Kesin Sonuç Veren Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Kesin sonuç veren aşk büyüsü medyum hocalardan en çok istenilen büyüler arasında gelmektedir. Ak büyü veya kara büyü olarak yapıldığı türleri mevcuttur.

Kesin sonuç veren aşk büyüsü nedir? Büyülerin birçok yapılış yöntemi ve çeşidi bulunduğundan dolayı etkileri de farklılık göstermektedir. Bahsetmiş olduğumuz bu büyünün etkisi oldukça fazladır. Tabi etkisinin fazla olmasının kötü yanları da olabilmektedir. Kişiler bazen aşırı sevgiden bunalım yaşayabilir. Bundan dolayı büyüyü yaptırmadan önce iyice düşünmek gerekmektedir. Düşünme işlemini tamamladıktan sonra medyum hocalara kesin sonuç veren büyü yaptırmak istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Bütün medyum hocalar böyle söylemenize karşılık büyünün ne şekilde yapılacağını anlayacaktır.

Kesin sonuç almak için büyülerin dozlarında artış olmaz. Sadece yöntem ve çeşit değişikliği yapılmaktadır. Genellikle zor görünen ilişkilerde bu tarz kesinlik içeren büyülere uzanmaktadır. Her ne kadar kesin olsa da karşınızdaki kişi muska taşıyorsa büyü işlemez!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Bağlama Büyüsü Nedir? Kim Yapar? Nasıl Bozulur?

Kesin Sonuç Veren Aşk Büyüsü Nedir? 

Kesin sonuç veren aşk büyüsü
Kesin sonuç veren aşk büyüsü

Büyülerden kesin sonuç almak onların dozunu arttırmak ile gerçekleşmez. Bundan dolayı kendi yöntemlerinizi asla denemeyin!

Kesin sonuç veren Aşk Büyüsü nedir? Kesin sonuç almak için en etkili büyüler kullanılmaktadır. Muhtemelen medyum hocaya bunu söylediğiniz zaman ilk başta başka büyü yapıp yapmadığınızı soracaktır. Eğer cevabınız hayır ise başka bir büyü ile denemek isteyecektir. Çünkü bu büyünün etkisi gerçekten çok kuvvetlidir ve yapılan kişide aşırı dozda sevgi patlaması yaşanır. Aşırı sevgiden kişi bazı kötülükler bile yapabilir. Zaten bu yüzden dolayı en son başvurulan aşk büyüleri arasında gelmektedir.

Büyüyü yaptırdığınız kişi eğer muska taşımıyorsa size kesinlikle duygular beslemeye başlar. Buna karşın muska taşımasına rağmen etki eden insanlar bulunmaktadır. Çünkü etkisi oldukça yüksek büyüler arasında gelmektedir.

Özellikle bu tarz etkisi büyük büyüleri ve kara büyüleri yaptırmak için güvenilir hocalar bulmanız önerilir. Çünkü yanlış yapılması durumunda kötü sonuç oluşturabilecek büyüler arasında yer alır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsinizPapaz Büyüsü ve Kara Büyüler

Kesin Sonuç Veren Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kesin sonuç veren büyülerin diğer büyülere göre yapılışında pek farklılık bulunmamaktadır. Her büyü gibi bu büyünün de yapılması için gerekli şartlar yer alır.

Kesin sonuç veren aşk büyüsü nasıl yapılır? Büyülerin yapılması için öncelikli olarak bir bakım işleminden geçmesi gerekmektedir. Bakım işlemi büyünün yapılacağı kişiyi veya kişileri ilgilendirmektedir. Bu kişinin işlem tahtasının açık olup olmaması, bakım işlemiyle anlaşılır. Eğer kişinin işlem tahtası kapalıysa bakım işlemiyle açılarak büyüye karşı duyarlı olması sağlanır. Kişinin bakımı yapıldıktan sonra aşk büyüsünü yapılması için gerekli malzemeler, medyum hoca veya yaptırmak isteyen kişi tarafından sağlanmaktadır. Eğer kişisel eşyalar isteniyorsa mecburen yaptırmak isteyen kişi, elini taşın altına koymalıdır. Özellikle bazı büyülerde kişinin kendi bedeninden bir şeyler içermesi gerekebilir. Örnek olarak kişinin saçı, kanı, tırnağı, derisi veya teri bunlara örnek olarak verilebilir.

Malzemeler tamamlandığı zaman geriye tek kalan büyü işleminin medyum tarafından yapılmasıdır. Yapılmasının ardından medyum hoca size bilgi verir.

Kesin Sonuç Veren Aşk Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Kesin sonuç veren aşk büyüsü kaç günde etki eder? Büyülerin etki süreleri ak büyü veya kara büyü olmalarına göre değişiklik göstermektedir. Çünkü kara büyüler ilk başta bünyeden iyi enerjiyi silerek işe başlarlar. Bundan dolayı da ak büyülere oranla 2 gün daha sonra etkileri görülmeye başlar. Aşk büyüsünün etkisi genellikle 2 hafta sonrasında belli olmaya başlar. Bu süreç toplamda bir buçuk ay kadar sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir