Kabala Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Kabala büyüsü, sanıldığının aksine bir büyü değil ritüel işlemler bütünüdür. Bundan dolayı çeşitli yanılgılar mevcuttur.

Kabala büyüsü nedir? Sanıldığının aksine Kabala bir büyü değildir. Eski Yahudi toplumundan günümüze gelen bu ritüel, günümüzde bazı hocalar tarafından büyü şeklinde aktarılmaktadır. Bu ritüel aslında eksi yahudi toplumunda bir inanç sistemi olarak bilinmekteydi. İnsanlar yapılan bu işlemlerden sonra karşılarındaki kişilerin istedikleri işlemleri yapmalarını beklerler. Fakat durum yalnızca bir inanç sistemi olarak kalmıştır. Çünkü bu sistem aslında bir büyü değildir.

Günümüzde birçok medyum hoca tarafından Kabala adı altında büyü yapılmaktadır. Fakat kabala uygulamaları sonucunda kesin sonuca varılacak kadim güçler kullanılmaz. Bu işlem yalnızca belirli bir ritüel işlemi tarzındadır. Bundan dolayı piyasada bu büyüyü yapacak olan hocalara dikkat etmenizi önermekteyiz. Hocaların güvenilir referansları yoksa başka bir büyüyü tercih etmelisiniz! 

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Bağlama Ritüeli – Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri 2022

Kabala Büyüsü Nedir?

Kabala Buyusu
Kabala Buyusu

Büyüler, insanların iradelerine hücum ederek onların kendi iradelerinin saf dışı kalmasını sağlar. Bu sayede de büyüler %90 oranında insan bünyesine etki etme gücüne sahiptir.

Kabala büyüsü nedir? Yukarıda bahsettiğimiz büyü özelliklerinin aksine, Kabala uygulamaları sonucunda %90’lık bir sonuç alamazsınız. Çünkü bu eski Yahudi topluluğundan kalma bir inanç sistemidir. Eski toplumda insanlar “Kabala” adını verdikleri bu inanç sistemine göre sadece ümit ederlerdi. Her ne kadar denemesi kolay bir yöntem olsa da inanç sisteminizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Eğer denemek istiyorsanız da aşağıda yer alan başlık üzerinden nasıl yapılacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güvenilir medyum hocalar tarafından Kabala uygulamaları tavsiye edilmemektedir. Fakat bunun yanı sıra sahte büyü adı altında bu büyüyü insanlara yedirmeye çalışan hocalar da mevcuttur. Dediğimiz gibi bu bir inanç sisteminin yansıması olan ritüel işlem bütünüdür. Herhangi bir sonuç garantisi de bulunmaz.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Saç Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? Etki Süresi 2022

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin yapımı güvenilir medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Çünkü büyülerin tesirleri, insanlar üzerinde sanıldığından çok daha fazladır. Hatayı kabul etmez.

Kabala büyüsü nasıl yapılır? Büyüler insanlar tarafından kolay bir şekilde yapılamazlar fakat bu tarz inanç ritüellerinin yapılması mümkündür. Bu inanç ritüelini aşağıda yer alan adımları takip ederek yapabilirsiniz:

  1. Öncelikle Kabala inancı, karşımızdaki kişiye istediğimiz bir şeyi yaptırmaya yönelik bir inançtır.
  2. Karşımızdaki kişinin bir fotoğrafını çıkartarak, fotoğrafın her bir köşesine kişinin bilgilerini yazmamız gerekmektedir. Bu bilgiler: Anne adı, kişinin adı, doğum tarihi şeklindedir. Hangi köşeye hangi bilgiyi yazdığınız fark etmeksizin, fotoğrafı doldurmanız gerekmektedir.
  3. Yazdığımız bilgilerin İbranice bir şekilde yazılması gerekmektedir. İnternet üzerinde yazacağınız metni çevirerek İbranice yazmayı deneyebilirsiniz.
  4. Daha sonra Tevrat’ta yer alan 10 düğüm 22 hattan oluşan şifreyi açın ve sizden istenilen bilgileri doldurun. İstenilen bilgiler düğüm ve hatlara doldurulur.

Yukarıda yer alan işlemlerin sonucunda Tevrat’ta yazılı olan aşamaları tamamlamış olursunuz. Bu aşamaların ardından yapmanız gereken sabırla beklemek olmalıdır.

Kabala Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyüler uygulandıktan sonra insanların üzerinde gerçekten güçlü etkiler gösterirler. Fakat inanç ritüelleri için bunu söylememiz mümkün değildir.

Kabala büyüsü etkileri nelerdir? Büyülerden ziyade inanç sistemlerinin insanlar üzerindeki etkilerini tespit etmek zordur. Çünkü kişinin bu ritüel bütününe tepkisinin ne olacağı tespit edilemez. Kişinin iradesinin gücüne ve duygularına göre yapacağınız işlemler sonuç verecektir. Kısacası bu işlemlerin etkisini ancak işlem sonlandığı zaman etki edip etmediğine bakarak anlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir