İkna Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

İkna büyüsü karşınızdaki kişinin düşünme yönünü etkileyen bir büyü türüdür. Karşınızdaki kişinin iradesini kullanamaması ve farklı düşünmesi gerçekleştiği için kara büyü sınıfında incelenir.

İkna büyüsü nedir? Eskilerden gelen çok değişik tarzda büyüler bulunmaktadır. İkna etme büyüsü de bu büyüler arasında gelmektedir. Karşınızdaki kişinin iradesini etkileyerek sizin düşüncelerinize karşı daha olumlu yaklaşmasını sağlamaktadır. Her ne kadar durum basit gibi görünse de karşınızdaki kişinin düşüncelerinin değişmesi, onun kendi benliğini kaybetmesine yöneliktir. Bundan dolayı kara büyü sınıfında incelenir ve çoğu medyum hoca tarafından yapılmaz. Yapılan bu büyü ile birlikte karşınızdaki kişi sizin düşüncelerinizi daimi olarak onaylayacak ve sizin düşünce şeklinize göre hareket edecektir.

Yapılan bu büyü kara büyü sınıfında yer aldığından dolayı çoğu medyum hoca tarafından yapılmaz. Buna karşın özellikle İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesinde yer alan medyum hocalar tarafından yapanlar bulunmaktadır. Büyüyü yaptırmadan önce hocanın referanslarını kesinlikle inceleyin!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kesin Sonuç Veren Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

İkna Büyüsü Nedir? 

İkna büyüsü
İkna büyüsü

Büyülerin birçok çeşidi bulunmaktadır. İkna yöntemi de bunlardan bir tanesidir. Yapılan bu büyüyle birlikte karşınızdaki kişi daha çok sizin düşüncelerinizi önemseyecektir.

İkna büyüsü nedir? Büyüyü yaptırmanız sonucunda karşınızdaki kişinin size hayır deme olasılığı neredeyse %0’a inmektedir. Buna karşın düşüncelerinde de sizi sürekli destekleme ve onaylama olması görülecektir. Kısacası yalnızca bir konuda değil birçok konuda karşınızdaki kişi sizinle hemfikir olacaktır. Yapılan bu büyü karşınızdaki kişinin kendi düşüncelerini hiçe saymaktadır. Bundan dolayı da kara büyü sınıfında incelenen kötü amaçlı yapılan büyüler arasında gelmektedir.

Kara büyülerin etkileri diğer büyülere oranla daha fazladır. Durumun böyle olması daha profesyonel bir kişi tarafından büyünü yapılması gerektiğine işaret etmektedir. Medyum hoca arayışınızda hocanın referanslarına göz atmayı ve aşağıdaki başlıktaki uygulamaları yapmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede hem maddi hem de zaman açısından kazançlı olacaksınız.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Gül Yaprağı İle Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Nedir?

İkna Büyüsü Nasıl Yapılır?

İkna büyüsü

Büyülerin yapılma şekli medyum hocaların eğitim alma şekillerine göre değişiklik göstermektedir. Her hoca tarafından klasik olarak bakım işlemi yapılsa da asıl büyünün yapılması sırasında farklılıklar söz konusudur.

İkna büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için gerekli olan malzemelerin sizin tarafınızdan temin edilmesi gerekmektedir. Gerekli malzemeler ise: Kişinin fotoğrafı, annesinin adı ve soyadı, doğum tarihi ve karşınızdaki kişiye ait bir nesne. Karşınızdaki kişiye ait olan nesne kişinin kendi parçalarından birisi olursa büyü daha etkili olacaktır. Örnek olarak kişinin saç teli, kanı, teri, tırnağı, tükürük örneği ve göz yaşı olabilir. Bu saydığımız örnekler direkt olarak kişiye ait bir parça olduklarından dolayı büyünün daha kısa sürede etki etmesini sağlamaktadır. Buna karşın kişinin giydiği kıyafetlerin de büyü sırasında kullanılması durumu söz konusu olabilir.

Büyünün yapılması için öncelikli olarak işlem tahtası açma işlemi yapılır. İşlem tahtası açık olan kişiye medyum hocanın bildiği teknik ile büyü gerçekleştirilir. Hocanın tekniğine ve malzemeye göre büyü kısa sürede etki edecektir.

İkna Büyüsü Etkileri Nelerdir?

İkna büyüsü etkileri nelerdir sorusu oldukça fazla araştırılmaktadır. Etkilere şu şekilde göz atabiliriz: 

  1. Karşınızdaki kişi sürekli olarak sizi onaylayacaktır.
  2. Sizin dediğiniz ve sunduğunuz tekliflere karşı daimi olarak “Evet” cevabını verecektir.
  3. Başkalarına karşı da daimi olarak sizi savunma psikoloji içerisine girecektir. 

Yer alan bu etkiler büyünün yapılmasından sonra 14 gün geçmesi ile birlikte gelecektir. Etki süresi ise ortalama olarak 1 ay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir