Kara Büyüler Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 2022

Kara büyüler insanların hayatlarını olumsuz etkileyen, kötü amaçlı yapılan büyülere denilmektedir. Yapılan bu büyüler insanların hayatlarını oldukça kötü duruma sokmaktadır.

Kara büyüler

Kara büyülerin yapılış amacı tamamen insanlara zarar vermek olarak düşünebilirsiniz. Çünkü kara büyüler daha önce hiçbir zaman iyi niyetle kullanılmamıştır. Zaten kullanış amaçları da iyi niyete yönelik değildir. Genellikle çekemeyen ve kıskanan insanlar tarafından yaptırılır. Her hocanın bu büyüleri yapmamasına karşın, parayı önemseyen hocalar tarafından yapıldığı da görülmektedir. Dinimiz tarafından yasaklanmış olmasına karşın, yapıldığı durumlar karşımıza çıkmaktadır. Para karşılığında büyüyü yapan hocaların yaptıkları her ne kadar yanlış olsa da dünyamızda böyle olaylarla karşılaşmak mümkündür. Eğer sizde kara büyü yaptırmak istiyorsanız sonuçlarının çok ağır olduğunu bilmelisiniz. Hem bu dünyada hem de diğer dünyada kötü sonuçlar sizin de karşınıza çıkacaktır. Üstelik yaptırdığınız kişinin hayatı da oldukça kötü etkilenecektir.

Kara büyü yapılan kişi, büyünün gücünü kaldıramadığı zamanlarda intihar bile edebilir!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Ankara Büyü Yapan Hocalar

Kara Büyüler Nedir?

Kara büyüler nedir? Genel olarak insanların hayatlarını kötüye sokan bütün büyülere bu isim verilmektedir.

Kara büyüler 2

Kara büyüler nedir? Domuz büyüsü, ayırma büyüsü, dikiş büyüsü, kaşık büyüsü gibi büyüler örnek verilebilir. Saydığımız büyüler genel olarak iki insanın ayrılmasına yönelik yapılan büyülerdir. Evliliklerin bitirilmesi, iş ortaklıklarının sona ermesi gibi sonuçları vardır. Büyü yapılan kişinin ailesi ile olan ilişkisi oldukça kötü etkilenecektir. Bunun haricinde direkt olarak iradeye yapılan kara büyüler, insanların hayatlarını yaşanmaz bir hale getirir. Kişi büyüklüğün altında ezilerek hayatının en kötü günlerini yaşayacaktır. Girdiği sosyal ortamlar dahil olmak üzere birçok ortamda kötü sonuçlar yaşayacaktır. Çünkü ona musallat olan üç harfliler kötü süreç geçirmesine neden olacaktır.

Her ne kadar yanlış bilinse de kara büyüler süreli büyüler arasında gelmektedir. Etkileri yaklaşık olarak 1 ay kadar sürmektedir. Fakat süresiz kara büyü de mevcuttur. Genellikle kişiye üç harfli aşık etme gibi büyü yapıldığı zaman onun peşini bırakmayacaktır. Fakat bunun kötü sonuçları yapan kişiye de etki edebilir!

Kara Büyüler Nasıl Yapılır?

Büyülerin nasıl yapıldığına internet sitemizdeki yazılardan ulaşmanız mümkündür. Genel hatları ile bütün büyüler ve nasıl yapıldıkları detayları ile paylaşılmaktadır.

İnternet sitemizde paylaştığımız büyü yapma başlıkları altında büyünün nasıl yapılacağını size göstermiyoruz. Çünkü sıradan insanlar olduğumuz için büyüyü yapmak bizim gücümüz ile olacak bir durum değildir. Büyüyü yapmak için medyum hoca bulmamız şarttır. Her ne kadar kara büyü yaptıracak dahi olsanız hoca bulmanız mümkündür. Fakat yine de referansı olan, güvenilir hocalar bulmaya özen göstermelisiniz. Çünkü kendini medyum olarak tanıtarak insanların paralarını alan birçok hoca bulunmaktadır. Duruma dikkat ederek sizde istediğiniz büyüyü yaptırabilirsiniz. Hocayı bulduktan sonra tek yapmanız gereken hocanın sizden istemiş olduğu malzemeleri temin etmektir. Eğer hoca sizden malzeme istemiyorsa yapmanız gereken başka bir işlem olmayacaktır. Fakat kara büyüler yapılırken genellikle yapılacak kişiye dair malzemeler istenir!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: İzmir Büyü Yapan Hocalar 2022

Kara Büyüler Etkileri Nelerdir?

Büyülerin etkilerini bilmek süreç içerisinde nasıl davranmanız gerektiği konusunda da sizi bilgilendirecektir.

Kara büyüler etkileri nelerdir?

  1. Büyülerin etkileri karşınızdaki kişinin sürekli olarak olumsuzluk yaşaması ile görüntülenecektir.
  2. Yapılan her kara büyünün kendine has belirtisi vardır. Sitemizde bulunan yazılardan hangi büyüyü yaptıracaksanız etkilerine göz atabilirsiniz.

Kara büyünün etki etmesi yaklaşık olarak 15 gün kadar sürmektedir. Hocadan önceki süreç ve büyü işlediği zamanki süreç hakkında tavsiye almayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir