Kara Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Kara aşk büyüsü sayesinde imkansız olarak aşıkların kavuşması adına bir takım ritüeller yapılmaktadır. Bu büyü tek bir büyüden değil büyü kümesinden oluşmaktadır.

Kara aşk büyüsü nedir? Büyü tek bir büyüye değil büyüler kümesine bağlıdır. Bu büyü sayesinde aşık olduğunuz kişinin eskilerden kopması ve sizi fark etmesi sağlanmaktadır. Bundan dolayı da aşamalı bir durum söz konusudur. Büyü sayesinde karşınızdaki kişi, ilişkilere olan inancını kaybetmiş durumda ise ilk önce onun gözü açılır. Daha sonrasında kişinin size aşık olması için çeşitli ritüeller yapılmaktadır. Yapılan bu işlemlerin ardından kişinin size aşırı derece ilgi göstermeye başlayacağını göreceksiniz.

Büyünün genel kullanım amacı zaten sevgilisi, nişanlısı veya eşi olan kişilerin, ilişkilerini sonlandırıp büyüyü yaptıran kişiye gelmesini sağlamaktır. Bundan dolayı kara büyü sınıfında incelenmektedir. Her ne kadar durum böyle olsa da ülkemizde günah olmasına karşın birçok medyum hoca tarafından yapılmaktadır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Soğutma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Kara Aşk Büyüsü Nedir? 

Kara Ask Buyusu 2
Kara aşk büyüsü

Büyüler sayesinde birçok işlemin gerçekleştirilmesi mümkündür. Bu büyünün ise sokak ağzında tanımı birinin eşini çalmak olarak geçmektedir.

Kara Aşk Büyüsü nedir? Söz konusu bu aşk büyüsü ile birlikte birinin eşini ondan ayırıp kendinize bağlamanız mümkündür. Kişiye yapılan büyüler sonrasında kişi ilk olarak eşinden soğumaktadır. Eşinden soğuma başladığı anda büyünün diğer aşaması da kişiye etki etmektedir. Kısacası kişi eşinden soğumaya başladığı ilk anda size karşı duygular beslemeye başlayacaktır.

Kötü amaçlı yapılan büyüler arasında yer aldığından dolayı kara büyüler kategorisinde incelenir. Bu kategoride yer alan büyüleri ülkemizde fazla yapan hoca bulunmamasına karşın özellikle bu büyüyü yaptıracak hoca bulmanız mümkündür. Fakat güvenilir bir medyum hoca bulduğunuzdan emin olmalısınız. Kişinin referanslarına göz atmayı unutmayın!

İnternet sitemizin kategorilerinden güvenilir medyumlar hakkında bilgi almanız mümkündür. Sitemizde yer alan kategoride son zamanlarda dolandırıcılık işine bulaşmış kişiler gözükmektedir. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: İkna Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Kara Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin yapımı özellikle denemek isteyen kişiler tarafından çok fazla araştırılmaktadır. Fakat büyülerin yalnızca medyum hocalar tarafından yapılabileceğini bilmeniz gerekmektedir.

Kara aşk büyüsü nasıl yapılır? Aşk büyüsünü yapılışı bütün medyum hocalar tarafından 3 adımda gerçekleştirilmektedir. İlk adımda kişinin bakım işleminin yapılması sonucunda işlem tahtası açılır. İşlem tahtası açılmayan kişilerin 2. ve 3. adımının yapılması büyünün sonuç vermemesine neden olabilir. Bakım işleminin ardından kişinin kanıyla veya saç teliyle yapılan büyü sonucunda kişi, eşinden uzaklaşacaktır. Uzaklaşma işlemi başladığı anda (büyünün etki etmesi ortalama olarak 4 gündür.) diğer aşamaya geçiş yapılır. Son aşamada kişinin size karşı bir şeyler beslemesi için aşk büyüsü yapılmaktadır. Diğer yazılarımızda yer alan aşk büyüsü nasıl yapılır kısmına göz atarak detayları öğrenebilirsiniz.

Büyünün toplamda 3 adımında gerekli olan malzemeler sizin tarafınızdan temin edilmelidir. Çünkü medyum hoca tarafından temin edilecek malzemelerden ziyade, karşı tarafın parçalarının büyü içerisinde kullanıldığı görülür.

Kara Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyülerin etkileri insanlar üzerinde oldukça fazladır. Özellikle de bakım işlemi yapılan kişilerin işlem tahtalarının açılmasından dolayı büyüler oldukça büyük etki gösterebilir.

Kara aşk büyüsü etkileri nelerdir? Büyünün etkileri aşama aşama gerçekleşmektedir. İlk olarak 4. günün sonunda kişide karşı tarafa karşı bir soğukluk gelecektir. Zamanla bu soğukluk kavgaya dönüşmeye başlar. Kişinin bu evreye gelmesi ile birlikte aşk büyüsünün yapılması size karşı bir şeyler hissetmesini sağlayacaktır. Kişiye direkt olarak aşk büyüsü yapmak, zaten bağlı olduğu bir kişi olduğu için etkisini pek göstermez. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir