmelidir. Burada size yapılışından bahsetmemizin tek amacı, medyum hoca tarafından dolandırılmanın önlenmesidir.

Kısmet büyüsü nasıl yapılır? İlk olarak büyüyü yaptırmak için güvenilir ve referansı olan medyum hoca bulmanız gerekmektedir. İnternet sitemizin ilgili kategorilerinden güvenilir hocalara göz atabilirsiniz. Eğer başka dinlerden büyü yapan kişiler arıyorsanız da papaz hocalara da göz atabilirsiniz. Fakat papazların kullandığı yöntemlerin burada bahsettiğimiz yöntemlere göre farklılık gösterdiğini unutmayın. Hoca bulduktan sonra işlem tahtasının açık olmasına özen gösterin. Büyünün tam bir şekilde etki etmesi, işlem tahtasının açık olması sayesinde sağlanmaktadır. Daha sonra ise hocanın istemiş olduğu malzemeleri tamamlayarak hocanın büyü yapmasını sağlayabilirsiniz.

Kısmet ile ilgili büyülerin yapımında genellikle doğada çiçeklerden yararlanılmaktadır. Bunun yanı sıra sizin fotoğrafınız, ailevi bilgileriniz gibi malzemeler de gerekebilir. Hocanın yönergesine göre ihtiyacınız olan malzemeleri tamamladıktan sonra işleme devam edebilirsiniz.

Kısmet Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyülerin etkileri insanlar üzerinde oldukça fazladır. Bu büyü yalnızca size yapıldığından dolayı, çevrenize etki etmiyor gibi düşünebilirsiniz. Fakat durum böyle değildir.

Kısmet büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Aradığınız aşkı bulma yolunda, birçok kişinin size adım attığını göreceksiniz.
  2. Girdiğiniz her ortamda öne çıkan birisi olursunuz. Dolayısıyla bu dönemde fazla sosyal olmanız iyi olacaktır.
  3. Düşündüğünüz kişilerin sizinle muhabbet kurmak istemesi gibi durumlar görülecektir.
  4. Aynı ortamda bulunduğunuz kişiler sizinle birlikte baş başa dışarı çıkmak isteyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir