Kariyer Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Kariyer büyüsü sayesinde birçok kişinin iş hayatında daha başarılı olması sağlanmaktadır. Aslında yapılan büyü kişinin iradesini çok sağlam bir yapıya dayatmaktan ibarettir.

Kariyer büyüsü nedir? Herkesin kariyeri boyunca karşılaştığı iş imkanları farklılık gösterebilir. Fakat her konuda başarılı olmanın sırrı çok çalışmaktan ibarettir. Yapılan bu büyü ile daha sağlam bir iradeye sahip olmanız gerçekleştirilmektedir. İşinize ve fırsatlara olan yaklaşımlara karşı daha hırslı bir yapıda olmanız sağlanmaktadır. Büyünün kötü yanlarının da ilerleyen aşamalarda boy gösterdiği bilinse de kısa sürede gerçekten etkili büyüler arasında gelmektedir. Büyünün kısa sürede göstermiş olduğu etkide herhangi bir sorun çıkmaz fakat düzenli olarak kullanım sonucunda kötü niyetlere kayabilirsiniz.

Yapılan bu büyü türü iyi amaçlı yapılan büyüler arasında gelmektedir. Bundan dolayı da ak büyü kategorisinde incelenir. Kişinin daha sağlam bir yapıya sahip olması ve daha azimli çalışması bu büyü sonucunda gerçekleştirilmektedir. Ülkemizde birçok medyum hoca tarafından bu büyünün yapılması mümkündür.

Kariyer Büyüsü Nedir? 

Kariyer Buyusu 2
Kariyer büyüsü

Büyülerin ne amaçla yapılacağı genellikle isimlerinden anlaşılmaktadır. Bahsedeceğimiz bu büyü ise kişinin daha hırslı bir iş hayatı geçirmesini sağlamaktadır.

Kariyer büyüsü nedir? Kişinin kariyerinde daha başarılı olması amaçlanarak bü büyü yapılmaktadır. Büyü yapıldığı andan itibaren 1 ay sürede etkili kalmaktadır. Kişi zaten 1 aylık süreçte etkili olan bu büyüyü genellikle alışkanlık haline getirir ve çalışmaya devam eder. Fakat bazı durumlarda kişiler kibirlerine yenilerek tekrardan bu büyüyü yaptırmak isterler. Genellikle medyum hocalar uyarsa veya büyüyü yapmasa da başka hocalara tekrardan bu büyü yaptırılabilir. Durumun böyle olması kişinin gözünü hrıs bürümesine ve kötü yollara girmesine neden olabilir. Bunun yanı sıra kişinin ailesine ve sevdiklerine olan ilgisi azalıp yalnızca işine odaklanması da görülebilir. Bundan dolayı büyünün tek seferlik yapılması ve bunun alışkanlık haline getirilip öyle devam edilmesi en doğrusu olacaktır. Medyum hocalar zaten sizi bu konu hakkında bilgilendirecektir.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Adım Adım Ayırma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Kariyer Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Büyünün yapılması için gerekli olan tüm malzemeler genellikle medyum hoca tarafından karşılanmaktadır. Bu durum yalnızca bu büyü için geçerlidir çünkü gerekli olan malzemeler genellikle medyum hocalarda bulunan malzemelerdir.

Kariyer büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için ilk öncesinde sizin bakım işleminiz yapılır. Yapılan bu bakım işlemiyle birlikte daha güçlü bir iradeye sahip olmanız için geçerli olacak büyünün, işlem tahtasına etki etmesi sağlanacaktır. Bakım işleminin ardından hoca büyünün yapımına geçmektedir. Farklı metodlar uygulansa da genellikle bu işlemde fotoğrafınızın üstüne yazılan yazıların daimi olarak tekrar edilmesi sonucunda büyü tamamlanır. Bazı medyum hocalar ise fotoğrafınızın üstüne simgeler çizerek, bu konuda dualar okuyabilir. Eski kaynaklarda ikisinin de etkili başarı teknikleri olduğu görülmektedir.

Medyum hocalara yaptıracağınız büyülerin, medyum tarafından daha önce yapılmış olmasına özen göstermelisiniz. Bu sizi hem maddi hem de zaman açısından oldukça kar ettirecek bir durumdur.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Kara Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Kariyer Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyülerin etkilerinin sağlam olması amacıyla medyum hocalar, büyünün yapılacağı kimseye bakım işlemi uygularlar.

Kariyer büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Kişi işine daha sıkı sarılarak, azimli bir performans ortaya koyar.
  2. Önüne gelen fırsatları kişi daha iyi değerlendirir.
  3. Çalışma hırsından dolayı, süreç boyunca daha verimli bir dönem geçirir.
  4. Eğer kariyerinde rakip olarak birileri var ise onların önüne geçmek adına canını dişine takarak çalışma sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir