Kaşık Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Kaşık büyüsü aslında büyü yapılırken kullanılan malzemenin tahta kaşık olmasından dolayı bu şekilde adlandırılmaktadır. Etkili ak büyüler arasında gelmektedir.

Kaşık büyüsü nedir? Büyünün yapılış amacı arasında sorun olan çiftlerin tekrar bir araya gelmesini sağlamaktır. Bu kapsamda yapılan büyü ile birlikte çiftlerin arasındaki sorunların ortadan kaldırılması için işlemler gerçekleştirilmektedir. Büyünün etki oranı insana %90 – %95 oranındadır. Çünkü insanların bazı kırmızı çizgileri bulunabilir. Örnek olarak aldatma gibi olayları her insan, büyüye rağmen affetmez. Böyle durumlar haricinde büyünün oldukça kuvvetli birleştirme gücü bulunmaktadır. Çiftlerin birbirlerine daimi olarak özlem duymaları, rüyalarında birbirlerini görmeleri gibi durumlar görülür. Bunun sonucunda da küs olan taraf, karşı tarafın attığı adıma karşılık vermektedir.

Ak büyü kategorisinde yer alan birçok büyü, ülkemizde bulunan bütün medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Fakat yine de güvenilir medyum hocalar bulmak oldukça önemlidir. Çünkü son zamanlarda kendini medyum diye tanıtarak dolandırıcılık yapan birçok hoca bulunmaktadır. Bu durumların önüne geçmek amacıyla önleminizi almanız gerektiğini belirtelim. 

Kaşık Büyüsü Nedir? 

Kasik Buyusu 2

Büyüler insanların bünyelerine sandıklarından daha çok etki etmektedir. Kaşık ile yapılan bu büyü de simgesel olarak barışmayı, birleşmeyi temsil etmektedir.

Kaşık büyüsü nedir? Yapılan büyü ile birlikte arasında küslük olan çiftlerin aşırı özlem duymaları gerçekleşir. Özlem sonucunda da küs olan tarafların, birbirlerine adım atması gibi durumlar görülmektedir. Kaşık üzerine işlenen büyülü sözcüklerin etkisi sayesinde olay gerçekleşmektedir. Fakat buna rağmen etki etmediği durumlar olmaktadır. Bunun nedenleri küslük nedeni olabileceği gibi hocanın gerçekten güçlü olmasıyla da alakalıdır. Eğer işini yapan güvenilir bir medyum hoca bulduysanız büyünün karşıya etki etmesi %95’in üzerindedir.

Büyü sayesinde küslükler biter ve uzun sürecek mutluluk süreci başlar. Çiftlerden herhangi biri büyüyü yaptırmak için medyum hocaya başvurabilir. İkisinin de aynı anda aynı ortamda bulunmalarına gerek yoktur. Yapımının böyle olmasından dolayı daha kolay bir süreç ile barışmanız gerçekleşecektir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Zenginlik Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin nasıl yapıldığını bilmek güvenilir hoca bulmak kadar önemlidir. Çünkü hocanın ne yapacağını takip etmek sizin açınızdan da önemlidir.

Kaşık büyüsü nasıl yapılır? Büyüyü yapmak için gerekli olan malzemeler genellikle medyum hocalar tarafından temin edilmektedir. Temin edilen bu malzemeler, tahta kaşık ve mürekkep olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra bakım işleminin yapılması için karşınızdaki kişinin ve sizin fotoğrafınız gerekecektir. Fotoğraflara mürekkep ile yapılan işlemden sonra sizin veya büyüyü yaptırmak istediğiniz kişinin işlem tahtası açık hale gelir. İşlem tahtasının açılması ise sizlere gerçekten büyük etki etmektedir. İşlem tahtası büyünün tam olarak etki etmesini kolaylaştırır. Daha sonrasında ise büyünün yapım aşamasına geçiş yapılır.

Güvenilir medyum hocalar bularak büyünün yapımından %100 sonuç alabilirsiniz. Sonuç almak için yapmanız gereken en önemli detay malzemelerim tamamlanması ve büyü yapılırken ortamda bulunmanızdır. Çünkü hocanın gerçekten büyü yaptığını ancak o zaman anlarsınız.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kilit Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Kaç Günde Etki Eder?

Kaşık Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Türkiye’de büyüler ile ilgili yapılan araştırmaların birçoğunda büyülerin etkileri daha çok merak edilmektedir.

Kaşık büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Küslükleri sona erdirme gibi bir özelliği vardır.
  2. Karşılıklı olarak iki kişinin de birbirine aşırı özlem duyması gerçekleşir.
  3. Karşı cinsten başkalarına yönelik tutumlar, olumsuz yönde değişir.
  4. Kırgınlıkların onarılması açısından iki taraf da durmaksızın adım atmaya çalışır.

Yukarıda yer alan etkiler yaklaşık olarak 14 gün sonrasında karşınızdaki kişiye etki etmeye başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir