Kabala Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur? 2022

Kabala büyüsü türleri insanların iradelerine hücum ederek onların kendi iradelerinin saf dışı kalmasını sağlar. Bu sayede de büyüler %90 oranında insan bünyesine etki etme gücüne sahiptir.

Kabala büyüsü nedir? Yukarıda bahsettiğimiz büyü özelliklerinin aksine, Kabala uygulamaları sonucunda %90’lık bir sonuç alamazsınız. Çünkü bu eski Yahudi topluluğundan kalma bir inanç sistemidir. Eski toplumda insanlar “Kabala” adını verdikleri bu inanç sistemine göre sadece ümit ederlerdi. Her ne kadar denemesi kolay bir yöntem olsa da inanç sisteminizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Eğer denemek istiyorsanız da aşağıda yer alan başlık üzerinden nasıl yapılacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güvenilir medyum hocalar tarafından Kabala uygulamaları tavsiye edilmemektedir. Fakat bunun yanı sıra sahte büyü adı altında bu büyüyü insanlara yedirmeye çalışan hocalar da mevcuttur. Dediğimiz gibi bu bir inanç sisteminin yansıması olan ritüel işlem bütünüdür. Herhangi bir sonuç garantisi de bulunmaz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Büyü Yapan Medyum Hocalar 2022

Kabala Büyüsü Nedir?

Kabala büyüsü, sanıldığının aksine bir büyü değil ritüel işlemler bütünüdür. Bundan dolayı çeşitli yanılgılar mevcuttur.

Kabala büyüsü nedir? Sanıldığının aksine Kabala bir büyü değildir. Eski Yahudi toplumundan günümüze gelen bu ritüel, günümüzde bazı hocalar tarafından büyü şeklinde aktarılmaktadır. Bu ritüel aslında eksi yahudi toplumunda bir inanç sistemi olarak bilinmekteydi. İnsanlar yapılan bu işlemlerden sonra karşılarındaki kişilerin istedikleri işlemleri yapmalarını beklerler. Fakat durum yalnızca bir inanç sistemi olarak kalmıştır. Çünkü bu sistem aslında bir büyü değildir.

Kabala Buyusu Nasil Bozulur 2

Günümüzde birçok medyum hoca tarafından Kabala adı altında büyü yapılmaktadır. Fakat kabala uygulamaları sonucunda kesin sonuca varılacak kadim güçler kullanılmaz. Bu işlem yalnızca belirli bir ritüel işlemi tarzındadır. Bundan dolayı piyasada bu büyüyü yapacak olan hocalara dikkat etmenizi önermekteyiz. Hocaların güvenilir referansları yoksa başka bir büyüyü tercih etmelisiniz! 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Domuz Yağı Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 2022

Kabala Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin bozulması için büyü yapan hocalardan ziyade büyü bozan hocalara başvurmak gereklidir. Her hoca büyü bozma işlemi yapmaz.

Büyü bozan hocalar, işin eğitimini almış kişilerdir. Kadim zamanlardan gelen gücü bu yönde geliştiren kişilerden oluştururlar. Kabala büyüsü nasıl bozulur? Büyülerin yapımı için de bozulması için de gerekli materyallerin tamamlanması gerekmektedir. Hocanın sizden istediği malzemeleri tamamladıktan sonra büyü bozma işlemine geçebilirsiniz. Büyü bozan hocalar bu süreç boyunca sizi rahatlatmak ve büyünün etkisi azaltmak için vefk hazırlamaktadır. Hazırlanan vefk ile siz daha iyi bir süreç geçirisiniz. Hoca da bu sırada büyünün bozulması için gerekli adımları atmaktadır. Büyünün nasıl yapıldığı, ne amaçla yapıldığı gibi durumlar büyünün bozulması için önemli etkenler arasında yer alır. Hoca bunları bulduğu zaman büyü bozma işlemine büyünün yapımının tersine ilerleyerek tamamlar. Daha sonra size muska verir.

Kabala Büyüsü Bozan Hocalar

İnternet sitemizin “Medyumlar” kategorisi içerisinde güvenilir büyü bozan hocalar bulmanız mümkündür. Bu kategoride sahte hocaları ve güvenli hocaları paylaşıyoruz!

Büyü bozan hocalar, ülkemizin birçok yerinde hizmet vermektedir. Verdikleri hizmetler ise genel olarak şu şekildedir:

  1. Kişilerin üzerindeki büyülerin kaldırılması.
  2. Kişi zor zamanlar geçiriyor ise, büyü kaldırılana kadar dualar okuyarak kişinin rahat hissetmesi.
  3. Büyü kaldırıldıktan sonra kişinin daha rahat yaşamına devam etmesi açısından koruma duaları okunur. Bu sayede kişi tekrardan büyünün etkisi altına girmez.

Yukarıda yer alan hizmetleri almak için güvenilir bir hoca bulmanız önerilmektedir. İnternete yazdığınız zaman ilk sırada çıkan medyumlar yerine referansı olan hocaları tercih etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir