Kısmet Açma İşlemi – Nedir? Nasıl Yapılır? Duası

Kısmet açma işlemi tam olarak kelime anlamını yansıtan bir işlemdir. Kişinin evlenme talihinin açılmasına denilmektedir.

Kısmet açma işlemi nedir? Kelime anlamı olarak “Kısmet Açma”, “Tanrının her canlıya  uygun gördüğü eşi bulması.” olarak medyumlar tarafından aktarılmaktadır. Genel jargondaki kullanımında ise kişinin “Evlenme Talihi” olarak geçmektedir. Bu işlem ile birlikte kişinin evlenme talihinin açılması görülecektir. Kimler bu büyüyü kullanmalı?

  1. Sevdiği kişiyle arasında engel olan kişiler bu büyüyü kullanmalıdır.
  2. Kişi uzun zamandır karşı cinsten birinden ilgi almıyorsa bu büyüyü kullanmalıdır.
  3. Platonik aşık olan kişilerin büyüyü kullanması durumunda, platonik aşık oldukları kişiyle aralarında şans olması gözlemlenir.
  4. Kullanacak olan kişinin çevresinde karşı cins bireyler yoksa bu büyüyü kullanabilir.

İyi niyetli büyüler arasında yer aldığından dolayı büyü ak büyü kategorisinde incelenmektedir. Ak büyü kategorisinde yer alan büyüleri de ülkemizde yapacak onlarca medyum hoca bulunmaktadır. Fakat siz yine de güvenilir medyum hocalar bulmaya dikkat etmelisiniz!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Bağlama Ritüeli – Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri 2022

Kısmet Açma İşlemi Nedir?

Kısmet açma işlemi

Kısmet açma yukarıda bahsettiğimiz üzere kişinin evlenme talihinin açılmasına yönelik yapılan işlemleri içermektedir.

Ak büyüler arasında en çok istek gören büyüler arasında “Kısmet Açma İşlemi” de gelmektedir. Bu büyü sayesinde kısmeti kapalı kişilerin bahtı olumlu anlamda değişim gösterecektir. Örnek vermek gerekirse sevdiği ve evlenmek istediği kişiyle birlikte olamayan kişilerin aralarındaki engeller büyü sayesinde kaldırılabilir. Bu büyü ek olarak hayatınızda olumsuz giden işlerin düzelmesi, iş hayatınızda yaşadığınız verimliliğin artmasına da yol açmaktadır.

Büyü yapılmadan önce kısmetin kapalılığı hakkında işlemler de yapılmaktadır. Kısmetin kapalı olmasının nedenleri arasında diğer alemden varlıkların işlemleri olabilir. Bu durumda yapılması gerekenleri medyum hocalar yaparak öncesinde kişiyi kurtarır. Daha sonrasında ise kısmet açma işlemi uygulanarak kişinin sevdiğine kavuşması sağlanır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Saç Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? Etki Süresi 2022

Kısmet Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Kısmet açmak isteyen kişilerin hocanın dediklerine harfiyen uyması gerekmektedir. Çünkü bu durumun başka sebepleri de olabilir.

Kısmet açma işlemi nasıl yapılır?

  1. Öncelikle kişinin kısmetinin neden kapalı olduğunun tespit edilmesi gerekmektedir. Bu tespit işlemi için kişinin bakımının yapılması gerekir. Kişi bakımı için gerekli olan kişinin fotoğrafı medyum hocaya sağlanmalıdır. Hocaya vereceğiniz bilgilerin fotoğrafa yazılması durumunda hoca bakım işlemini tamamlar.
  2. Durum net bir şekilde tespit edildikten sonra kısmetin kapalı olmasına dair bir durum varsa hoca tarafından büyü bozma işlemi gerçekleştirilir. Büyü bozma işleminin sonrasında kişiye istenirse kısmet açma uygulanır.
  3. Negatif enerjinin uzaklaştırılması amacıyla kişiye dualar okunur. Daha sonrasında ise gerekli muska ve vefk yazılarak kişinin kısmetinin açılması için gerekli ritüeller tamamlanır.

Yukarıda yer alan işlemlerin ardından kısmetinizin olumlu yönde gitmesi görülecektir. Muska ve vefkin etki etmesi ilk uykunuzu tam olarak almanızın ardından gerçekleşir. İlk gün kendini yorgun hissetmenin nedeni de bu olabilir. Bu durum karşısında panik yapmamalı ve sakin karşılamalısınız.

Kısmet Açma İşlemi Duası

Kısmet açma işleminin duası şeklinde aramaların fazla olmasından dolayı internet sitemizde bunun hakkında da bilgi vermeye karar verdik. Bu durum hakkında özel bir dua olmamasına karşın, medyum hocaların önerdiği dualar mevcuttur.

Her işinizde olduğu gibi kısmet açma işleminde de dua okumanız elbette ki fayda sağlayacaktır. Bu durum hakkında medyum hocaların önerdiği bilgiler şu yöndedir: 77 defa ayetel kürsi okunması ve her okunduğunda niyet edilmesi gerekmektedir. Bunu yaparak niyetinizi Allah’a belli etmiş ve tevekkül işlemini tamamlamış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir