Kilit Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Kaç Günde Etki Eder?

Kilit büyüsü hem ak büyü hem de kara büyü kategorisi içerisinde yer alan nadir büyüler arasında gelmektedir. Büyülerin yapılış amacı her ne kadar kategorisini etkilese de, genellikle isminden de türü anlaşılır.

Kilit büyüsü nedir? Büyüler yapılma amaçlarına göre ak büyü veya kara büyü olarak adlandırılır. Fakat genellikle bir büyünün yapılma amacı neyse o kategoride yer alır. Bu büyü diğer büyülerin aksine her iki kategoride de karşımıza çıkan nadir büyüler arasında gelmektedir. Bu büyü bir nevi bağlama büyüsü olarak çalışmaktadır. Kısacası başka birinin kısmetini sizin yönünüzde etkileme büyüsüdür.

Kötü amaçlı yapıldığı zaman karşınızdaki kişinin kısmetini kapatmaktadır. Üstelik karşınızdaki kişinin cinsel anlamda isteği de kötü yönde etkileyebilir. Fakat iyi yönde yapıldığı zaman ise kişinin sizinle daha çok vakit geçirmek istemesi gibi durumlar görülür. Şaşırtıcıdır ki kişinin sizinle cinsel anlamda da istekleri tavan yapar.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Ermeni Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Kilit Büyüsü Nedir?

Kilit büyüsü

Kilit büyüsü insanlık alemi üzerinde en değişik büyüler arasında gelmektedir. Bunun sebebi etkilerinin niyete göre değişiklik göstermesinden kaynaklanmasıdır.

Kilit büyüsü nedir? Büyünün yapılması ile birlikte kişinin niyeti ne ise o yönde ilerlemeler görülmektedir. Ak büyü olarak yapıldığını varsayarsak karşınızdaki kişiye yaptığınız büyü onu size bağlayacaktır. Bu sayede karşınızdaki kişi sizinle daha çok vakit geçirir, size daha çok ilgi gösterir. Aynı zamanda sizinle geleceğe yönelik düşünceler kurmaya başlar. Kara büyü olarak yapılması durumunda ise kişinin kısmeti kapanacaktır. Çevresindeki kişilerin onu istemediği görülecektir. Bazı durumlarda kişinin de karşı tarafa olan ilgisinin oldukça azalması gibi durumlar görülmektedir.

Ayarı oldukça kuvvetli olan bir büyü olmasından dolayı her medyum hoca tarafından yapılmaz. Bundan dolayı güvenilir medyum hocalar bulmak oldukça önemlidir. Medyum hocaların referansı olmasına ve uzun süredir hizmet veriyor olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede hem zaman kazanmış hem de para kaybetmemiş olursunuz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kocaya İstediğini Yaptırma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?
Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin yapımından önce bakım işlemi uygulanır. Uygulanan bakım işlemi kişinin işlem tahtasının tam olarak açılmasına olanak sağlar.

Kilit büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için kişinin işlem tahtasının açık olması oldukça önemlidir. Bu durumun kontrol edilmemesi durumunda büyünüz işe yaramaz ise hocayı suçlayabilirsiniz. Fakat hocalar da bunu göz önünde bulundukları için, büyü yapmadan önce sizi bu konuda uyarırlar. Bakım işlemin tamamlanması ile birlikte hangi amaca yönelik yapıldığına göre büyünün yapılmasında farklı işlemler uygulanır. Uygulanan işlemler benzerlik gösterse de bazı hocalar tarafından farklılıkların yapıldığı da zaman zaman görülür.

Büyünün etki etmesi kilit üzerine 41 defa büyünün okunması ile gerçekleştirilmektedir. Büyüde sarf edilen sözler oldukça önemli ve titiz bir şekilde gerçekleştirilmeli. Aksi takdirde büyünün kötü sonuçları çevreye yayılabilir. Okuma işleminin bitmesinin ardından kilit, tahta bir sandığın içine konularak kapatılır. Uzun bir süre açılmamasına ve orada kalmasına dikkat etmek gerekir.

Kilit Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Kilit büyüsü kaç günde etki eder? Büyünün etki etmesi bir nevi niyetine bağlı olarak gerçekleşmektedir. Eğer büyü ak büyü kategorisinde yapılmış ise, etki süresi muhtemel olarak 11 günü bulmaktadır. Fakat kara büyü kategorisinde yapılmış isei büyünün etki etmesi için en az 2 haftanın geçmesi gerekmektedir.

Büyü etki ettikten sonra 21 gün boyunca etkisini zirvede göstermektedir. Sonrasında ise yavaşlayarak biten bir büyü durumu söz konusudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir