Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur? Nedir? 

Kilit büyüsü nasıl bozulur? İnsanlık alemi üzerinde en değişik büyüler arasında gelmektedir. Bunun sebebi etkilerinin niyete göre değişiklik göstermesinden kaynaklanmasıdır.

Kilit büyüsü nedir? Büyünün yapılması ile birlikte kişinin niyeti ne ise o yönde ilerlemeler görülmektedir. Ak büyü olarak yapıldığını varsayarsak karşınızdaki kişiye yaptığınız büyü onu size bağlayacaktır. Bu sayede karşınızdaki kişi sizinle daha çok vakit geçirir, size daha çok ilgi gösterir. Aynı zamanda sizinle geleceğe yönelik düşünceler kurmaya başlar. Kara büyü olarak yapılması durumunda ise kişinin kısmeti kapanacaktır. Çevresindeki kişilerin onu istemediği görülecektir. Bazı durumlarda kişinin de karşı tarafa olan ilgisinin oldukça azalması gibi durumlar görülmektedir.

Ayarı oldukça kuvvetli olan bir büyü olmasından dolayı her medyum hoca tarafından yapılmaz. Bundan dolayı güvenilir medyum hocalar bulmak oldukça önemlidir. Medyum hocaların referansı olmasına ve uzun süredir hizmet veriyor olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede hem zaman kazanmış hem de para kaybetmemiş olursunuz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur? Nedir? 2022

Kilit Büyüsü Nedir?

Kilit Buyusu Nasil Bozulur 2

Kilit büyüsü nasıl bozulur? Hem ak büyü hem de kara büyü kategorisi içerisinde yer alan nadir büyüler arasında gelmektedir. Büyülerin yapılış amacı her ne kadar kategorisini etkilese de, genellikle isminden de türü anlaşılır.

Kilit büyüsü nedir? Büyüler yapılma amaçlarına göre ak büyü veya kara büyü olarak adlandırılır. Fakat genellikle bir büyünün yapılma amacı neyse o kategoride yer alır. Bu büyü diğer büyülerin aksine her iki kategoride de karşımıza çıkan nadir büyüler arasında gelmektedir. Bu büyü bir nevi bağlama büyüsü olarak çalışmaktadır. Kısacası başka birinin kısmetini sizin yönünüzde etkileme büyüsüdür.

Kötü amaçlı yapıldığı zaman karşınızdaki kişinin kısmetini kapatmaktadır. Üstelik karşınızdaki kişinin cinsel anlamda isteği de kötü yönde etkileyebilir. Fakat iyi yönde yapıldığı zaman ise kişinin sizinle daha çok vakit geçirmek istemesi gibi durumlar görülür. Şaşırtıcıdır ki kişinin sizinle cinsel anlamda da istekleri tavan yapar.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur? Nedir? 2022

Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kilit Buyusu Nasil Bozulur 3

Kilit büyüsü nasıl bozulur? Bağlama büyüsü olarakta bilinen bu büyünün bozulması biraz zorluk çıkarmaktadır.

Kilit büyüsü nasıl bozulur? Büyülerin bozulması için her büyüde aynı işlem yapılmaktadır. Kişinin işlem tahtası hakkında bilgi alan medyum hoca, üzerinde büyü olup olmadığını anlamaktadır. Kişinin üzerinde büyü varsa, kişinin davranışlarının üzerine gidilir. Bu sayede kişinin üzerinde hangi büyü var tahmin edilmeye çalışılır. Tecrübeli hocalardan oluşan büyü bozan hocalar, zor bulunmasına karşın daha tecrübeli kişilerdir. Hocalar büyünün ne olduğunu anladıktan sonra nasıl yapıldığı ile ilgili araştırmaya başlarlar. Bunu bulmak için ise büyünün etkilerini kişiyi gözlemleyerek öğrenmeye çalışırlar. Çünkü her büyünün mutlaka kendisine özgü bir etkisi bulunmaktadır. Bu sayede büyünün ne olduğu bulunarak tersine işlem yapılır. Tersine yapılan işlem sonucunda kişinin işlem tahtasından büyü lekeleri temizlenmiş olur. Tekrar aynı büyüye yakalanmaması adına kişinin işlem tahtası mühürlenir.

Kilit Büyüsü Bozan Hocalar

Hocalar insanlara büyüler konusunda oldukça yardımcı olurlar. Çünkü kötü amaçlı yapılan büyüler doğrudan insanın iradesine saldırmaya yöneliktir. 

Kilit büyüsü nasıl bozulur?İnsanların kıskançlıkları doğrultusunda yaptıkları bu işlemlerden en az yara ile kurtulmak için hocalardan yardım almak önemlidir. Aynı zamanda en kısa sürede hocaya başvurmak, büyünün tamamen sizi etkisi altına almasını engellemeye yetecektir. İnternet sitemizin tüm kategorilerinde büyüler, büyü bozma gibi işlemler hakkında bilgiler yer almaktadır. Merak ettiğiniz büyü ile alakalı yazıları okuyarak, süreç hakkında daha detaylı bilgiye erişmeniz mümkündür!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir