Kara Büyü Nedir? Nasıl Yapılır? En Etkili Kara Büyüler

Kara büyü, büyü grupları arasında kötülüğü temsil eden büyülere verilen genel isimdir. Bu büyü türü kötü niyetle yapılan büyülere denilmektedir.

Kara büyü nedir? Karşınızdaki kişinin kötülüğünü düşünerek uyguladığınız tüm büyüler, kara olarak geçmektedir. Hatta bazı ak büyü sandığınız büyüler bile, size iyi gelse de karşıya iyi gelmeyeceğinden dolayı kara olarak geçmektedir. Kısacası büyüler, kişilerin ve olacak işlemlerin niyetine göre ak veya kara olarak adlandırılmaktadır. Bunun yanı sıra belirli başlı direkt kötülüğü amaçlayan büyülüer bulunmaktadır. Asıl kara büyü diye adlandırılan bu büyüler, insanların iradesini yok eden oldukça zarar veren büyülerdir.

Şeytana adanan bu büyü türünde, karşımızdaki kişinin oldukça fazla zarar alacağı bilinmektedir. Ayırma büyüsü, irade büyüsü vb. birçok büyü ile insanların akılları başlarından çıkabilir. Öyle ki kişi bu büyüler sonucunda kendi hayatına son vermeyi bile düşünebilir. Bundan dolayı yaptırmadan önce iyi düşünülmesi gerekmektedir.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Şeytani Büyüler – Nedir? Amacı, İsimleri 2022

Kara Büyü Nedir?

Kara Büyü
Kara Büyü

İnsanlara irade yönünden etki eden büyüler, oldukça güçlü kavramlar olduklarından dolayı insanların bünyesine oldukça fazla işlerler.

Kara büyü nedir? Yapılan bu büyü türü insanların hayatlarını zindana çevirmeye yeter de artar nitelikte büyülerdir. İnsanlara yapılan bu büyüler sonucunda, büyü yapılan kişi kendini oldukça kötü hisseder. Herhangi bir konuda yapılabilen bu büyüler, büyü yapılan kişiyi o konuda oldukça zor duruma sokabilir. İş, aşk veya gündelik hayatla ilgili birçok sorun büyüler neticesinde çıkmaktadır. Üstelik kötülüklerin art arda geldiği dönemler şeklinde adlandırılan o dönem, belki de kara büyülerin etkisi neticesinde olmuştur.

Kısacası insanların hayatlarını berbat etmeye yarayan bu büyüler, ülkemizde pek fazla hoca tarafından yapılmaz. Çünkü günah olarak bilinmektedir. Fakat buna rağmen parası karşılığında bu büyüyü yapacak medyum hocaları bulmanız mümkündür. Medyum hocalar bu işlemler için sizden daha fazla maddiyat bekleyecektir.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Evlenme Büyüsü – Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri Nelerdir? 2022

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Büyülerin yapımı sırasında çeşitli ritüeller bulunmaktadır. Hocanın tekniğine göre değişiklik gösteren bu ritüeller sonucunda büyü gerçekleştirilir. 

Kara büyü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için, öncelikli olarak kişinin bakımının yapılması gerekmektedir. Bakım işleminin tamamlanmasının ardından kişiye yapılacak olan büyü, tekniğine uygun olarak yapılır. Şeytana hizmet eden bu büyülerin bazılarında kurban gerekebilir. Kurban verilerek yapılan büyüler de oldukça etkili büyülerdir. Genellikle kurbanın 7-8-9 damla kanıyla yapılan büyüler, insanlara çok büyük zararlar verecektir.

Büyülerin bu denli etkili olmasına karşın, güvenilir medyum hocalar tarafından yapılmaması durumunda kötü sonuçlar doğurabilir. Çünkü her ne kadar kötüye yönelik bir büyü olsa da, kontrol altına alınması gerekmektedir. Eğer kontrol altına alınmazsa çevresine de benzer kötü sonuçlar sıçrayabilir. Hatta bu durum büyü yaptıran kişiye bile geçebilir.

En Etkili Kara Büyüler

En etkili kara büyüler listesinde birçok farklı büyüler yer almaktadır. Genellikle İslam dışındaki hocaların bu büyüleri yapmasından dolayı, yabancı isimli büyülerin daha çok kara büyü olduğunu söyleyebiliriz. Büyüler arasında en etkili olanları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Papaz büyüsü,
  • Soğutma büyüsü,
  • Ayırma büyüsü,
  • Ölüm büyüsü,
  • Ermeni büyüsü…

Yukarıda yer alan büyülerin çoğu insanların birbirinden ayrılmaları ve kötü hayat geçirmeleri amacıyla yapılmaktadır. Bu büyüler insanlara çok kısa sürede etki etmesine karşın, oldukça etkilidirler. Kişilerin kısa süre içerisinde yapılan büyüyü sindirmesi görülecektir.

Bu tarz büyüler yaptırmak istiyorsanız güvenilir medyum hocalar bulmaya özen göstermelisiniz. Fakat her türlü işin dini boyutunu da göz önünde bulundurmalısınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir